Stávají se Vám šťastné náhody?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fia80
Závislačka 2886 příspěvků 31.03.18 22:36
Stávají se Vám šťastné náhody?

Ahoj, stávají se Vám v životě zajímavé náhody?

Mi se stala zrovna před chvilkou. Po obědě jsme byli s dětmi v lese a šli jsme úzkou pěšinkou do kopce a já jsem tam uklouzla po bahně a spadla. Přitom mi z kapsy zřejmě vypadl můj mobil. Stejnou cestou jsme šli i zpět a i když jsme se dívali pod nohy, abychom neuklouzli, tak jsme můj mobil kolem cestičky neviděli.

Před cca třičtvrtě hodinou za mnou přišel z obýváku manžel, proč mu volám a já mu říkala, že ani nevím, kde telefon mám a proč bych mu měla z ložnice volat. Tak pak zavolal na telefon zpět a zvedl to týpek, který říkal, že byl s kamarády hledat dneska večer v lese nějaké brouky a při té příležitosti našel můj telefon kousek od té cestičky.

Jsem moc ráda, že jsem telefon dostala zpět, aniž bych vlastně věděla, že jsem ho ztratila.

Něco podobného se mi stalo i cca před 10 lety, kdy jsem ztratila peněženku a než jsem si toho všimla, tak mi ráno volal můj taťka, že si šel ráno pro noviny a ve schránce našel moji peněženku (tehdy jsem bydla už jinde - jen jsem neměla změněné trvalé bydliště). V peněžence sice už nebyly peníze, ale dostala jsem zpět všechny doklad, což bylo super.

Stávají se Vám také takové super náhody?

Celkově mi příjde, že mám v životě více štěstí než jiní a jsem za to moc ráda.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31558 příspěvků 31.03.18 22:46

Taky mi přijde, že mám štěstí..kor s tím ztrácením, jednou mi v buse mhd vypadl mobil, po směně ho řidič našel, tak ho zvedl, když jsme furt volala, a řekl mi, kde si ho můžu vyzvednout, syn zapomněl batoh ve vlaku, taky se nám vrátil, pak o vánocích vánoční dárek od babi, zapomněli jsme v tramvaji, hned na štědrej den, byla to interaktivní mapa za 700, a byla ve ztrátách a nálezech. a vůbec každou chvilku na mě lidi volají, že jsem někde něco zapomněla.
A celkově náhody ovlivňují můj život strašně moc. Kdyby v létě 2009 nekrachla Tomi tours, 3 dny předtím, než jsem měla s mámou letět do Egypta, kam se mi v tu chvíli vůbec nechtělo, neměla bych nejstaršího syna, který byl počatý v den, kdy jsem se měla válet na pláži, a ten vztah, ze kterýho jsou nakonec 3 děti, by byla asi jen letní láska, s rychlým koncem.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25194 příspěvků 31.03.18 23:03

Ahoj jo stávají, až na to že to nejsou náhody…náhody neexistujou…vše má svůj smysl a důvod a je tak jak má být i když občas se to sakra zamotá :P :zed:

Janli
Závislačka 4202 příspěvků 31.03.18 23:14

Náhody neexistují, všechno je v naší hlavě. My s manželem razíme heslo, že ti nahoře vědí co dělají a my jim do toho nekecáme :mrgreen:. Díky tomu máme vždycky kde zaparkovat, potkáváme lidi, které zrovna nutně potřebujeme a dokonce nám před nosem vyfoukli kupci vyhlédnutý dům a nám se o dva dny naskytl stokrát lepší. Třeba dneska jsme přejeli odbočku k zámku, museli jsme se vracet a zrovna pře vchodem zámku, na beznadějně přeplněném parkovišti, se uvolnilo parkovací místo. Já ty naše náhody miluju :srdce:

marka123
Kecalka 471 příspěvků 31.03.18 23:24

Ja jsem zrovna tak jednou nasla mobil v lese a majitelce ho vratila, to mi ani neprijde jako stastna nahoda, spis jako ze jeste existuji slusni lide. Spis se mi posledni dobou stava, ze se casto neco ztrati, treba i doma a uz to nikdy nenajdu a absolutne nechapu, jak se to mohlo stat, kam se to podelo??? Nejsem typ, co by ztracel veci:D nejcasteji ted cepice a obleceni od 2r dcery, pamatuji si, kdy to mela naposled, ale vec uz je k nenalezeni:D asi skritci. Takze nejvic nemam rada, kdyz se deji veci, kterym nemohu prijit na kloub:D

LadySi
Echt Kelišová 7840 příspěvků 31.03.18 23:25

@Janli přesně :-D

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9796 příspěvků 31.03.18 23:39

@fia80 To, co popisuješ, nejsou úplně šťastné náhody, IMHO. Mně se dějou šťastné náhody, jako třeba že si myslím, že něco musím vyřešit, a ono se to najednou začne řešit samo… a v poslední době se mi to docela děje. Myslím, že to je osobním naladěním, nějakou „důvěrou ve Všehomíra“ nebo tak něco :mrgreen:

Uživatel je onlinezelená7
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 31.03.18 23:58

@Janli Kdo ti nahoře? Jinak myslím, že ta poslední místa na parkování jsou fakt náhoda. Jen si to někdo vyloží jinak.

Janli
Závislačka 4202 příspěvků 01.04.18 00:09
@zelená7 píše:
@Janli Kdo ti nahoře? Jinak myslím, že ta poslední místa na parkování jsou fakt náhoda. Jen si to někdo vyloží jinak.

Je jedno jestli bůh, vyšší moc, vesmír, osud…to si každý může pojmenovat jak chce. A náhoda? U nás pravidlo :mrgreen:. svoji realitu si vytváříme každý sám, každý máme svůj osobní matrix… :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 01.04.18 00:13

Tak to je dobré :palec: něco podobného se mi stalo když jsem byla menší stratila jsem telefon v autobuse a našel ho nějaký starší pán tak volal mamce že našel můj telefon at si pro něj přijedeme do hospody tak mu mamka dala na pivo :lol:

Jinak plno šťastných náhod se mi stává :)

Uživatel je onlinezelená7
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 01.04.18 00:21

@Janli to zní jako scifi 8o

Xsenova
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 01.04.18 00:28

Šťastné náhody sú moje životné motto :D Najvačšia z nich bola 13 rokov spať. Vždy v stredu ráno som mala doma doučovanie z angličtiny. Asi v polovici hodiny som sa spýtala učiteľa, či nechce čaj. Neviem, čo ma to napadlo. Povedal, že chce, tak som sa postavila a išla zapnúť konvicu. Ako som sa postavila, spravila pár krokov od stola k linke, tak padlo na stôl okno. Celé okno aj s rámom. Presne tam, kde som pred pár sekundami sedela.

Roky bolo otvárané na vetračku, a horný pánt sa uvolnil a ako zafúkalo, tak sa vytrhol horný pánt a spodný to neudržal, tak to padlo kompletne celé. Odvtedy som nikdy neotvorila okno na vetračku v žiadnom byte :D A keď to niekto má, tak ho slušne poprosím, či by ho mohol zatvoriť alebo otvoriť po dĺžke :D

LadySi
Echt Kelišová 7840 příspěvků 01.04.18 00:48

@Xsenova uzasné, tvůj andel strazny teda mel plne ruce práce. :pankac:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 01.04.18 01:11

@LadySi mne sa stávajú často štastné náhody. To okno bolo extrém, ale potom také časté blbostičky. Od toho, že mi ľudia vracajú veci ktoré si často zabúdam kade chodím, spomínam si, že ako dieťa som vyhrávala takmer každú súťaž ktorej som sa zúčastnila - napríklad ORION čo bolo každé leto, každé leto som niečo vyhrala. Stieracie losy som veľmi často vyhrávala :lol: síce malé čiastky, ale vyhrávala. Celkovo môj život je o štastí. Som za to vdačná.

Ronnie
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 01.04.18 01:43

V souvislosti s příspěvky o ztrátě mobilu jsem si vzpomněla, jak před pár lety ztratila mobil naše nejstarší dcera. Já se jí snažila marně dovolat, už jsem byla polomrtvá strachy a z druhé půlky vzteky a ve chvíli, kdy mi ten telefon konečně někdo vzal, jsem spustila bez veškerých servítků dost drsný výchovný monolog. No vyposlechl si ho chudák poctivý nálezce, vůbec se neodvažoval mě přerušit. :D Dostal pak omluvou čokošku. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama