Staré hračky, oblečení- kam s nimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emimka20
Kecalka 364 příspěvků 26.12.18 12:32
Staré hračky, oblečení- kam s nimi?

Zdravím mamči. Máme tu po vánocích spoustu hraček které úplně vyřazujeme a oblečení po synovi které mi tu akorát překáží. Přemýšlím kam s tím. Chtěla bych určitě darovat někam kde to udělá radost. Nemáte nápad kde by o to stáli? Nějaký kojeňák, dětský domov, nemocnice, azylovy dům pro matky s dětmi? Prosila bych konkrétní tipy, pokud o něčem víte. Děkuji :kytka:

Reakce:
Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 26.12.18 12:48

Pokud nemocnice, pak hračky jen omyvatelné, jinak dětské domovy i azyláky mají dost. Spíše si vyhlídnout konkrétní rodinu, někdo tu dával tip, že je dobré poptat se pediatričky, jestli nezná rodinu v nouzi.

Gortyna
Kecalka 467 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 12:49

Mám stejný " problém". Uvítám tipy v Praze 5

emimka20
Kecalka 364 příspěvků 26.12.18 12:52
@Gortyna píše:
Mám stejný " problém". Uvítám tipy v Praze 5

Taky jsem myslela kdyby jste někdo i věděl o konkrétní rodině kde by to udělalo radost.. ;)

K82
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 4 inzeráty 26.12.18 13:00

zkuste to dat na darujizaodvoz.cz. nebo na vsechny bazary se zvyraznenym „zdarma“.a urcite uvest velikosti/vek,jinak tmezko radit.ja to davam kamaradum.

LennyL1
Kecalka 452 příspěvků 26.12.18 13:06

Já vše nepotřebné daruji pravidelně kamarádce s třemi dětmi. Azylové domy jsou prý také vděčné za cokoliv, teda nevím jak kde, ale v Brně kamarádka pravidelně nosí do azyláčů. Kojeňáky a Klokánky ne, tam mají všeho dost.

Heivka
Závislačka 3489 příspěvků 26.12.18 13:16

Já to dávám do kontejneru pro klokánky, oni si to převedou co potřebují, člověk to nevyhodí, někde to udělá radost a není s tím moc práce.

Janli
Kelišová 6876 příspěvků 26.12.18 13:33

Já mám dočasné pěstouny, kterým věci dávam. Tam je velká spotřeba oblečení a hraček. Jinak si můžeš vytipovat ve svém okolí mamču samoživitelku v nouzi.

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 13:34

Já bych řekla, že maminky v Azylových domech to jistě uvítají.

Ornwen
Závislačka 4821 příspěvků 1 inzerát 26.12.18 17:56

@Janli muzu se zeptat jak jsi je nasla?

Jinak tu v podobne diskuzi nekdo zminoval dobrotety, tak chci zkusit ty.

Janli
Kelišová 6876 příspěvků 26.12.18 20:46

@Ornwen poptala jsem se po okolí, dostala na ně kontakt a oslovili jsme je. Jde to i přes úřad práce. Napíšeš na příslušný odbor nabídku a kontakt na sebe a oni ji pěstounům předají.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >