Stát se Avon Lady ? Pozitiva x Negativa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy10092017
Povídálka 49 příspěvků 21.02.18 18:52
Stát se Avon Lady ? Pozitiva x Negativa

Zdravím, chci se zeptat na zkušenosti s Avon lady.. Chtěla bych se přidat a nevím, jestli mám. Moc děkuji za názory. :)

Reklama

Reakce:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 21.02.18 19:05

@Andy10092017
Na základní úrovni se nemusíš ani moc snažit a jednou za měsíc-dva objednáš sprcháče a krémy pro celou rodinu za cenu bez DPH. Občas vezmeš objednávku i od kamarádky a máš výdělek třeba 100. Jestli si tímto způsobem chceš opravdu přivydělat (ne jen ušetřit), musíš si vybudovat síť klientek - třeba kolegyně v práci- a těm pravidelně nabízet zboží s rozmyslem. Ale pozor: Avonek je všude hodně, najít volný trh je problém. Stát se avon lady není problém, ale nečekej od toho velké zisky. ;)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 21.02.18 19:19

Za mě některé produkty mají fajn a používala jsem je ráda, ale radši jsem je oželela, protože moje sponzorka se stala mojí noční můrou. Neustále volala, psala jakou budu mít objednávku a hlavně ať katalogy pomalu nutím i kolemjdoucím ač jsem jí hned upozornila na začátku, že objednávat budu pouze pro svou osobní potřebu párkrát do roka. Když jsem už jí prostě nezvedla telefon, neboť daný týden volala už potřetí tak si našla kontakt na mého manžela a začala vypisovat jemu jak jsem na tom s objednávkou. A poslední kapka byla když mi volala ať objednam, protože končila kampaň. Tak jí říkám objednávat nebudu, protože jsem na dovolené a nemám ani katalog ani přístup k internetu. Druhý den znovu telefon tak jestli jsem si tedy někde sehnala internet a za kolik teda objednám. Od té doby jsem jí telefon nezvedla a vyprdla se na celý Avon. Jinak na výdělek bych se určitě podívala jinde pokud nebudeš mít opravdu hodně velkou klientelu.

Kimiska1
Kecalka 146 příspěvků 21.02.18 20:02

@LimitedEdition ty blaho, ta byla teda urputna :), to jsi to vydrzela docela dlouho. Nemam rada, kdyz nekdo cokoliv moc nuti

Uživatel je onlineRomilda
Kecalka 379 příspěvků 21.02.18 20:54

Nešla bych do toho. Ségra to dělala pár let a nijak na tom nezbohatla. Navíc konkurence je dnes opravdu velká, konkrétně výrobky od Avonu se dají oproti katalogu od Avon lady objednat na internetu za mnohonásobně nižší ceny.

fragola
Generální žvanilka 24662 příspěvků 21.02.18 23:28

@Andy10092017
Neočekávala bych výdělky, to ani náhodou. Pokud máš výrobky ráda, je fajn, že můžeš nakupovat za lepší ceny. Jinak žádná jiná pozitiva neznám.
Jednu dobu mě taky naháněla nějaká ženská od Avonu, že neobjednávám dost často a budu odsazena, urgovala každý termín, zda budu objednávat. SMS jsem ignorovala a objednávala tak, jako doposud - 2-3× ročně a ještě jsem „odsazena“ nebyla. Holt už ten zájem není, co býval ;)

vejilka
Závislačka 4228 příspěvků 21.02.18 23:35
@LimitedEdition píše:
Za mě některé produkty mají fajn a používala jsem je ráda, ale radši jsem je oželela, protože moje sponzorka se stala mojí noční můrou. Neustále volala, psala jakou budu mít objednávku a hlavně ať katalogy pomalu nutím i kolemjdoucím ač jsem jí hned upozornila na začátku, že objednávat budu pouze pro svou osobní potřebu párkrát do roka. Když jsem už jí prostě nezvedla telefon, neboť daný týden volala už potřetí tak si našla kontakt na mého manžela a začala vypisovat jemu jak jsem na tom s objednávkou. A poslední kapka byla když mi volala ať objednam, protože končila kampaň. Tak jí říkám objednávat nebudu, protože jsem na dovolené a nemám ani katalog ani přístup k internetu. Druhý den znovu telefon tak jestli jsem si tedy někde sehnala internet a za kolik teda objednám. Od té doby jsem jí telefon nezvedla a vyprdla se na celý Avon. Jinak na výdělek bych se určitě podívala jinde pokud nebudeš mít opravdu hodně velkou klientelu.

Mám naprosto stejnou zkušenost. Po mě dokonce chtěla, abych si každý měsíc objednala alespoň za 700kc :zed: Hodně dlouho mě potom otravovala, bylo to trapné.

Ijen
Kecalka 402 příspěvků 22.02.18 06:15

Jedinym vysledkem je ze zahltis rodinu a blizke okoli vyrobky, ktere nikdo nepotrebuje ale byly se slevou. Vybudovat si sit zakazniku a avon lady a vydelavat, to slo mozna pred 20ti lety.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Reklama