Velká strana po sexu: Stává se to taky někomu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.9.21 09:50

Stává se to taky někomu?

Zdravím, opravdu prosím o ponechání anonymu, jinak radši diskuzi smazat. Začala bych tím, že opravdu nejsem troll, ani námět pro článek na lifee…
Moc vás prosím o radu, jestli se někomu také stává to co mě… Jsem půl roku od porodu sekcí a mám takový problém se sexem… poslední tři měsíce musím pokaždé, když s manželem něco máme hned potom letět na záchod na velkou… Stalo se to také někomu? Vůbec mě nenapadá žádný důvod, proč… Ale začíná to být celkem obtěžující… A moc se omlouvám, jestli toto téma někoho pohoršíí, ale opravdu se stydím… :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1425
18.9.21 10:50

Tak tohle by asi chtělo řešit s lékařem, může ti někde něco na něco tlačit, sexem se podráždit :nevim: Tohle tady asi nikdo nevyvěští. A kadíme všichni, tak ono není moc za co se stydět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
18.9.21 11:54

Určitě s tím jdi na gynekologii. Není se za co stydět, ale je třeba to řešit :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.21 13:01

Přesně jak radí holky, zašla bych s tím normálně k gynekologovi. Není se za co stydět a čím dřív to začneš řešit, tím dřív se to vyřeší. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
18.9.21 13:28

Jak rika klasik: nekdy je lepsi se dobre vy$rat, nez si blbe zasukat. Mozna tim neco manzelovi naznacujes? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat