Šťastný či nešťastný vztah

Anonymní
12.3.21 16:36

Šťastný či nešťastný vztah

Dobrý den, měla bych dotaz píšu to sem, protože potřeuji vědět neobjektivní názor na můj problém. S přítelem jsme spolu už přes 4 roky, poznali jsme se ještě když jsme oba studovali. Vždycky bylo všechno mezi námi krásné, jen ze začátku jsem byla dle mého až zbytečně výbušna (někdy jsem se divila, že ještě neutekl :D ). Každopádně můj přítel začal před dvěmi lety pracovat a já dostudovala teprve minulý rok a našla jsem si práci. Do které chodím a moc mě baví. Myslela jsem si, že od teď když se mi změnila etapa mého života, že bude vše lepší, tak rozhodně není. Jelikož se s mým přítelem ještě spolu nebydlíme, ale dřívě jsme spolu byli opravdu každý den. Tak teď jelikož mám práci takovou, že nejsem i pár dní doma, protože to mám daleko od domova, se tolik nevidíme. Ze začátku mi to problém nedělalo, ale teď je mi opravdu často smutno. A můj přítel má ve zkratce na prvním místě své rodiče (ano je to správně, já to tak bohužel nemám, protože mé dětství nebylo jednoduché), ale má je tak moc že i když je mu přes 20 celý jeho život se plánuje podle toho, co mu řeknou oni (dle mého je strašně nesamostatný a lehce ovlivnitelný). Tudíž jim musí furt pomáhat a já jsem pak taková druhá kolej a vždycky první oni a pak já… Po dvou měsících v mé nové práce mi začal říkat, jak bych si měla hledat práci blíž, abysme spolu mohli být. Ale zároveň, jsem si myslela že mě bude víc a víc podporovat, a to bohužel vůbec. Když spolu můžeme být tak spolu skoro nejsme.. I jsem navrhla že bysme si mohli hledat nějaký levnější byt který by nebyl moc daleko a s mým návrhem nesouhlasí. Nechce se z domu hnout a mě to všechno tak štve.. Dříve když jsme byli spolu pořád jsem tyhle věci spíše přehlížela a teď mi to dost vadí, když spolu můžeme být on musí pomáhat doma a může až si to udělá a to je opravdu každý den. Jsme spolu tak dlouho a oba jsme věkově starší, čekala bych že se někam posuneme, ale on prostě ne.. Jediné co chce ať u nich bydlím já, ale jeho když kecají do jeho života, tak chcou strašně i do mého a to já rozhodně nechci, chci se už osamostatnit.
Jelikož jsem z toho už tak zoufalá, protože vždy když přijedeme se akorát pohádáme a bývají to takové hádky, že přemýšlíme jestli spolu být, bych vás prosila o neobjektivní názor, jestli to hrotím zbytečně já nebo to opravdu není správně.
PŘEDEM DĚKUJI ZA VÁŠ NÁZOR A ČAS :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
12.3.21 16:42

Neobjektivni nazor nemam, tak zkusim ten objektivni.

Takove typy jsem uz videla - vyhovuje jim proste mama hotel. Spocitaji si to a vi, ze by je odstehovani/osamostatneni stalo spoustu penez.

Rozumim jak se citis, sama bych na to ale nemela a vzala roha. Tohle nema reseni, mamanci vzdycky budou mamanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
12.3.21 16:47

Je myslím zbytečné hodnotit, co děláš špatně Ty a co on, případně co děláte dobře…
Evidentní je, že se k sobě nehodíte.
Nic víc, nic míň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
12.3.21 16:52

Mamana nebrat a hlavne se k nim nestehovat, to by byla cesta do pekel. Evidentne ty si dospela a on jeste porad ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3013
12.3.21 16:52

Podle mě jste trochu každý jinde. On si závazky a odpovědnost za svůj život brát nechce, ty jo.

Edit. Tím nechci říct, že je to jeho/něčí chyba. Podle mě jste dostatečně mladí žít jen pro žití. Zbytek vás nemine, tak proč na to spěchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7423
12.3.21 16:54

No pokud se za žádnou cenu nechce hnout z domu rodičů a zároveň ty nechceš/nemůžeš tam do dvougeneracniho domu. Tak je to rozchod. Tohle je vec, která se zázrakem a časem nevyřeší. A taky je prostě možný, že je to mamanek a trpěla bys celý život, dokud by jeho rodiče/matka neumřeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
12.3.21 16:58

Už to prostě není studentská láska a on nechce vyletět z hnízda, zatím co ty se chceš posunout. Jste dospělí a je na čase začít žít život spolu a ne se jen navštěvovat nebo bydlet u jeho rodičů. A jestli to nepůjde, budete muset již každý svou cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
12.3.21 17:01

Chlapa co skace jak rodina piskne nebrat. Hlavne se nestehovat k nim, at udelas cokoliv bude to spatne a nebudes mit v priteli zastani. Bud si najdete jako normalni dospeli svoje bydleni, nejlepe z dosahu rodiny a prestrihnout pupecnik nebo poslat do obehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
12.3.21 17:01

Ne, ne, ne, ne, čím dřív rozchod tím lépe…respekt a úcta k rodičům je v pořádku, ale vy potřebujete žít svůj život a ne život, který vám určí jiní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
12.3.21 17:17

Nebrat. Takoví se od rodičů nikdy neodstřihnou a nechají si od nich kvedlat do života. Takový chlap si musí najít ženskou, která to zkousne. Pokud s tím máš problém, tak běž od něj. Pokud sám nebude chtít, tak to lepší opravdu nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20575
12.3.21 17:26

Kolik vám je let? Podle popisu jste spolu začali chodit někdy na střední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
12.3.21 17:47

Ja ti napisi subjektivne objektivni nazor ;)
Ale kdyz se nad tim zamyslis, tak na to selskym rozumem prijdes sama.

Ty k jeho rodicum bydlet nepujdes. On se z jejich domu nehne a radeji se s tebou rozejde, nez by mel bydlet bez matinky za prdeli.

Takze jaka je vase spolecna budoucnost, kdyz ty se tam nenastehujes? :think:

Ano, odpoved, uz davno znas sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 10:01

@divine woman mě 21 a mu 22, ano jsme hodně mladí..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 10:04

@Cenarius ono to ani není dvougenerační dům, jediné co bysme tam měli by byl jeden pokoj :) jinak vše společné.

• Citovat
  • Nahlásit
20575
13.3.21 10:15
@Anonymní píše:
@divine woman mě 21 a mu 22, ano jsme hodně mladí..

Takže první láska. Já bych to nehrotila a jestli jsi nespokojená, tak se s ním rozejdi. Ve 22 už se mohl osamostatnit. Jenže kluci jsou v tomto někdy o dost pomalejší. A do bydlení se k jeho rodičům rozhodně nežeň!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat