starý nebo nový vztah ?

Maty73
12.1.10 22:40

starý nebo nový vztah ?

Ahoj,
holky prosím vás poraďte mi, odešla jsem od svého přítele, se kterým mám děti. Když jsme spolu žili, neustále jsme se hádali, dohadovali i o blbostech a když jsem se sebrala a odešla je mi nějakk smutno a jemu taky. Co mám dělat ? Proč to tak je ? Mám se k němu vrátit ? Navíc jsem se seznámila přes chat s jedním klukem, který je mladší než já o 8 let a moc mě miluje a mé děti taky, tolik se snaží a dokonce si sehnal i 3 práce, abycho se měli dobře. Ale já zas na takový děsně zamilovaný vztah už nejsem je mi 37 let. Já nevím co mám dělat ? Poraďte…prosím
Děkuji Maty

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12735
12.1.10 23:25

Ahoj Maty mě je 21 takže ti asi rada ode mě bude znít blbě, ale měla jsem dva vztahy a oba dlouhé v tom druhém jsem teď a budu se vdávat v červenci. Za tu dobu těch vztahu jsem zjistila, že nejdůležitější je ustoupit jak ty tak on, jestli se ti stýská po tom bývalém, tak se s ním scházej, jezděte na výlety s dětma a snažte se znovu zblížit a uvidíš. Toho mladšího asi neuvidíš ani prd když má 3 práce a hlavně jestli tě tam ten nebil a ani děti a staral se jinak o vás tak proč to nezkusit, jen bych se k němu nestěhovala hned prostě pomalu se zbližovat a uvidíš. Ono to zní všechno asi blbě ale kvůli dětem bych to JÁ na tvém místě zkusila. Držím ti palce. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
13.1.10 00:52

Maty, to si musis srovnat a rozhodnout sama… Chapu, ze je fajn slyset nejaky nazor, ale coz zkusit radsi nezaujaty nazor odbornika - psychologa…
My pred rokem ukoncili osmilety vztah s manzelem, mela jsem podobne pocity jako Ty… A hodne mi pomohlo to s nekym zkusenym probrat a slyset zpetnou vazbu. Ale ani psycholog Ti nerekne, jak se mas rozhodnout!! Je to jen na Tobe! Jen verim, ze Ti to pomuze srovnat si to v hlave a rozhodnout se, co bude nejlepsi pro Tebe a Tvoje deti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
13.1.10 10:12

Co takhle bydlet odděleně, společně jako rodina trávit co nejvíce času, uvidíš, jestli k sobě najdete cestu zpět a děti budou určitě rády, že jsou i s tatínkem, pokud mají normální vztah.
S novým přítelem bych se nepouštěla do společného bydlení, pokud nemáš jasno, jestli chceš být s tím původním, dala bych tomu čas, uvidíš, zda vydrží a váš vztah ověří čas. Jen aby to pak u tebe nevzdal otec dětí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama