Reklama

Stav po úspěšném IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeroNika666
Povídálka 42 příspěvků 12.03.18 14:13
Stav po úspěšném IUI

Ahojte dámy :-).
Po druhém IUI nám test ukázal dvě čárky, náš CAR nám řekl, že máme přijít na kontrolu až za tři týdny. Moje otázky tedy zní, jestli je to normální až po třech týdnech, to se totiž asi zblázním do té doby :-D. Další otázka zní, jestli vás po pozitivním testu pobolíval podbřišek, trošku mě to znervozňuje a ještě čekat tři týdny… uff :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.03.18 14:18

@VeroNika666 no na první kontrolu si tě pozvali, aby jsi rovnou viděla i :srdce:. Dřív tam stejně nic moc nevykoukají :) takže klid. Mě teda taky pobolivalo v podbřišku, ale když nekrvácíš tak je to v pořádku. Děloha se ti začíná roztahovat :)

VeroNika666
Povídálka 42 příspěvků 12.03.18 14:28

@Zara.Ray No super, tak děkuji za info. Je to druhý pokus a vůbec jsme nepočítali s tím, že to vyjde, takže teď jsem jak na trní :-D

gabčulajda
Kelišová 7447 příspěvků 12.03.18 14:29

@VeroNika666 mě taky pobolíval podbřišek, podobně jako při menstruaci, takže klid, jak říká @Zara.Ray ,pokud nekrvácíš, je všechno ok :palec:.Gratuluji a přeji hodně zdravíčka oběma :kytka: :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama