Stav po masáži, nebo chřipka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makulenka111
Nováček 3 příspěvky 12.07.19 19:09
Stav po masáži

Prosím o radu. Jsem dva dny po vydatné thajské masáži. Bolí mě samozřejmě záda, což jsem čekala. Ale cítím se celkově jak při chřipce. Bolí me svaly a klouby, šílená únava, poboliva hlava, jsem slabá jak moucha a postavám v posteli. Přemýšlím jestli to může být z té masáže, nebo spíš chřipka. Máte někdo zkušenost? :think:

Reakce:
Titty
Echt Kelišová 8337 příspěvků 12.07.19 19:13

Mně se to jednu dobu stávalo, že se mi vždy po masáži rozjela angína nebo viróza.

jahuhudka
Extra třída :D 14748 příspěvků 12.07.19 19:24

Ja kdysi po masazi skoncila v nemocnici. Nevim jak to udelala, bylo mi desne, na.wc jsem lezla po 4. Manzel volal zachranku pry viroza :roll:. tak jsem chcipala jeste dalsi den pak me odvezl do nemocnice -sepse uz nedokazali urcit z jakeho organu tu vzniklo. Osobne myslim, ze od ledvin.

Makulenka111
Nováček 3 příspěvky 12.07.19 19:28

Díky za reakce. Řeším to hlavně z toho důvodu, že jsem měla před měsícem klíště. Takže nevím, zda je to reakce na masáž, běžná viroza, nebo projev encefalitidy. :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34909 příspěvků 12.07.19 19:28

Masáž působí na lymfatický systém, souvisí i s imunitou, takže je možné, že máš tento stav. Vyspi se z toho, pokud ti do rána bude dobře, bylo to z masáže, jestli se přidají další příznaky, jde o chřipku nebo nějakou virozu. :nevim:

P4ja
Extra třída :D 10646 příspěvků 12.07.19 19:55
@Makulenka111 píše:
Díky za reakce. Řeším to hlavně z toho důvodu, že jsem měla před měsícem klíště. Takže nevím, zda je to reakce na masáž, běžná viroza, nebo projev encefalitidy. :nevim:

Pokud se ti to ještě zhorší tak bych zašla k doktorovi. Uvidíš přes víkend. Může to být cokoli z těch možností.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 12.07.19 20:14
@Makulenka111 píše:
Díky za reakce. Řeším to hlavně z toho důvodu, že jsem měla před měsícem klíště. Takže nevím, zda je to reakce na masáž, běžná viroza, nebo projev encefalitidy. :nevim:

Taky to muze byt borelioza

Makulenka111
Nováček 3 příspěvky 12.07.19 20:19

@Milan42 Místo po klíštěti hlídám, skvrna nebyla..

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 12.07.19 20:57

@Makulenka111 Mám pocit, že skvrna být nemusí.

Ann-Sylvie
Kecalka 138 příspěvků 12.07.19 22:37

Moje mamka byla po thajské masáži taky úplně ko a říká, že už nikdy víc. Říkala, že se bála, že ji maserka rozláme a navíc moc nerozuměla česky, tak se s ní nedalo domluvit. Pak ji taky pár dní všechno strašně bolelo..

Jaja97
Kecalka 153 příspěvků 12.07.19 23:06

Tak priste si radeji zajdi na normalni masaz, resp. k vyskolenemu maserovi ;) Mam par znamych v oboru a co slysim, tak vetsina tech thajek a thajcu nema k masazim ani pozadovane vzdelani, nerozumi poradne cesky…

Jinak se ti mohla po masazi rozjet nejaka viroza. Pri jakekoliv masazi se „rozproudi“ lymfaticky system a ten jde ruku v ruce s imunitou. I kdyz jednou jsem byla na celkove masazi a potom me cely tyden vsechny svaly bolely, ale pak se mi ulevilo :)

Zkus si pres vikend odpocinout a kdyz ti nebude lepe, tak si pro klid zajdi k doktorovi.

Váš příspěvek
Reklama