Stav po vyndání Mireny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zvo80
Povídálka 20 příspěvků 14.04.18 18:00
Stav po vyndání Mireny

Prosím o zkušenosti. Po 6 měsících neustálého špinění a menstruování jsem si nechala vyndat Mirenu. Dr. říkal, že někdo se s ní prostě neskamarádí. Po vyjmutí jsem malinko špinila a po dvou dnech opět MS. Je tohle normální? Čekala jsem, že spíš přestanu špinit a ne, že zase dostanu MS… 8o Díky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 386 inzerátů 14.04.18 18:02

Je to normální, pokud se ti to nezdá, zavolej v pondělí lékaři a zkonzultuj to s ním.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 14.04.18 18:26

Já ji tedy neměla, ale Mirena obsahuje hormon, který se postupně uvolňuje. Takže je to asi jako když vysadíš antikoncepci. Přijde ovulace a menstruace. Asi bych se znepokojovala, pokud by trvala dlouho, nebo byla hodně silná, ale jinak ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama