Stáří plodu podle UZ - stále 6+2

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
70
27.6.22 15:31

Stari plodu podle UZ - stale 6+2

Ahojky zeny😊
Jsem tehotna, posledni ms 11.5. Ve ctvrtek jsem byla na UZ (potvrzena srdecni akce, podle UZ pry 6+2tt). Dnes jsem byla znovu (opet srdecni akce, ale stari stale 6+2tt). Plus Dr. rikala, ze srdicko zatim bije pomaleji, ale to je pry ze zacatku normalni. Mam strach, jestli s miminkem neni neco v neporadku😔 Velikost z dnesniho UZ je 7,23mm. Mate nekdo zkusenosti? Moc dekuju a preji hezky zbytek dne 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12250
27.6.22 15:50

@denisa1002 Nebabrej se v tom si na začátku těhotenství…nikdo to tady neřekne jak to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5032
27.6.22 15:51

Byla jsi na tom samém ultrazvuku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
27.6.22 15:54

Začátek těhotenství je loterie a nejde to ničím ovlivnit. Nemá smysl se tím stresovat, tím tomu nepomůžeš, ba naopak, stres je nebezpečný. Ale na utz stačí kliknout o milimetr vedle a vyjde úplně jiná hodnota, když je mimi takhle malé, vůbec bych to neřešila. Říkala k tomu dr. něco?
Směrodatná bude stejně až velikost z 1.screenu.
Každopádně to vždycky může dopadnout všelijak, nejde se na to připravit, ale měl by si to člověk uvědomit, kór na začátku.
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
27.6.22 15:55

Může se klidně stát, že se minule, nebo teď doktorka o milimetr uklikla při měření a hned je tam nesrovnalost..Takhle v začátku se nedá dělat nic, než doufat a držet miminu palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3203
27.6.22 15:58
@denisa1002 píše:
Ahojky zeny😊
Jsem tehotna, posledni ms 11.5. Ve ctvrtek jsem byla na UZ (potvrzena srdecni akce, podle UZ pry 6+2tt). Dnes jsem byla znovu (opet srdecni akce, ale stari stale 6+2tt). Plus Dr. rikala, ze srdicko zatim bije pomaleji, ale to je pry ze zacatku normalni. Mam strach, jestli s miminkem neni neco v neporadku😔 Velikost z dnesniho UZ je 7,23mm. Mate nekdo zkusenosti? Moc dekuju a preji hezky zbytek dne 🍀

Proč jsi byla na 2 UTZ takhle rychle za sebou? Máš nějaké komplikace?
Dělal ti ho ten samý lékař?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
27.6.22 15:58

@Suelinda dekuji, dnes jsem byla na mereni ve druhe ordinaci (na jinem UZ), na klinice pracuji Mudr. manzele, tak mozna to bylo tim😊 👍🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
27.6.22 15:59

@kavenka dnes jsem byla na mereni ve druhe ordinaci (na jinem UZ), na klinice pracuji Mudr. manzele, tak mozna to bylo tim😊 👍🏼 co myslis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
27.6.22 16:00
@denisa1002 píše:
@kavenka dnes jsem byla na mereni ve druhe ordinaci (na jinem UZ), na klinice pracuji Mudr. manzele, tak mozna to bylo tim😊 👍🏼 co myslis?

a proč UZ po týdnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
27.6.22 16:00

@Kryptozoo dekuji, snad ano, verim tomu👍🏼 Dnes jsem byla na prevenci u manzela pani doktorky (ve vedlejsi mistnosti a na jinem UZ - takze to kazdy mohl zmerit trochu jinak😊 Mudr. rikal ze vse super. Jen ze je to srdicko pomalejsi. Ale to je pry tim, ze se pred par dny rozebehlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
27.6.22 16:02

@TRG mela jsem planovanou prevenci a Dr. uz mi nechtela rusit termin na ster apod. Ve ctvrtek meli skluz. Dnes jsem byla na prevenci u manzela pani doktorky (ve vedlejsi mistnosti a na jinem UZ - takze to kazdy mohl zmerit trochu jinak😊 Mudr. rikal ze vse super. Jen ze je to srdicko pomalejsi. Ale to je pry tim, ze se pred par dny rozebehlo. Jinak zadne komplikace nemam - jen nalita prsa a je mi spatne jak psovi😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
27.6.22 16:03

@stinga zeptala jsem se na miminko, kdyz kontroloval ovaria.. tak mi jen sdelil cca stari a to me vylekalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5032
27.6.22 16:06
@denisa1002 píše:

Tak to bude určitě tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
27.6.22 16:12

@denisa1002 ahojky já bych se nebála, pokud jsi byla minulý týden ve čtvrtek na utz a plod odpovídal 6+2 dle ms jsi dnes max 6+5 a ve čtvrtek jsi byla 6+1 takže nějaký den sem nějaký den tam, a srdíčko tluče crl jje krásné…
mám podobné PM 10.5. ale na ko jsem ještě nešla, zbytečně plašit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
27.6.22 16:15

@Petuuul86 moc moc dekuji, snad to bylo jen tim, ze to pokazde delal jiny doktor na odlisnem UZ😊 Co je to vubec to CRL? A o cem ta hodnota vypovida? Budu drzet palce, at se vse dari🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat