Státnicové otázky sociální práce

199
25.8.20 13:26

Státnicové otázky sociální práce

Dobrý den,
odkoupím státnicové otázky z oboru sociální práce, bc. studium, nejlépe Upol. Chci se hlásit na mgr. studium, potřebuji si vše zopakovat a mé státnicové otázky jsou již 6 let staré.
Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31633
25.8.20 14:01

Na FF nebo CMF? Tento obor se studuje na obou fakultách, na CMF ve spolupráci s Caritas. Jsem jinde, ale mohla bych zkusit rozhodit sítě. Dále zkuste FB skupiny, studenti upol jich mají hodně, je i burza ucebnic a skript.
6 let není tak dlouhá doba, aby byly otázky nepoužitelné. Z mé zkušenosti se spíš mění pořadí jednotlivých okruhů, doplňuje se hlavně legislativa a nové poznatky, ale těch není tolik ve srovnání se stěžejními fakty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
25.8.20 14:07

CMTF, jde mi hlavně o ty novinky, bc. studium mám ale na Pdf právě těch 6 let zpět, pokud by se ti podařilo sehnat, tak budu ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5955
25.8.20 19:23
@Sergej píše:
CMTF, jde mi hlavně o ty novinky, bc. studium mám ale na Pdf právě těch 6 let zpět, pokud by se ti podařilo sehnat, tak budu ráda
Škoda, že ses nepřihlásila letos, kvůli koroně se na Mgr nedělaly příjímačky, stačilo se přihlásit
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31633
25.8.20 20:41
@Kfětoslava píše: Škoda, že ses nepřihlásila letos, kvůli koroně se na Mgr nedělaly příjímačky, stačilo se přihlásit

Na CMTF ne, ale my na PDF jsme dělali test z domu, že jsme se z toho málem posr. :mrgreen: Chytaky, dvojsmysly, šílené. Na naše obory je dvoutretinovy převis, takže se nestačilo přihlásit. Navíc tu máme obory, které se v Brně nestuduji. Normálně by ale byla ještě ústní část ta byla zrušena.

Taky mám kolem sebe lidi, kteří se přihlásili na Bc. a dostali se díly koroně, přitom se třeba v minulosti dvakrát nedostali a neudělali přijímačky. Jsem na to zvědavá, ale upol není davarna a osobně si myslím, že poletí jak namydleny blesk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
25.8.20 22:03
@Kfětoslava píše: Škoda, že ses nepřihlásila letos, kvůli koroně se na Mgr nedělaly příjímačky, stačilo se přihlásit

fakt, tak to lituji, že jsem se ten minulý rok nerozhodla
a ty tam studuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5955
26.8.20 07:38
@Sergej píše:
fakt, tak to lituji, že jsem se ten minulý rok nerozhodla
a ty tam studuješ?

Já studovala na fildě jak Bc. a tam návazné Mgr. není, ale kamarádka si na jaře dala přihlášku na CMTF a říkala, že brali bez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama