Starší přítel o 29let

23.2.21 09:55

Starší přítel o 29let

Dobrý den/Ahoj, je mi 17 let a před měsícem jsem potkala může kterému je 46 a začali jsem spolu chodit. Ano je to velký věkový rozdíl ale hrozně moc si rozumíme a s nikým jsem v životě( taky v jakém když mi je 17 že jo ) nebyla tak šťastná. Teď jak zní otázka? No jde o to jestli je to v pořádku, děti určitě neplánujeme jen nám je spolu hrozně moc dobře. Hodně z vás by si mohli položit otázku že jsem vlastně ještě dítě ale jelikož už od mala jsem vlastně takový samorost a starala jsem se prostě i o svoji mladší ségru jelikož táta s námi nebydlí a s mámou jsem se třeba klidně i den neviděla. Přijde mi že mojí dnešní vrstevníci jsou prostě hrozně pozadu a to jak se kolikrát baví o holkách jako by to byli kusy hadru tak to mě vážně nepřitahuje. No a ještě abych dodala tak má 2 děti se kterými si hrozně moc rozumím a jsou i dost malý a vím že tam z mé strany bude muset být také nějaká zodpovědnost. A ještě teda jedna otázka jak to vlastně říct rodině? Mám to nechat prostě plavat a že se to nějak proflákne a nebo že jim to mám prostě oznámit. Co si budem vlastně by to mohl být i můj táta v tom si lhát nebuď ani v ničem jiném. Děkuju moc. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6893
23.2.21 09:57

Tak na zábavu a sex, proč ne jestli to zvládá ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
23.2.21 10:00

Problém vidím v tom, že s vámi není táta. Pak možná hledáš starší partnery. Na chvilkové radosti proč ne, ale pro život v žádném případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
23.2.21 10:03

Hele holka, v tomhle věku si to užij. Jen se na něj neupínej a nepředstavuj si lásku na celý život. I když to asi stejně budeš. A hlavně se chraň!!! Já v tvém věku měla taky starší partnery, vlastně celý život, manžel je starší o 16 let. Mezitím jsem pět let žila se svým vrstevnikem a znovu ne, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
23.2.21 10:03

Na chvíli možná, ale jednou děti pravděpodobně chtít budeš a mít je s dědkem v důchodu?… Rodině bych řekla o starším příteli, ale přímo věk bych jim sdělila asi o něco později - než by se s ním měli setkat.
Pro mě max 15 let, s větším rozdílem bych do toho nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:07

@Aduš8 Já jsem si jen říkala jestli je to normální. Prostě jsem si říkala že chci hlavně někoho kdo má už nějaké zkušenosti. A chránit se samozřejmě budu. A děkuju za názor. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:09
@KáťaKáča píše:
Dobrý den/Ahoj, je mi 17 let a před měsícem jsem potkala může kterému je 46 a začali jsem spolu chodit. Ano je to velký věkový rozdíl ale hrozně moc si rozumíme a s nikým jsem v životě( taky v jakém když mi je 17 že jo ) nebyla tak šťastná. Teď jak zní otázka? No jde o to jestli je to v pořádku, děti určitě neplánujeme jen nám je spolu hrozně moc dobře. Hodně z vás by si mohli položit otázku že jsem vlastně ještě dítě ale jelikož už od mala jsem vlastně takový samorost a starala jsem se prostě i o svoji mladší ségru jelikož táta s námi nebydlí a s mámou jsem se třeba klidně i den neviděla. Přijde mi že mojí dnešní vrstevníci jsou prostě hrozně pozadu a to jak se kolikrát baví o holkách jako by to byli kusy hadru tak to mě vážně nepřitahuje. No a ještě abych dodala tak má 2 děti se kterými si hrozně moc rozumím a jsou i dost malý a vím že tam z mé strany bude muset být také nějaká zodpovědnost. A ještě teda jedna otázka jak to vlastně říct rodině? Mám to nechat prostě plavat a že se to nějak proflákne a nebo že jim to mám prostě oznámit. Co si budem vlastně by to mohl být i můj táta v tom si lhát nebuď ani v ničem jiném. Děkuju moc. :D

Co je to za úchyla? To bude druhý díl dokumentu „V síti“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:13

@Příjemné Pondělí není to uchyl.. :) to vás můžu ujistit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6518
23.2.21 10:15

Ty si kompenzujes chybejici rodinné zázemí a on je úchyl. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:17

@JancaS84 A můžu se jen zeptat podle čeho to usuzujete že je úchyl? Děkuju:) ( jen mě to zajímá) :)

Příspěvek upraven 23.02.21 v 10:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6893
23.2.21 10:17
@Příjemné Pondělí píše:
Co je to za úchyla? To bude druhý díl dokumentu „V síti“?

Coby úchyl. Jako dědek má pěknou mladou sterbinku. :D ostatní chlapi v hospodě určitě závidí, teda teďka v garáži u toho lahvace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:18
@KáťaKáča píše:
@JancaS84 A můžu se jen zeptat podle čeho to usuzujete že je úchyt? Děkuju:) ( jen mě to zajímá) :)

V jeho veku neni normalni obluzovat nedospele holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:22

No hele je to takový neobvyklý co si budeme povídat :oops: Ale zase na druhou stranu nejste první ani poslední viz Bohuš Matuš a jeho Lucinka že :lol: Já si myslím že pokud se máte rádi a je vám spolu dobře tak na jednu stranu proč ne? A na názory cizích lidí bych se vykašlala protože oni za tebe přeci nebudou žít tvůj život. Jinak poznámka o tom aby ses chránila tu už zazněla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
23.2.21 10:22
@KáťaKáča píše:
@JancaS84 A můžu se jen zeptat podle čeho to usuzujete že je úchyl? Děkuju:) ( jen mě to zajímá) :)

Sedmnactileta holcina, i kdyby byla sebevice vyspela a inteligentni, je stale jeste dite, at uz se ti to libi nebo ne. Chybi ji zivotni zkusenosti i urcity nadhled, strucne receno te stale jeste neformoval zivot a nektere veci (a z nich plynouci dusledky) nedokaze objektivne posoudit.
Ja celkem nerozporuji, ze pro tebe muze byt ctyricatnik zajimavejsi nez vrstevnici a samozrejme to plati i naopak (pro nej ;) ). Ale o partnerstvi, myslim ted rovnocenne partnerstvi se vsemi jeho aspekty, o to v takovem pripade nejde.

Příspěvek upraven 23.02.21 v 10:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
23.2.21 10:23

Typický syndrom - najdu si vlastně k sobě tátu, protože ten můj nebyl/nefungoval. Je to smutné :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat