Starší matka a neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
benis
Nováček 8 příspěvků 29.11.17 13:30
Starší matka a neschopenka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zkušenějších…
Je mi 37 let, rodit budu v 38 letech. Bude mě dr. „nutit“ na neschopenku? Kvůli mému věku? Záleží to na dr. nebo je to nějaké plošné nepsané pravidlo? Zdravotně jsem OK, 2 předchozí těhotenství (do 30 let) byly v pohodě. Má někdo zkušenosti? Díky.

Reakce:
FenekUsaty
Závislačka 4404 příspěvků 29.11.17 13:32

Nebude, vek neni duvod na neschopenku, jsem jeste starsi a nikdo mi to ani nenabidl :lol:

magratka
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 29.11.17 13:32

Já rodila ve 40 a slovo neschopenka ani jednou nepadlo.

veria
Generální žvanilka 23999 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 13:34

Určitě ne :D

Markéta80
Hvězda diskuse 41179 příspěvků 29.11.17 13:51

@benis neschopenka se má dávat pokud jde o nějaké problémy v těhotenství, tohle už se ani nebere jako vysoký věk :lol:

BaMaK
Závislačka 2919 příspěvků 35 inzerátů 29.11.17 14:03

@benis Neschopenka na věk není, myslím, žebude rád, že se někdo chvá normálně a neškemrá o neschopenku :-)

pazitka
Echt Kelišová 7788 příspěvků 29.11.17 14:16

Potvrzuji, co píší ostatní, treti dite v 37, o neschopence nebyla řeč :)

benis
Nováček 8 příspěvků 29.11.17 15:12

Jůůů, díky. Tak nějak by mě z toho houpání nohama trefil šlak. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >