Stara mama/ stara nevesta bude mi 23

Anonymní
14.8.21 18:07

Stara mama/ stara nevesta bude mi 23

Ahoj, brzy mi bude 24 let s pritelem 6,5 letu (student). Tento rok již dokončil studium. Prstýnek neplánuje, dítě taky ne. Jsem už zoufalá, budu stará máma jestli jednou tak i stará nevěsta. Štve mě to, už jsem nešťastná, neustále vysvětluji, že budu stará, strhaná, hnusná a především stará. Všude kolem sebe mladé kamarádky, maminky, sestřenky :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2835
14.8.21 18:12

Musíš se s tím vyrovnat, 8o čas prostě nezastavís.. :nevim:

Příspěvek upraven 14.08.21 v 18:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24575
14.8.21 18:15

Zapracuj na sebevědomí, v dnešní době určitě nebudeš jedinna bezdětná a neprovdaná dvacítka. Pises, že teprv dokončil studium, ty máš co? Už máš odpracováno na mateřskou? Máte bydlení? Nasetrene peníze na svatbu a vybavicku, plus finanční polštář, až budeš na rodicaku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32483
14.8.21 18:16

Tak díky :mrgreen: Porodila jsem ve 34 a klidně děti ještě mít můžu. Nejsem strhaná a cítím se mladě :dance: Lépe jsem v životě nevypadala, po čtyřech porodech se čtyřicítkou na krku, představ si to :dance:
Jste mladí, máte před sebou celý život. Příteli se vůbec nedivím, že se na ženění necítí. Sotva dostudoval. Máte našetřené? Víš, co to všechno stojí? Bydlení, dítě, svatba je ta nejmenší položka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3259

Tak si najdi jiného chlapa :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
@Anonymní píše:
Ahoj, brzy mi bude 24 let s pritelem 6,5 letu (student). Tento rok již dokončil studium. Prstýnek neplánuje, dítě taky ne. Jsem už zoufalá, budu stará máma jestli jednou tak i stará nevěsta. Štve mě to, už jsem nešťastná, neustále vysvětluji, že budu stará, strhaná, hnusná a především stará. Všude kolem sebe mladé kamarádky, maminky, sestřenky :(

No spíš doufej, že si tě jednou někdo bude chtít vzít a že se vám pak narodí zdravé miminko. Pokud by nastaly problémy, budeš vděčná, pokud se svatba a dítě uskuteční “alespoň” na stará kolena. Neřeš blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22510
14.8.21 18:17

No, budeš stará nevěsta, ošklivá, strhaná…protože pokud budeš takhle pokračovat a tlačit chlapa někam, kde nechce být, tak zdrhne a oprávněně. A ty pak budeš marně roky hledat někoho jinýho, protože přesně z tohohle mají chlapi osypky. Ostatně ženský taky…
Budeš si muset najít chlapa, co to má stejně. Diktovat někomu, jak si má zařídit život, to fakt nemůžeš.
Mimochodem…tebe baví se takhle ponižovat a vnucovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5205
14.8.21 18:18

No jo, už to vzdej, po petadvacítce ztrácí život veškerý smysl. Dej se k ochránců přírody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3259
14.8.21 18:19
@Alriga píše:
No jo, už to vzdej, po petadvacítce ztrácí život veškerý smysl. Dej se k ochránců přírody.

Nebo si pořídit 6 koček :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52392
14.8.21 18:23

Asi bych hledala jinde. A nemarnila čas s někým, kdo nechce po tak dlouhý době vztah někam posunout, nemá vidinu společné budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
10667
14.8.21 18:24

Jste spolu šest a půl roku? Bez plánu na další krok? Znám z okolí spoustu vztahů, které skončily po cca sedmi letech. :nevim: Prostě se přechodily…

Ve třiadvaceti jsi ještě mládě, budeš mládě i třeba v pětadvaceti nebo v sedmadvaceti. :) Držím palce, abys byla krásná a mladá nevěsta - ať už tě bude před oltářem držet za ruku kdokoli… A přeju ti, aby byl ten kdokoli úžasný. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
14.8.21 18:26

Počkat, musela jsem se mrknout do kalendáře, a jo, není rok 1980, tak to je v klidu… :lol:
Tebe ještě čas netlačí. Ale klidně se může stát, že každý půjdete svou cestou - on teprve začne žít, chodit do práce, budovat, ty už se vidíš hnízdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17262
14.8.21 18:49
@Anonymní píše:
Ahoj, brzy mi bude 24 let s pritelem 6,5 letu (student). Tento rok již dokončil studium. Prstýnek neplánuje, dítě taky ne. Jsem už zoufalá, budu stará máma jestli jednou tak i stará nevěsta. Štve mě to, už jsem nešťastná, neustále vysvětluji, že budu stará, strhaná, hnusná a především stará. Všude kolem sebe mladé kamarádky, maminky, sestřenky :(

Ty starnou taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18536
14.8.21 18:55
@Anonymní píše:

Takhle jsem se dlouho nezasmala.. jen ho ještě chvíli buzeruj a budeš stará, strhana, ošklivá a sama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
14.8.21 19:08

To jako, že ty ostatní báby zastavily čas nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat