Šťastná a spokojená? Kolik se nás tu najde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 28.12.16 17:54
Šťastná a spokojená? Kolik se nás tu najde?

Jak tu tak v posledních dnech pročítám diskuze, je to samé stěžování, nespokojenost atd. Zajímá mě kolik nás tu je šťastných a spokojených. Nestojím o názory permanentních stěžovatelek apod. Sama jsem si už něčím v životě prošla a už druhým rokem jsem opravdu šťastná, díky svému manželovi. A pro rýpalky, nemám ideální život ani dnes, ztrpčuje mi ho exmanžel svými manýry, naschvály přes dceru…Ale o tom se tu bavit nechci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 17:56

Šťastná a spokojená tady nezakládá diskuze o tom jak je šťastná.. proto se ti zdá že tady nikdo spokojený není… já jsem

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 28.12.16 17:58
@mofiz píše:
Jak tu tak v posledních dnech pročítám diskuze, je to samé stěžování, nespokojenost atd. Zajímá mě kolik nás tu je šťastných a spokojených. Nestojím o názory permanentních stěžovatelek apod. Sama jsem si už něčím v životě prošla a už druhým rokem jsem opravdu šťastná, díky svému manželovi. A pro rýpalky, nemám ideální život ani dnes, ztrpčuje mi ho exmanžel svými manýry, naschvály přes dceru…Ale o tom se tu bavit nechci.

Jsem šťastná a spokojená, mám skvělého muže, miluju své děti a žiju přesně tak, jak jsem si vysnila! :kytka: :andel:

nina7
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 28.12.16 17:58

Já spokojená :* jsem.

Příspěvek upraven 28.12.16 v 17:59

xammy
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 28.12.16 17:59

@Doe_Jane mas pravdu :) jinak se taky hlasim do klubu :mavam:

Klopotkova
Echt Kelišová 7942 příspěvků 28.12.16 17:59
@Doe_Jane píše: Šťastná a spokojená tady nezakládá diskuze o tom jak je šťastná.. proto se ti zdá že tady nikdo spokojený není… já jsem

:kytka: :pankac: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:, spokojená jsem, ale lepší by to být mohlo, to zase jo.

Příspěvek upraven 28.12.16 v 18:03

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 28.12.16 18:00

Já jsem taky šťastná a spokojená:-) k úplné spokojenosti mi chybí jen to mimčo:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:03

Nejsem spokojena a mám vztek na cely svet

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 28.12.16 18:06

Také jsem spokojená, šťastná také.

Kkklarka
Kelišová 5914 příspěvků 28.12.16 18:07

Mám skvělého chlapa, jednoho úžasného syna a druhého na cestě, konečně vyfišujeme s bydlením, takže jsem taktéž spokojená :-) a štastná že je mám

Příspěvek upraven 28.12.16 v 18:07

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 28.12.16 18:07

@mofiz štěstí a spokojenost je strašně relativní pojem. Samozřejmě, že mě štve chlap, děti, za chvíli i práce, chtěla bych žít na zámku, nic nedělat, lítat si po světě, ale pokud se nad tím zamyslím, tak mám 2 zdravé, krásné a šikovné děti, chlapa, který nás má rád, chodí do práce, nedělá dluhy, nepije, nekujví se, nebije mě ani děti, máme kde bydlet, co jíst, do čeho se oblíknout, takže ano jsem šťastná a spokojená

terinka4444
Hvězda diskuse 67886 příspěvků 28.12.16 18:07

Jsem šťastná a spokojená. Máme svá trápení a své starosti, ale jsem šťastná a spokojená, vděčná za svou rodinu a hlavně za zdraví.

Lucias241
Kecalka 220 příspěvků 28.12.16 18:08

Spokojena :lol: Manzel nejlepsi,3 deti, strecha nad hlavou, mame co jist, slunce sviti, zdravi slouzi…

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:12

Jsem stastna a spokojena. :)

Maol
Závislačka 3447 příspěvků 28.12.16 18:12

Je nas tu vic, ale proc jitrit rany ostatnim a o cem vlastne psat? Ze mi nic nechybi, miluju deti a manzela, verim, ze oni me. Nikam nespechame, mame proste klid, pohodu, uzivame si rodiny, i prace. O cem v tomhle diskutovat?

Ale jinak ano, jsem spokojena a stastna :palec: A moc doufam, ze todne vydrzi co nejdele…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >