Šťastné páry na sociálních sitích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
robinka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 1 inzerát 19.12.17 23:13
Šťastné páry na soc. sitich

Facebook ani jiné sociální sítě nepoužívám, resp. k přihlášení na jiné domény a ke studiu VŠ ano, ale primárně k účelu, k jakému byly stvořeny, ne. Důvod? Nerada odhaluji sve soukromí, nemam potrebu ukazovat svoji rodinu ani vyznavat lasku manželovi, nerada se na totéž dívám u znamych. Zkrátka si myslim, že soukromí nepatří na veřejné sítě + mnoho dalších důvodů. Ale přiznávám, neodolala jsem a na popud sve kamaradky mrkla na FB profil nasi spolecne známé a neverim svym ocim. Vážně se dneska (cerstve) zamilovani foti na romantickych večerních a hned to davaji na sit, jeste ani neodesli??? Fotky z dovolene, ve virivce, polonazi? Vyznavaji si lasku? Libacky a zverejnovani osobnich vyznani? Nechci moralizovat, ale pripadam si jak z jine doby/planety. Co je k tomu do haje zelenyho vede??? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
lalaláček
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 19.12.17 23:22

No, aby jim lidi záviděli :-) na romantické večeři mívám obvykle jiné starosti.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 19.12.17 23:26

@robinka No jsem ráda, že nepatřím mezi lidi, co si říkají „hlavně se pěkně vyfotit, aby jsme vypadali šťastně“ místo toho, abych si užívala tu chvíli s tím, s kým jsem.
Nevím, co jim běhá hlavou, protože mě to tam neběhá.
Fb mám. Jako komunikační prostředek. Dávám neutrální fotky - na stránky o focení a o šítí = mé dva koníčky.
Fotku rodiny/dětí asi 1× ročně a za chvíli smažu.

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 19.12.17 23:29

FB je ale osobní, takže co by si dle tvého měli lidi na profil dávat?

K92
Kecalka 214 příspěvků 19.12.17 23:29

Taky nechápu :/. Kamarádka dává na fb hrozně ráda momentky z dovolených, večírků a večeří… Na všech fotkách jsou s přítelem vysmátí a mám pocit, že jsou spolu hrozně šťastní a jen si užívají perfektní život. Pak když se ale sejdeme a pořádně pokecáme tak zjišťuji, že ten jejich vztah vážně není taková idilka (vlastně jim to moc neklape) a že můj partnerský život je dalo lepší a zajímavější než ten její. Společné chvíle si užíváme a vůbec by mě v ty krásné momenty (např. romantická večeře) nenapadlo fotit a věšet statusy na fb.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.12.17 23:30
@lalaláček píše:

No právě… jak už jsem psala v jiné diskuzi, všimla jsem si, že to dělají hlavně lidé, kteří mají vztahové problémy, stabilní šťastné páry tyhle tendence tak často nemají. Jinak mně ještě není ani 30, takže asi patřím do té postihnuté generace, nicméně na facebooku nemám žádné fotky, používám ho pouze jako komunikační prostředek.

Detsa
Extra třída :D 10971 příspěvků 19.12.17 23:31

To je úplně normální. Já mám přes půlku lidí, co mám přidané v sekci ‚nesledovat jejich příspěvky‘ :mrgreen:, protože dělali přesne to, co ty píšeš. Osobně tam nemám žádný informace kromě pravýho jména, abych mohl komunikovat s lidma, co potřebuju :roll:.

Nicméně důvod je jednoduchý. Cítí se pak víc zajímavý, chtěný bych řekl :nevim:.

Russet
Extra třída :D 12149 příspěvků 19.12.17 23:40

Pár lidí z mým přátel to dělá. Přestala je „sledovat“. V nadměrném množství mi to připadá hrozné, když sem tam něco vyvěsí, tak to beru.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 20.12.17 00:09

https://www.youtube.com/watch?…

Vidím to asi takhle…

marg
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 20.12.17 00:10

To znam. Hodne lidi to dela, uz jsem na to zvykla, ze se na fcb timto prodiram. Ale ja jsem takova zvedava, me to bavi, kdo kde byl a s kym…:) Preju jim to vsem. Jde o to dat vsem vedet to stesti, ackoliv kolikrat je to fakt jen „at lidi vidi…“ a realita je o dost horsi v hodne pripadech, rekla bych. Je to zalezitost mladsi generace samozrejme. Me je 30+ a uz me to dost miji, partner je o neco starsi a ten by mi ani neschvaloval, abych neco takoveho davala na fcb, je mu to proti srsti. Pritom take mame hodne co fotit. Neustale fotit a neprozivat skutecne ty momenty (protoze zrovna fotim!) mi prijde na hlavu. Nejvic se smeju treba na koncertech jak lidi nataci, ruku nahore drevenou a z koncertu nemaji nic…a pak si to doma pousti na displayi? :lol:

vejilka
Závislačka 4710 příspěvků 20.12.17 00:26

Já fb mám, ale žádné fotky tam nedávám. Já tedy viděla už v reálu, jak se takové fotky tam dávají. Třeba holky na pařbě, většina telefon v ruce a hned házeli foto na fb, pak zas sledovali komentáře a lajky :mrgreen: Pracovala jsem jako servírka, takže takový svědek při činu :lol: Hlavně že tam psali super party, ale celou dobu na telefonu :lol: Spíš nalhávají okolí, aby to vypadalo dobře. Ty ideály šťastné rodinky a dávání každého prdu na síť je taky trapné. Já si tedy pamatuji, jak má kamarádka měla vztah na houno, do toho malé mimino, nespala víc jak 3hodiny denně, ale kdybych jí neznala, myslela bych si, jak je šťastná. Každý den dávala zamilované foto na FB, člověk by si fakt myslel, jak je vše super.Opak pravdou. Tím neříkám, že je to tak u všech. Ale na co to dávat veřejně??Já tedy ani moc nemám ráda takový to měnění statusů, že je třeba někdo zasnoubený. Pak to tam má dalších 5let :lol: Nebo psát co se vám honí hlavou :mrgreen: Jinak někteří tam dávají snad úplně všechno. :roll: Zrovna před týdnem koukám a tam 10 fotek známé, jak jí její žádá o ruku.Jak klečí, dává prstýnek, pak pusa…Divím se, že ještě nenatočili video :lol: Jinak jim je 30

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 00:26

Zajimave je ty lidi u takoveho „stastneho“ foceni pozorovat :roll: jednou jsme byli na peknem miste, ktere by se melo vyhutnat…prisla skupina 3paru, 1/2 hodiny se nakrucovali, posouvali kouskem huby, aby fotky byly 1000% a kdyz uz asi uznali, ze jsou vyfoceni ze vsech stran, odesli. Byl na ne desny pohled a dala by se na to natocit krasna parodie… Ale rikam, pokud me neobtezuji at se foti jak chteji, je to jejich vec, ale ja do toho stylu patrit nechci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 00:31

@vejilka jj zrovna zasnuby, porod, prvni hovinko, poblinkani…to je to co musi KAZDY videt a to co chci sdilet s kazdym.. :roll: :lol:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 20.12.17 00:38
@lalaláček píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jake? 8o
berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 20.12.17 00:44
@Detsa píše:
To je úplně normální. Já mám přes půlku lidí, co mám přidané v sekci ‚nesledovat jejich příspěvky‘ :mrgreen:, protože dělali přesne to, co ty píšeš. Osobně tam nemám žádný informace kromě pravýho jména, abych mohl komunikovat s lidma, co potřebuju :roll:.Nicméně důvod je jednoduchý. Cítí se pak víc zajímavý, chtěný bych řekl :nevim:.

Ja to mam skoro stejne, jen ze tam nesleduji vubec nikoho, čtu tam spíš zpravy a tim to pro me konci. Nemam facebook moc v oblibě. A k tomu, proc tam vyvěšujou ty fotky, tak to je jasny. Jsou nespokojeni s vlastnim zivotem, tak si ho tam upravujou pro svět, aby alespon chvilku meli pocit, ze jsou stastni. :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >