Šťastná a spokojená? Kolik se nás tu najde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mofiz
Závislačka 2712 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 17:54
Šťastná a spokojená? Kolik se nás tu najde?

Jak tu tak v posledních dnech pročítám diskuze, je to samé stěžování, nespokojenost atd. Zajímá mě kolik nás tu je šťastných a spokojených. Nestojím o názory permanentních stěžovatelek apod. Sama jsem si už něčím v životě prošla a už druhým rokem jsem opravdu šťastná, díky svému manželovi. A pro rýpalky, nemám ideální život ani dnes, ztrpčuje mi ho exmanžel svými manýry, naschvály přes dceru…Ale o tom se tu bavit nechci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 17:56

Šťastná a spokojená tady nezakládá diskuze o tom jak je šťastná.. proto se ti zdá že tady nikdo spokojený není… já jsem

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 28.12.16 17:58
@mofiz píše:
Jak tu tak v posledních dnech pročítám diskuze, je to samé stěžování, nespokojenost atd. Zajímá mě kolik nás tu je šťastných a spokojených. Nestojím o názory permanentních stěžovatelek apod. Sama jsem si už něčím v životě prošla a už druhým rokem jsem opravdu šťastná, díky svému manželovi. A pro rýpalky, nemám ideální život ani dnes, ztrpčuje mi ho exmanžel svými manýry, naschvály přes dceru…Ale o tom se tu bavit nechci.

Jsem šťastná a spokojená, mám skvělého muže, miluju své děti a žiju přesně tak, jak jsem si vysnila! :kytka: :andel:

nina7
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 28.12.16 17:58

Já spokojená :* jsem.

Příspěvek upraven 28.12.16 v 17:59

xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 28.12.16 17:59

@Doe_Jane mas pravdu :) jinak se taky hlasim do klubu :mavam:

Klopotkova
Echt Kelišová 8988 příspěvků 28.12.16 17:59
@Doe_Jane píše: Šťastná a spokojená tady nezakládá diskuze o tom jak je šťastná.. proto se ti zdá že tady nikdo spokojený není… já jsem

:kytka: :pankac: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:, spokojená jsem, ale lepší by to být mohlo, to zase jo.

Příspěvek upraven 28.12.16 v 18:03

Snilek88
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 28.12.16 18:00

Já jsem taky šťastná a spokojená:-) k úplné spokojenosti mi chybí jen to mimčo:-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:03

Nejsem spokojena a mám vztek na cely svet

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 28.12.16 18:06

Také jsem spokojená, šťastná také.

Kkklarka
Kelišová 5950 příspěvků 28.12.16 18:07

Mám skvělého chlapa, jednoho úžasného syna a druhého na cestě, konečně vyfišujeme s bydlením, takže jsem taktéž spokojená :-) a štastná že je mám

Příspěvek upraven 28.12.16 v 18:07

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 28.12.16 18:07

@mofiz štěstí a spokojenost je strašně relativní pojem. Samozřejmě, že mě štve chlap, děti, za chvíli i práce, chtěla bych žít na zámku, nic nedělat, lítat si po světě, ale pokud se nad tím zamyslím, tak mám 2 zdravé, krásné a šikovné děti, chlapa, který nás má rád, chodí do práce, nedělá dluhy, nepije, nekujví se, nebije mě ani děti, máme kde bydlet, co jíst, do čeho se oblíknout, takže ano jsem šťastná a spokojená

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 28.12.16 18:07

Jsem šťastná a spokojená. Máme svá trápení a své starosti, ale jsem šťastná a spokojená, vděčná za svou rodinu a hlavně za zdraví.

Lucias241
Kecalka 226 příspěvků 28.12.16 18:08

Spokojena :lol: Manzel nejlepsi,3 deti, strecha nad hlavou, mame co jist, slunce sviti, zdravi slouzi…

Princess-ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 18:12

Jsem stastna a spokojena. :)

Maol
Závislačka 3447 příspěvků 28.12.16 18:12

Je nas tu vic, ale proc jitrit rany ostatnim a o cem vlastne psat? Ze mi nic nechybi, miluju deti a manzela, verim, ze oni me. Nikam nespechame, mame proste klid, pohodu, uzivame si rodiny, i prace. O cem v tomhle diskutovat?

Ale jinak ano, jsem spokojena a stastna :palec: A moc doufam, ze todne vydrzi co nejdele…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >