Starší těhotenství podle UTZ. Prosím zkušenosti.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 09:50
Starší těhotenství podle UTZ-Prosím zkušenosti.

Dobrý den, jsem po IVF (takže datum početí vím na hodinu přesně :) ) jsem 18tt těhotenství, včera jsem se na utz dozvěděla ze prcek má už 200g a těhotenství je o 3 dny napřed. Vím, ze to nejspíš nic neznamená, ale zajimaji mě zkušenosti těch, co to měli podobně, jak se to vyvíjelo dal. Děkuji.

Reakce:
karkarka
Závislačka 3776 příspěvků 29.05.19 09:53

Plus mínus týden se neřeší. Tři dny není žádný velký rozdíl.

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 29.05.19 10:09

Vůbec toto neřeš.. to je podle měření miminka a stačí když se trošičku pohne a je to.. mě to nesedělo o 14 dní ale zase dozadu

kve-tinka
Kelišová 5121 příspěvků 2 inzeráty 29.05.19 10:11

Neznamena to vubec nic, akorat, ze ditko dobre roste :mrgreen: ja jsem ke konci tehotenstvi a dite mam podle posledniho mereni i 14dni vetsi :lol: kdo to bude tlacit :roll:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7013 příspěvků 29.05.19 10:31

Jejda, 3 dny není nic, to nic neznamená :)

Janli
Echt Kelišová 8766 příspěvků 29.05.19 10:42

Mě při IVF lítal rozdíl víc než týden, po 20tt už 14dní. Neřeš to. Berou průměr podle tabulek, ale do toho se všichni nevejdeme. A to nemluvím o odchylkách v měření. Já teda měla skvělýho doktora, co kouknul na mimčo, zeptal se mě jestli má manžel dva metry a pak se zasmál, že už teď je na tom prckovi vidět, že má vysoký rodiče. Jen jsem si pořád musela obhajovat pozdější termín porodu než se mi všichni snažili podle ultrazvuků nacpat.

hadraplanka
Kecalka 459 příspěvků 29.05.19 11:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem po IVF (takže datum početí vím na hodinu přesně :) ) jsem 18tt těhotenství, včera jsem se na utz dozvěděla ze prcek má už 200g a těhotenství je o 3 dny napřed. Vím, ze to nejspíš nic neznamená, ale zajimaji mě zkušenosti těch, co to měli podobně, jak se to vyvíjelo dal. Děkuji.

Pár dnů je prd. Vždyť je to jen podle ultrazvuku, takže čistě odhad. Hlavně se nenech znervóznit, lepší než kdyby bylo extrémně menší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 12:59

Me spis zajímá, jestli mimco roste pak do konce o něco rychleji a nebo se dr třeba spis o kousek sekne příště to bude zase úplně jinak? Tak jestli to tak někdo měl a pak se mimco narodilo větší. Ja jsem v klidu, lepší než když by bylo ve vývoji pozadu :)…proste jsem jen zvědavá co me muže potkat.

karkarka
Závislačka 3776 příspěvků 29.05.19 13:08
@Anonymní píše:
Me spis zajímá, jestli mimco roste pak do konce o něco rychleji a nebo se dr třeba spis o kousek sekne příště to bude zase úplně jinak? Tak jestli to tak někdo měl a pak se mimco narodilo větší. Ja jsem v klidu, lepší než když by bylo ve vývoji pozadu :)…proste jsem jen zvědavá co me muže potkat.

Příští kontrolu může být zas třeba o pár dní mladší. A tři dny ve vývoji nejsou fakt vůbec nic.

Váš příspěvek
Reklama