Státnice z české literatury. Jak dlouho trvá příprava?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 18:18
Státnice z české literatury. Jak dlouho trvá příprava?

Zdravím najde se tu někdo, kdo dělal státnice z české literatury? Zajímalo by mě jak dlouho a jak intenzivně jste se připravovali.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 18:22

Z ceskeho jazyka a Literatur - mgr. Ucitelstvi
Asi 2-3 tydny

iPodPrd
Kecalka 195 příspěvků 06.03.19 18:34

Nemusíte odpovídat a nemyslím to zle. Jen mě zajímá, čím se pak takto vystudovaný člověk živí? Tady je jediná možnost ty vědomosti předàvat (=učit) ne?
Zatím jsem neslyšela nic o filosofické fabrice nebo tak :think:

Berte to čistě jako zvědavost, my jsme rodina steojařů, starých skeptiků…

jkra
Nadpozemská drbna 27423 příspěvků 06.03.19 18:38
@iPodPrd píše:
Nemusíte odpovídat a nemyslím to zle. Jen mě zajímá, čím se pak takto vystudovaný člověk živí? Tady je jediná možnost ty vědomosti předàvat (=učit) ne?
Zatím jsem neslyšela nic o filosofické fabrice nebo tak :think:Berte to čistě jako zvědavost, my jsme rodina steojařů, starých skeptiků…
mam cestinu,anglinu a psychologii.pracuji pro nejvetsi leteckou firmu na svete.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 18:40
@iPodPrd píše:
Zatím jsem neslyšela nic o filosofické fabrice nebo tak :think:Berte to čistě jako zvědavost, my jsme rodina steojařů, starých skeptiků…

Kromě učitelství vím, že se minulý absolventi uplatnili v novinách, nakladatelství, muzeu, knihovně či archivech. Někteří také jako mluvčí.

truelly
Závislačka 3095 příspěvků 06.03.19 18:45
@jkra píše:
mam cestinu,anglinu a psychologii.pracuji pro nejvetsi leteckou firmu na svete.
:palec: :potlesk:
Ou
Kelišová 6905 příspěvků 06.03.19 19:26
@iPodPrd píše:

Možná kdyby si lépe vnímala svět kolem sebe, ne zavřená do inženýrské krabičky, tak by si viděla že je daleko více možností, než jen práce ve fabrice.

Pro začátek doporučuju dlouze meditovat nad statsitkama zaměstnanosti absolventů a proč čísla ukazují, že to o nezaměstnaných filosofech či lidí z humanitních studí je lež.

Váš příspěvek
Reklama