Starší a s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 14:08
Starší a s dětmi

Ahoj, chtěla bych znát váš názor. Mám dva roky přítele. Mně je 20, on je o 20 let starší a má už dvě děti. Doteď jsme to více neřešili, chtěli jsme se nejdřív více poznat, ale chtěl by mě už seznámit s dětmi a abychom bydleli spolu. (děti bydlí u bývalé) Máte zkušenosti s podobnou situaci? Myslím ten věkový rozdíl, to že má už děti, že už byl ženatý… Myslíte, že to chlapi berou jinak ten další vážný vztah?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 41500 příspěvků 02.04.19 14:16

prijde mi zbytecne ve dvaceti brat na sebe takovou zatez .

Lama Lama
Hvězda diskuse 51859 příspěvků 02.04.19 14:36

Nešla bych do toho ani omylem.

P4ja
Echt Kelišová 8637 příspěvků 02.04.19 14:49

Já bych dost váhala už na začátku. A do vážného vztahu asi vůbec nešla. A taky záleží, jak staré ty děti jsou. A jestli je má jenom na víkend a jak si to představuje. Bueš jim dělat náhradní maminku a nebo si je o víkendu vezme sám a někam vyrazí ? A nebo se ty zdekuješ třeba k rodičům?? To je na zvážení. :( Ale do varianty náhradní maminka bych nešla.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13678 příspěvků 02.04.19 14:51

Nevím, jak to berou chlapi, vím jak to beru já. Žádný chlap se závazkem v podobě dětí by ve 20 nepřipadal v úvahu. Ani teď po 30 bych do takového vekoveho rozdílu a dvou děti nešla.

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 02.04.19 14:54
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych znát váš názor. Mám dva roky přítele. Mně je 20, on je o 20 let starší a má už dvě děti. Doteď jsme to více neřešili, chtěli jsme se nejdřív více poznat, ale chtěl by mě už seznámit s dětmi a abychom bydleli spolu. (děti bydlí u bývalé) Máte zkušenosti s podobnou situaci? Myslím ten věkový rozdíl, to že má už děti, že už byl ženatý… Myslíte, že to chlapi berou jinak ten další vážný vztah?

No jasně, že to pak berou jinak, ten další vážný vztah. Mají ho mnohem víc na háku :mavam:

maja45
Kecalka 104 příspěvků 02.04.19 14:57

Bude to těžké. Budeš muset řešit a akceptovat situace, které vyplývají z jeho závazků a víceméně i věkového rozdílu. Mám stejně starou dceru a je hezké vnímat, že si užívá svého bestarostného mládí s kamarádkama, přítelem stejně starým., učí se řešit první vztahové problémy, občas jí přepadají ješět pubertální nápady atd. O tohle ty přijdeš, navíc budeš muset dělat kompromisy…Možná je to škoda, ale láska si nevybírá…

LaPaloma
Závislačka 2658 příspěvků 02.04.19 15:01

Kdy si zakladatelko myslíš, že máš vhodný věk k výběru to ho nejvhodnějšího partnera? Já jenom, že hážeš flintu do žita už ve 20. :roll: :roll: :(

Nebo jsi až tak příšerně zavostalá a nezajímavá, že nic jiného neklofneš? Udělej se sebou něco, ať si tě všímají mladí kluci a ne chlapy pro jinou věkovou skupinu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 15:02

@maja45 Zaklad.:To je to, láska si nevybírá. Miluji ho, ale nejsem si jistá, že do toho chci jít. Zahodit lásku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 15:05

@LaPaloma Zakl. Ale vsimaji si mě samozřejmě i kluci mého věku, ale když jsi i po té době zamilovaná a někoho miluješ…

Venetia
Hvězda diskuse 41500 příspěvků 02.04.19 15:10
@Anonymní píše:
@LaPaloma Zakl. Ale vsimaji si mě samozřejmě i kluci mého věku, ale když jsi i po té době zamilovaná a někoho miluješ…

Tak se k němu aspoň nestehuj nebo bude brzo po lásce

Ijen
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 02.04.19 15:12

Nevadi mi z principu chlap s detma, ale ne ve 20ti bych do takoveho vztahu nesla.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13678 příspěvků 02.04.19 15:13
@Anonymní píše:
@maja45 Zaklad.:To je to, láska si nevybírá. Miluji ho, ale nejsem si jistá, že do toho chci jít. Zahodit lásku?

No, ale my si naštěstí vybírat můžeme :) hele tohle je na tobě, odejít od nej můžeš vždy a jsi mladá, takže nový začátek pak nebude takový problém

maja45
Kecalka 104 příspěvků 02.04.19 15:21
@Anonymní píše:
@maja45 Zaklad.:To je to, láska si nevybírá. Miluji ho, ale nejsem si jistá, že do toho chci jít. Zahodit lásku?

Dva roky je už dlouhá doba, chápu. Ale budeš muset řešit věci, které běžně 20-tky neřeší. Tzn. vztahy s ex, vztahy s dětma, akceptovat že přítel musí věnovat čas dětem a řešit jejich problémy (což dobrý otec dělá), tvoje vztahy s dětmi nemusí být takové, jaké bys chtěla, časem by přišly společné děti, finance.....je toho hodně…ale věřím ti, že ho miluješ a je těžké to uzavřít…na druhou stranu, když se takhle ptáš, asi pochybnosti máš…mně je už přes 40 a vím, že jsem úplně jiná než ve 20, i když jsem si tehdy myslela, že jsem zcela dospělá a na svůj věk tehdy možná trochu usedlá…držím ti palce :kytka:

Adula99
Kecalka 130 příspěvků 02.04.19 15:37

Zakladatelko, jestli si chces popovidat, tak napis:) mam taky o dost starsiho pritele a nebavi me tady ty reci zenskejch, ktery vi vse nejlip…:)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama