Starší muži...anebo kde dělám chybu? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 19.01.17 16:20
starší muži...aneb kde dělám chybu? :-)

Vkládám úmyslně do kategorie Pro pobavení. :D
Pracuji s lidmi a není týdne, kdy by se mi nepokoušelo dvořit hned několik mužů - snaží se flirtovat, zvou mě na kávu, ti vytrvalejší mě přijdou při další vhodné příležitosti alespoň pozdravit, někteří přinesou zákusek, čokoládu, bábovku od babičky… :mrgreen:
Asi by se měl člověk cítit potěšen. A asi bych se i potěšena cítila, kdyby to všechno nebyli muži ve věkové kategorii 45+ (spíš hodně velké plus). Nic proti ním, ale je mi 30 a myslím si, že vypadám relativně mladě.
Dnes mě situace donutila zamyslet se nad tím, jak mě vůbec okolí vnímá a proč tyto muže přitahuji (na rozdíl třeba od třicátníků nebo pětatřicátníků). V čem proboha dělám chybu?

PS: Jsem šťastně vdaná a nikoho nehledám. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 19.01.17 16:28
@Agneth píše:
Pracuji s lidmi a není týdne, kdy by se mi nepokoušelo dvořit hned několik mužů - snaží se flirtovat, zvou mě na kávu, ti vytrvalejší mě přijdou při další vhodné příležitosti alespoň pozdravit, někteří přinesou zákusek, čokoládu, bábovku od babičky… :mrgreen:
Asi by se měl člověk cítit potěšen. A asi bych se i potěšena cítila, kdyby to všechno nebyli muži ve věkové kategorii 45+ (spíš hodně velké plus). Nic proti ním, ale je mi 30 a myslím si, že vypadám relativně mladě.
Dnes mě situace donutila zamyslet se nad tím, jak mě vůbec okolí vnímá a proč tyto muže přitahuji (na rozdíl třeba od třicátníků nebo pětatřicátníků). V čem proboha dělám chybu?PS: Jsem šťastně vdaná a nikoho nehledám. :lol:

Dej sem fotku a odpovime :mrgreen:

Kajak18
Kecalka 244 příspěvků 19.01.17 16:29

Ahoj, měla jsem to stejně. V práci jsem se denně setkávala s desítky lidí a podobné dárky jako ty jsem měla velmi často. Hele 45 je ještě dobrý, ikdyž je to taky patnáct let ode mě ( okolí mě typuje ještě na miň). Mě nosili dárky i takový ti pravý dědouškové sedmdesát pět a víc. Já si to vždycky vysvětlovala svojí postavou, menší, prsatá a určitě ne hubená ( ale ani ne tlustá)a to se asi té dřívější generaci líbí. :lol:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 19.01.17 16:31

@Kajak18 Já jsem větší, spíš štíhlá a prsa normální…postavou to asi nebude. :lol: Ani peroxid na hlavě nemám. :lol:

Helileli
Závislačka 2980 příspěvků 19.01.17 16:33

Nevím, v jakém oboru děláš, ale pokud někde na úřadě, ve zdravotnictví či jinych oborech, kde je člověk závislý i třeba na tvé ochotě, tak generace, která pamatuje dobu před 1989, byla zvyklá takovéto dárečky dávat, možná bude částečný důvod i v tom.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 19.01.17 16:35

@Agneth
asi jsi hodná, milá, doobrá posluchačka. Asi se cítí stebou bezpečně a nebojí se odmítnutí (drsnějšího). To stačí. Mně zas jeden klient říkal : „no mě bejt o 40 míň tak nevím to bych se neudržel“ :mrgreen:, tak zasmáli jsme se oba. Proč by to měla být chyba?

Bábrdl
Generální žvanilka 21500 příspěvků 19.01.17 16:37

@Agneth Já myslím, že v tomhle věku si prostě zvedají sebevědomí flirtováním s mládětem. (z jejich pohledu).

KalamityJohn
Kelišová 6308 příspěvků 19.01.17 16:39

Možná vědí, že flirt s tebou je bez nebezpečí?

Nebo jen mají potřebu verbální ejakulace - prostě se chtějí před hezkou ženskou vytahovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 16:45

A ja to mám poslední roky naopak!! :-) je mi 36, mojemu partnerovi 55 a já jsem prostě na starší… pod 50 let jsou to pro mě moc mladí ušáci.. no a poslední rok dva mám štěstí na samé mladochy ale fakt jako třeba 20 ti letý kluky!!…tvl ja si vždy říkám „hoši kdybych se před Vámi slíkla do naha tak máte trauma na celý život“ :-)

Kriss Tina
Kelišová 5659 příspěvků 19.01.17 16:46

Znam to taky v praci furt chodili starsi chlapy (vetsinou uz duchodci) a zvali me i s kolegyni na kafe a podobne, vzdy jsme se jenom zasmaly. A znam to i z pohledu te druhe strany, tchan tohle dela v jednom kuse jak nekde vidi mladou zenskou tak si neodpusti nejaky recicky (a to i kdyz ma sebou zenu), je to takovy neskodny, nemysli to vazne asi si mysli ze je to naramne vtipny :D

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 19.01.17 16:49

To je klasika, stačí být slušná a už to zkusí každý.
Pokud teda člověk není úplná ježibaba a to je málokdo.

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 19.01.17 16:51

Mně je 26 a od nějakých 20 jsem pracovala na prodejně, kam chodili nakupovat převážně pánové a nejvíc uslintat se mohli také starší 40, 45 let, já to dávala za vinu dlouhému manželskému svazku a mojí mladosti :mrgreen:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 19.01.17 16:53

To je tak hezké vědět, že v tom nejsem sama. Kolegyně už si tu ze mě dělají srandu. :lol:

orionk
Echt Kelišová 7730 příspěvků 19.01.17 17:44

@Agneth Pracuji v prodejne kam chodi z 98% nakupovat muzi… Ma to vyhody. Na vanoce jsem mela domaci vanocku, asi 4 krabice domaciho cukrovi, flasky vina… :mrgreen: :mrgreen: A to nejsem zadna krasava, a hubena uz vubec ne :mrgreen: Jinak stastne zadana ;)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 19.01.17 18:19
@Agneth píše:
Dnes mě situace donutila zamyslet se nad tím, jak mě vůbec okolí vnímá a proč tyto muže přitahuji (na rozdíl třeba od třicátníků nebo pětatřicátníků). V čem proboha dělám chybu?PS: Jsem šťastně vdaná a nikoho nehledám. :lol:

V poho. Sem podobne stara a mam to samy :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >