Stává se vám, že si partner plete doma ručníky a používá váš?

4088
10.5.21 13:05

Stává se vám, že si partner plete doma ručníky a používá váš?

Spíše téma pro zábavu.
Pamatujete si doma, čí je který ručník? Stává se vám, že si muž ručníky pořád plete?
U nás doma to tak je, v podstatě už se neví, čí je který ručník, protože manželovi je to jedno a bere je náhodně. Mně je to už taky fuk, beru ten, který je suchý.
Občas se mu na chalupě stalo, že použil ručník švagrů nebo své matky, a těm to přišlo nechutné. Přijde vám tento zvyk taky nechutný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64243
10.5.21 13:07

@Josefuna ano.. Kazdy máme svůj vč decek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
10.5.21 13:07

Nevím jestli bych řekla nechutný, ale nevhodné rozhodně. To má paměť jak zlatá rybička, že si nezapamatuje jaký ručník je jeho? A jen abych odpověděla na otázku, ne manželovi se tohle nestává, nikde a nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
10.5.21 13:08

Minimálně s partnerem mi přijde ujetý řešit tohle. Už jen v rámci našeho sexuálního života spolu vyměníme tolik breberek, že mě ručník fakt nerozhodí. :mrgreen: Používáme ten, který je zrovna suchý a čistý.

Příspěvek upraven 10.05.21 v 13:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.21 13:08

To je samozřejmě přínosné téma. my máme rucniky barevně odlišené, jinak bysme to nedali :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28067
10.5.21 13:09

U nás admin přes ručníky je chlap. Hlídá, jak dlouho už je používáme a pere je dle toho, kdy si myslí, že by se to mělo. Já na to nemám žádný názor, respektive mám pocit, že je pere každou chvíli a nemusí jim to dělat dobře :jazyk: a taky mi dělá problém pamatovat si, který je který. Sem tam dostanu za to vynadáno, že si půjčím cizí

Příspěvek upraven 10.05.21 v 13:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24346
10.5.21 13:10

Nepřijde mi to nechutný, vesměs používáme jeden ručník :lol: Je mi to upřímně putna. Než se do ručníku utře, tak se umeje, tak o co jde. Žijeme spolu, spíme spolu, sexíme spolu, já si myslím, že pokud nějaký brebery jeden z nás má, už je dávno máme oba.

ALe obávám se, že budeme v menšině, Josefíno :jazyk:
Cizí ručník bych nepoužila ze slušnosti k citlivosti dané osoby, jinak by to mě osobně skoro bylo fuk i tam - pokud bych vysloveně nevěděla, že jsou to prasátka, co vlezou do sprchy jen aby se neřeklo a polovinu špíny si utřou do ručníku.

Nejsem v tomhle směru moc náhlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565

Pamatuju, každý máme včetně dětí svůj. Ale že bych se stitila rucniku manzela? :think: Tak třeba utirat se do ručníku po tchýni nebo tchánovi bych teda zrovna nemusela, jestli se bavíme o těle. Daleko nechutnejsi mi přišlo když tchýně jednou říkala jak ji švagrová pořád bere žiletku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148

Ano, muz to ma dost podobne a ja chodim jak policajt a porad upozornuju a drzkuju. Jako jinde mimo domov ne ale doma to neresi. Nevezme si ted mimina nebo deti ale to proste vidi obrazky tak sahne po “dospelackym” ale uz je jedno ktereho dospeleho je. Deti zas pro oci nevidi ze maji rucniky na vesaku u sprchy a stane se ze maji v koupelne kazdy 3-4 rucniky, porad berou ciste. Ja peru jak magor ale zmena se nedeje.
Nicmene-nejde o zivot tak co :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
10.5.21 13:11
@martina.se píše:
@Josefuna ano.. Kazdy máme svůj vč decek..

My máme ale také každý svůj, a dokonce více koupelen a s manželem používáme jen jednu, takže tam nejsou ručníky dětí. Jsou tam dva ručníky a stejně si vezme každý den jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
10.5.21 13:12
@Parninas píše:
Minimálně s partnerem mi přijde ujetý řešit tohle. Už jen v rámci našeho sexuálního života spolu vyměníme tolik breberek, že mě ručník fakt nerozhodí. :mrgreen: Požíváme ten, který je zrovna suchý a čistý.

No u nás právě taky tak, akorát když to vyšlo najevo na chalupě před jeho rodinou, tak jim to přišlo nechutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
10.5.21 13:12

Plus minus ho máme každej jinde, ale občas se zamění. S partnerem je mi to jedno. S někým jiným byť z rodiny to je ekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28067
10.5.21 13:13
@Josefuna píše:
No u nás právě taky tak, akorát když to vyšlo najevo na chalupě před jeho rodinou, tak jim to přišlo nechutné.

Tchyně je tím taky posedlá, ale beru to tak, že je v důchodu a nemá nic jiného na práci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
10.5.21 13:14

Fakt chceš říct, že dva lidi, co spolu běžně souloží, tak mají potřebu mít oddělený ručníky? To snad nee. Jako chápu tu chalupu a širší rodinu, ale doma? Stejně po dvou, max třech dnech ručníky peru, tak proč dělat obstrukce s přidělováním ručníků?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50225
10.5.21 13:15

Ručníky máme každý jinak barevný. Ale třeba na hotelu, kde jsou všechny bílé, nějak neřešíme, kdo který ručník používá :nevim:
A ručník na ruce máme všichni společný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat