Reklama

Stav po odběru oocytů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 20.09.10 11:47
Stav po odběru oocytů

Ahojky holky!
V sobotu mi odebrali v Pronatalu vajíčka, měla jsem 37 folikulů a 22 vajíček.
Ještě dneska me popichuje v podbřišku a mám celé břicho nafouknuté. Je to normální?
Díky R :-?

Reklama

Reakce:

Sluníčko28
Kelišová 7118 příspěvků 20.09.10 11:52

Při tom množství vajíček co jsi měla ano. Ale pozor na hyperstimulační syndrom. Takže se šetři, spíše lež a pij alespoň 4l denně a hodně bílkovin.

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 20.09.10 12:10

Tak, tak, hlavně pij, já byla po OPU taky nafouklá a dost dlouho, tak hodně tekutin a bílkovin :pankac:

Petra Z
Hvězda diskuse 51899 příspěvků 20.09.10 12:12

Tak já měla 30 folíků a z toho 23 vajíček…taky dost :lol: a fakt mi bylo 2 dny zle…ležela jsem a břicho bolelo fest.
Hodně moc jsem pila,jen jsem se prolejvala…horem dovnitř a spodem ven :lol:
tak jak je psáno–hodně pij a bílkoviny taky a přeji,at to zmákneš :wink:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.10 23:16

Ja mela folikulu cca polovinu a jeste tyden jsem mela bricho jak v 7.mesici :?a pred odberem jsem se dva dny modlila at uz mam ty vejce pryc, hrozne :-( Myslim ze pri tomto uctyhodnem poctu je to uplne normalni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >