Starší manžel, obezita, nechuť

Anonymní
10.1.21 21:55

Starší manžel, obezita, nechuť

Ahoj všem, prosím o popovídání a třeba i zkušenosti těch co to zažily nebo mají podobně. Rady typu to bych nikdy nebo tos měla vědět mi moc nepomohou…

v krátkosti v mojí původní rodině byla maminka psychický tyran i když mne má ráda no nebylo to vůbec snadné.

A teď už k jádru věci po tom co jsem se osamostatnila a žila ve spolubydlení a pracovala… jsem se ve svých 20 letech velmi zamilovala do svého teď již manžela, který je starší o 16 let (upraveno kůli anonymu). Byl svobodný, bezdětný, úspěšný podnikatel. Tvrdil, že se chce jednou oženit, mít děti. Pár letitých vztahů za sebou. Já jen pár krátkodobých a o ničem.

Vztah byl velmi turbulentní, ale oproti chování mé mamči v dětství mi to přišlo v pohodě. Máme se moc rádi, ale říkali jsme si i hodně hodně hnusné věci.

Ve svých 33 letech (mírně upraveno) jsem si vydupala miminko a svatbu. Manžel prý vše odkládal, protože čekal, až vyspěju uzdravím se z psychického násilí z dětství, že jsem poškozená což asi teda opravdu jsem. ( Chodím se léčit kůli sebepoškozování, které začlo už v mých 10 letech. Svěřit se lékaři mne donutil až tento můj přítel již manžel pod pohrůžkou rozchodu. Milovala jsem ho a také zrovna tehdy neměla práci ani kam jít a ne na ulici by mne nevyhodil ani jsem nebyla nemakačenko, prostě se to vše sešlo.)

No a teď mám 4 letého syna (věk upraven) kterého miluju, manžel miluje.

No a teď to hlavní, s manželem se hádáme, každý den do mne nepřímo ryje, věty typu “ kdy bys byla aspoň ze čtvrtiny tak hezká ze vnitř jako jsi z venku”… nebo malování je ti k ničemu když jsi ve vnitř tak hnusná”, chovej se jako člověk atd. On si myslí, že do mě neryje, ale ryje, je to nesnesitelné. Pak jsem na něj hnusná a mrzí mě to. To je stále dokola a dokola. Jinak byl manžel vždy při těle, ale teď už má skoro 20 kg nadváhu, je obézní a celkově vypadá výrazně starší. Je protivný. Moc nepracuje, neuklízí a je schopný se klidně 14 dnů nekoupat. Do postele leze i přes den v oblečení z venku a není schopný si vzít pyzamo buď kůli únavě nebo kůli tomu, že dle jeho slov smrdí a nechce si špinit čisté pyžamo. Není schopný se vykoupat a stále to odkládá.

Mám ho ráda, on mne, ale je to spíš už dobrý kamarád. Děcko jsme si pořídili vlastně pro to, že jsem po něm moc toužila a už mi přišlo, že je pozdě hledat někoho nového na vztah.

Na sex, objímání apod. jsem si pořídila ženatého milence. S manželem chodíme ven, dáme si pusu, pohladíme se, ale prostě se mi jako muž vůbec nelíbí. Přitahují mě muži v mém věku a on vypadá jako důchodce :(.

Nevím jestli takhle pokračovat nebo se po čase rozejít a zkusit hledat jinde. Taky je mi líto, že manžel už nikoho nemá, maminka s tatínkem mu zemřeli a se sestrou nejsou v kontaktu, odjela kdysi dávno do zahraničí a ani na pohřbu jeho rodičů nebyla.

Jsem zoufalá. Manžel je hodný, ale nesnesitelný a jś nevím moc jak dál. Nechci ho opustit, šle jako za partnera se za něj už stydím a mám potřebu flirtovat s jinými muži. Popravdě si, ale myslím, že by mne stejně jiný muž opustil, protože jsem vadná a potřebuji cítit lásku a tu mi manžel občas dává i když mne fyzicky nepřitahuje :(. PS: poradna nám pomohla se nerozejít, ale máš vztah nezlepšila. A ano žárlíme na sebe. Rádi spolu jezdíme na výlety.

Zažil jste to někdo?

Prosím ponechat anonymně nebo smazat je to moc citlivé :nevim: omlouvám se za délku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2265
10.1.21 22:14

Asi bych ho poslala k psychiatrovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7436
10.1.21 23:05

Takhle me psychicky tyral jeden magor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
11.1.21 07:45

Ja si myslim, ze sis už odpověděla sama. Nelibi se ti, nechces s nim už žít, dítě co jsi chtěla už máš. Že se k sobě dokážete ještě někdy hezky chovat je plus. Ja osobně bych odešla. I k tomu, co sis v životě zažila, bych si ja osobně rekla, ze je na case být taky jednou v životě v psychické pohodě. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
11.1.21 08:07

Tohoto pána bych využila ledatak na peníze, abych si mohla našetřit rezervu pro odchod od něj. Za víc by mi už nestál… Časem by Tě zničil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10386
11.1.21 08:35

Manžel je hodný, ale nesnesitelný, je to čuně a ještě tě deptá. Tak mu řekni co ti všechno vadí, zkuste to změnit. Když nebude mít zájem a pojede pořád to stejný tak rozvod, co jinýho? Život je příliš krátký na to, abys ho trávila tak jak nechceš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
11.1.21 09:00
@Anonymní píše:
Ahoj všem, prosím o popovídání a třeba i zkušenosti těch co to zažily nebo mají podobně. Rady typu to bych nikdy nebo tos měla vědět mi moc nepomohou…

v krátkosti v mojí původní rodině byla maminka psychický tyran i když mne má ráda no nebylo to vůbec snadné.

A teď už k jádru věci po tom co jsem se osamostatnila a žila ve spolubydlení a pracovala… jsem se ve svých 20 letech velmi zamilovala do svého teď již manžela, který je starší o 16 let (upraveno kůli anonymu). Byl svobodný, bezdětný, úspěšný podnikatel. Tvrdil, že se chce jednou oženit, mít děti. Pár letitých vztahů za sebou. Já jen pár krátkodobých a o ničem.

Vztah byl velmi turbulentní, ale oproti chování mé mamči v dětství mi to přišlo v pohodě. Máme se moc rádi, ale říkali jsme si i hodně hodně hnusné věci.

Ve svých 33 letech (mírně upraveno) jsem si vydupala miminko a svatbu. Manžel prý vše odkládal, protože čekal, až vyspěju uzdravím se z psychického násilí z dětství, že jsem poškozená což asi teda opravdu jsem. ( Chodím se léčit kůli sebepoškozování, které začlo už v mých 10 letech. Svěřit se lékaři mne donutil až tento můj přítel již manžel pod pohrůžkou rozchodu. Milovala jsem ho a také zrovna tehdy neměla práci ani kam jít a ne na ulici by mne nevyhodil ani jsem nebyla nemakačenko, prostě se to vše sešlo.)

No a teď mám 4 letého syna (věk upraven) kterého miluju, manžel miluje.

No a teď to hlavní, s manželem se hádáme, každý den do mne nepřímo ryje, věty typu “ kdy bys byla aspoň ze čtvrtiny tak hezká ze vnitř jako jsi z venku”… nebo malování je ti k ničemu když jsi ve vnitř tak hnusná”, chovej se jako člověk atd. On si myslí, že do mě neryje, ale ryje, je to nesnesitelné. Pak jsem na něj hnusná a mrzí mě to. To je stále dokola a dokola. Jinak byl manžel vždy při těle, ale teď už má skoro 20 kg nadváhu, je obézní a celkově vypadá výrazně starší. Je protivný. Moc nepracuje, neuklízí a je schopný se klidně 14 dnů nekoupat. Do postele leze i přes den v oblečení z venku a není schopný si vzít pyzamo buď kůli únavě nebo kůli tomu, že dle jeho slov smrdí a nechce si špinit čisté pyžamo. Není schopný se vykoupat a stále to odkládá.

Mám ho ráda, on mne, ale je to spíš už dobrý kamarád. Děcko jsme si pořídili vlastně pro to, že jsem po něm moc toužila a už mi přišlo, že je pozdě hledat někoho nového na vztah.

Na sex, objímání apod. jsem si pořídila ženatého milence. S manželem chodíme ven, dáme si pusu, pohladíme se, ale prostě se mi jako muž vůbec nelíbí. Přitahují mě muži v mém věku a on vypadá jako důchodce :(.

Nevím jestli takhle pokračovat nebo se po čase rozejít a zkusit hledat jinde. Taky je mi líto, že manžel už nikoho nemá, maminka s tatínkem mu zemřeli a se sestrou nejsou v kontaktu, odjela kdysi dávno do zahraničí a ani na pohřbu jeho rodičů nebyla.

Jsem zoufalá. Manžel je hodný, ale nesnesitelný a jś nevím moc jak dál. Nechci ho opustit, šle jako za partnera se za něj už stydím a mám potřebu flirtovat s jinými muži. Popravdě si, ale myslím, že by mne stejně jiný muž opustil, protože jsem vadná a potřebuji cítit lásku a tu mi manžel občas dává i když mne fyzicky nepřitahuje :(. PS: poradna nám pomohla se nerozejít, ale máš vztah nezlepšila. A ano žárlíme na sebe. Rádi spolu jezdíme na výlety.

Zažil jste to někdo?

Prosím ponechat anonymně nebo smazat je to moc citlivé :nevim: omlouvám se za délku

No fuj…musí smrdět :poblion:…Přijde mi labilní. Zit vedle chlapa když smrdí a nemeje se a ještě nadává no hnusil by se mi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10727
11.1.21 10:12

Nemáš díky špatnému dětství žádné sebevědomí a našla sis bohužel dalšího tyrana, který to jen dovedně maskuje. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
11.1.21 10:46
@Magika VonCary píše:
Lítost není moc na místě, v tomhle případě spíš platí “jakej šel takovou potkal”, nebo fakt někomu ty hlášky manžela o tom jak je hnusná připadají v pořádku? 8o Podle mě je víc labilní jak zakladatelka.
@Annabela11 píše:
@anniette Četla sis to pořádně? 8o žasnu co dokáže ženská napsat :poblion:
Četla jsem to pořádně. Ona ho využila, aby měla dítě, ale chrápe s milencem, chová se k němu navíc zřejmě hodně hnusně, když jí to neustále vyčítá a přiměl ji to řešit s psychiatrem. Manželství řešit chce, byl ochoten chodit do poradny, nejspíš kvůli dítěti, které miluje, jak zakladatelka sama píše. Ona řeší problémy roztahováním nohou jinde. Proč se ona nerozvede - možná jen proto, že je manžel úspěšný podnikatel? :think: Evidentně ho nemá ani trochu ráda. On je labilní jak?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
11.1.21 10:52

@anniette Přijde ti ok co jí říká a že se nemeje atd? tohle vůbec nebereš v potaz. Chtela bys mít doma může který zapáchá? neuklízí doma atd? nedivím se že má milence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
11.1.21 10:55

Já mám někdy pocit, že kdyby tu ženská napsala, že manžela treba zavraždila nebo přizabila, spoustu jiných by jí napsalo, že si za to vlastně mohl sám a že ona je chudinka. Jako přeháním to s tímhle přirovnáním, jasně, ale princip je stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
11.1.21 11:01
@anniette píše: Četla jsem to pořádně. Ona ho využila, aby měla dítě, ale chrápe s milencem, chová se k němu navíc zřejmě hodně hnusně, když jí to neustále vyčítá a přiměl ji to řešit s psychiatrem. Manželství řešit chce, byl ochoten chodit do poradny, nejspíš kvůli dítěti, které miluje, jak zakladatelka sama píše. Ona řeší problémy roztahováním nohou jinde. Proč se ona nerozvede - možná jen proto, že je manžel úspěšný podnikatel? :think: Evidentně ho nemá ani trochu ráda. On je labilní jak?

Všimla jsem si v jiných diskuzích, že jsi hodně citlivá na nevěru, ať je pozadí jakékoli. Tipuju, že máš v tomhle směru nějaké špatné zážitky. Já to vidím tak, že oběť týrání z dětství si zase našla tyrana a milenec už je jen důsledek (to neznamená, že to schvaluji). ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14124
11.1.21 11:02

@anniette Dobrý den,

prosím trochu empatie, smazala jsem váš urážlivý příspěvek, zaprvé je to nevhodné a za druhé proti pravidlům diskuze. Názory se dají vyjádřit i slušně. Berte to jako první napomenutí.

Přeji hezký den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
11.1.21 11:04

@anniette A já mám zase pocit že za vše vždy může ženská když je chlap prase je to vizitka ženy opačně to nikdy neplatí. Kdyz je doma bordel též je to vizitka ženy. Kdyz si chlap najde milenku tak za to může žena měla se více snažit…kdyz si žena najde milence je rozhodnozka na to slovo jsem alergická. A tak bych mohla pokračovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
11.1.21 11:05

@Julča001 Souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu