Starší přítel - z ničeho nic rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 09:05
Starší přítel - z ničeho nic rozchod

Ahoj holky, prosila bych o anonynitu a omlouvám se za styl psaní. Sedím v metru a píšu na mobilu.
Prožila jsem 5 měsíců s úžasným chlapem. Bylo na něm vidět, že má o mě upřímný zájem, já odolávala, nakonec se zamilovala a byli jsme na růžovém obláčku. Zezacatku jednou pochyboval je mezi námi 25 let věkového rozdílu, ale vyjasnili jsme si to a začali spolu být. Výlety, sex, trávení času, dárky, měl zájem, já měla zájem. Prostě všechno co k tomu patří. Vše klapalo ještě do minulé neděle. Trávili jsme čas spolu… V pátek jsem mu řekla něco co se ho dotklo (jen co se mi doneslo, že mi o něm lidí řekli nic víc, nic špatného jsem tím nemyslela). Pak proběhla neděle a on naplánoval čtvrtek. Ještě v úterý bylo vše v pořádku (bavili jsme se o jeho stavu, byl u lékaře-pry vše o. k) a ve středu to začalo. :roll: Já chytla nerva a začal stíhat. Vrátila mu veškeré věci…

Přestal komunikovat. Já se vtirala. Nakonec jsem z něj dostala, že se ho dotklo to co jsem mu řekla co se o něm roznáší, jak jsem se chovala (stíhačka) a že celkově je problém v našem věkovém rozdílu (upozorňuji předchozí partnerky měl také v mém věku: jedná na něj kašlala jela si svoji kariéru. Druhá dle něj neměla budoucnost, vztah s ní tedy).
Na otázku zda vidí, že to můžeme napravit mi odpověděl, že neví. Pořád dával důvody proč nemůžeme pokračovat. To byla středa.

Včera mi napsal, že už nechce že jde o neperspektivní vztah, že čekal že se k němu nastěhují po vánocích a další další důvody, že bychom se trápili, že nemáme budoucnost. Prostě konec.

Holky sebralo mě to. Moc nekomunikuje. Já se vtiram jak blbka. Nechápu co se najednou stalo… Jinak řeknu, že jsem slyšela jeho matinku jak se ptá jak si to dál představuje? A ať mi to řekne.(to byla středa) zároveň mě nechal u sebe spát, ale já nakonec odešla. Pořád dokola do něj něco hustila. Když jsem se ho zeptala, zda mě máti nemusí? Odpověděl, že nechápe taky věkový rozdíl, ale že ji nevadi, že jsem u nich…

Upozorňuji holky jeho chování se změnilo co je doma (skončil v práci od 1.3 a změna nastala tuto středu)

Co mám dělat? Včera mi půjčil nějaké knížky. Když jsem se ho zeptala zda se mnou nepujde o víkend na procházku? Souhlasil. Poprosila jsem o pusu a dal mi ji… Bylo vidět, že chce. Ale zároveň vidím jeho odtažitost, v jeho očích už je nezajem vyhasly, jsou smutné, když mě vidí nerozzari se… :,(

Ze dne na den. Přijde mi, že mu hrabe co je doma, že možná do něj máti hustí… On tvrdí, že měl čas teď přemýšlet a kvůli věku to nikam nevede, že mám objevovat s partnerem v mém věku, že mám život před sebou, on za sebou.

Holky upozorňuji, žádnou jinou nemá, to vím jistě.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 08.03.19 09:08

No, za prvé nevím, proč mu vtíráš nějaké drby. Za druhé si vymýšlí, z obláčku nespadne kvůli nějakému drbu. Pokud chceš, zkoumej co ho popadlo, ale evidentně o tom nechce vůbec mluvit.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28386 příspěvků 08.03.19 09:12

Co na to říct? Kolik vám je? On žije u své matky? Jestli už po pěti měsících s tebou nechce být, tak je asi zbytečné takový vztah slepovat…

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 08.03.19 09:12

Hlavně už se mu nevnucuj. Nejsnazší způsob jak se mu definitivně zprotivit. Btw on stále žije s matkou? Kolik mu je? Kolem 45 nejméně ze? Asi nemá zájem o vztah s někým, kdo mu predhazuje drby, teatralne vrací věci a pak dolejzá. To by odradilo i mne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 09:13

@Lexter Ty drby byly od lidí, které znám velmi dobře. Včetně jeho blízkých lidí ..... Nemyslela jsem to zle, to. V zadnem případě.

Taky mi to přijde jako výmluva, protože ani časově to nejde. Spíš mi jako logicky důvod přijde ten, že je doma a matka do něj hustí svoje. Jak říkám v úterý jsme se bavili přes telefon o jeho zdraví, domluvili si čtvrtek.

Co mám dělat?? Stojím o něj, což ví. Ví, že to s ním myslím vážně....... Celkově o sebe přestal dbát, nic nedělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 09:14

@Regina Hero Právě, že chtěl. Žije, protože se o ní starat. Já nechci žít s tchyni-zazila jsem, ne děkuji

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28386 příspěvků 08.03.19 09:14
@Anonymní píše:
@Lexter Ty drby byly od lidí, které znám velmi dobře. Včetně jeho blízkých lidí ..... Nemyslela jsem to zle, to. V zadnem případě.

Taky mi to přijde jako výmluva, protože ani časově to nejde. Spíš mi jako logicky důvod přijde ten, že je doma a matka do něj hustí svoje. Jak říkám v úterý jsme se bavili přes telefon o jeho zdraví, domluvili si čtvrtek.

Co mám dělat?? Stojím o něj, což ví. Ví, že to s ním myslím vážně....... Celkově o sebe přestal dbát, nic nedělá.

tak ono někdy člověku ublíží i to, co je míněno v dobrém… nevím, čeho se to týkalo, ale proč jsi mu to říkala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 09:15

@Regina Hero Aby věděl a abych si ulevila všichni to na mě valili. Nic jiného v tom nebylo. Držela jsem to pod pokličkou dlouho......

TopSecret
Závislačka 3675 příspěvků 08.03.19 09:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosila bych o anonynitu a omlouvám se za styl psaní. Sedím v metru a píšu na mobilu.
Prožila jsem 5 měsíců s úžasným chlapem. Bylo na něm vidět, že má o mě upřímný zájem, já odolávala, nakonec se zamilovala a byli jsme na růžovém obláčku. Zezacatku jednou pochyboval je mezi námi 25 let věkového rozdílu, ale vyjasnili jsme si to a začali spolu být. Výlety, sex, trávení času, dárky, měl zájem, já měla zájem. Prostě všechno co k tomu patří. Vše klapalo ještě do minulé neděle. Trávili jsme čas spolu… V pátek jsem mu řekla něco co se ho dotklo (jen co se mi doneslo, že mi o něm lidí řekli nic víc, nic špatného jsem tím nemyslela). Pak proběhla neděle a on naplánoval čtvrtek. Ještě v úterý bylo vše v pořádku (bavili jsme se o jeho stavu, byl u lékaře-pry vše o. k) a ve středu to začalo. :roll: Já chytla nerva a začal stíhat. Vrátila mu veškeré věci…

Přestal komunikovat. Já se vtirala. Nakonec jsem z něj dostala, že se ho dotklo to co jsem mu řekla co se o něm roznáší, jak jsem se chovala (stíhačka) a že celkově je problém v našem věkovém rozdílu (upozorňuji předchozí partnerky měl také v mém věku: jedná na něj kašlala jela si svoji kariéru. Druhá dle něj neměla budoucnost, vztah s ní tedy).
Na otázku zda vidí, že to můžeme napravit mi odpověděl, že neví. Pořád dával důvody proč nemůžeme pokračovat. To byla středa.

Včera mi napsal, že už nechce že jde o neperspektivní vztah, že čekal že se k němu nastěhují po vánocích a další další důvody, že bychom se trápili, že nemáme budoucnost. Prostě konec.

Holky sebralo mě to. Moc nekomunikuje. Já se vtiram jak blbka. Nechápu co se najednou stalo… Jinak řeknu, že jsem slyšela jeho matinku jak se ptá jak si to dál představuje? A ať mi to řekne.(to byla středa) zároveň mě nechal u sebe spát, ale já nakonec odešla. Pořád dokola do něj něco hustila. Když jsem se ho zeptala, zda mě máti nemusí? Odpověděl, že nechápe taky věkový rozdíl, ale že ji nevadi, že jsem u nich…

Upozorňuji holky jeho chování se změnilo co je doma (skončil v práci od 1.3 a změna nastala tuto středu)

Co mám dělat? Včera mi půjčil nějaké knížky. Když jsem se ho zeptala zda se mnou nepujde o víkend na procházku? Souhlasil. Poprosila jsem o pusu a dal mi ji… Bylo vidět, že chce. Ale zároveň vidím jeho odtažitost, v jeho očích už je nezajem vyhasly, jsou smutné, když mě vidí nerozzari se… :,(

Ze dne na den. Přijde mi, že mu hrabe co je doma, že možná do něj máti hustí… On tvrdí, že měl čas teď přemýšlet a kvůli věku to nikam nevede, že mám objevovat s partnerem v mém věku, že mám život před sebou, on za sebou.

Holky upozorňuji, žádnou jinou nemá, to vím jistě.

S chlapem, ve strednim veku, co zije u matinky, nema deti, tak bych s nim nebyla. Je dost podezrely. Ruce pryc. Ja bych zdrhala.

divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 08.03.19 09:17

Buď ráda, že ses zbavila starýho dědka.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 08.03.19 09:17

Mě napadlo, že po té trochu nevyzrálé scence z tvé strany a drbech mu došlo, že vás vztah nemůže mít budoucnost, a uvědomil si ten šílený věkový rozdíl… proto je smutný a skončil to. On by natvrdo mohl být tvůj táta :nevim:

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 08.03.19 09:18
@TopSecret píše:
S chlapem, ve strednim veku, co zije u matinky, nema deti, tak bych s nim nebyla. Je dost podezrely. Ruce pryc. Ja bych zdrhala.

Tak nějak. Holka by se nakonec starala o dva stařičké lidi, když to řeknu blbě

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28386 příspěvků 08.03.19 09:19
@Anonymní píše:
@Regina Hero Právě, že chtěl. Žije, protože se o ní starat. Já nechci žít s tchyni-zazila jsem, ne děkuji

takže první velmi zásadní problém… on chtěl s tebou bydlet, ale chce se starat o svou matku a žít s ní… ty s tchyní žít pod jednou střechou nechceš, takže už tím vylučuješ společný život s ním… čili je tu jeden dost zásadní bod vašeho soužití, ve kterém si odporujete… a perspektivní vztah je takový, kdy dva lidé mají společné zájmy a cíle, kdy mají shodné názory na budoucnost a nejsou mezi nimi takové velké rozdíly v tom, jak budou spolu dál žít… dál bych pak psala ještě i shodné nebo podobné představy o výchově dětí, ale to se vás možná týkat nebude…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28386 příspěvků 08.03.19 09:20
@Lalelale píše:
Mě napadlo, že po té trochu nevyzrálé scence z tvé strany a drbech mu došlo, že vás vztah nemůže mít budoucnost, a uvědomil si ten šílený věkový rozdíl… proto je smutný a skončil to. On by natvrdo mohl být tvůj táta :nevim:

pěkně shrnuto…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 09:20

Děti má, o matku se stará, protože ji jeho bratr nechtěl......

Jak to napravit? Stojím o něj, chybí mi. Chodím jako tělo bez duše. Pozvala jsem ho dnes na oběd, čekám zda se ozve. O víkend má být ošklivo, čili slíbená procházka se konat nebude.....

O tom, že jsem chtěla být s ním sama bez matky neví. Neví o tom, že s tchyni mám zažito být a nedělalo to dobře.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama