Stavba s RD Rýmařov zkušenosti

1.4.17 13:33

stavba s RD Rýmařov zkušenosti

Ahoj, máte prosím někdo aktuální zkušenosti s firmou RD Rýmařov? Pokud ano, zajímalo by mě několik důležitých věcí, na které bych se ráda zeptala. A to jaká byla spolupráce, o kolik byla cena vyšší než u typického domu. Pokud jste něco nechtěli, tak jestli s nima byla domluva, apod. My máme zájem o Largo 98. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.4.17 15:21

Moje segra s partnerem maji čerstvě postavený dům s Rd Rýmařov. A co vím, tak byli velice spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1996
2.3.18 14:38

RD Rymarov

Holky, nějaké nové zkušenosti s firmou Rymarov?
Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
5.3.18 13:07

RD Rymarov

Ahoj holky :) jsem kluk, ale to neva, že ne? RD Rýmařov jsem prověřoval nedávno. Narazil jsem na klíčový problém - čekačka na dům jsou 2 roky od teď. Vzhledem k tomu, že před tím musím prodat současnou nemovitost + najít a koupit pozemek + vyŕídit stavební připravenost a sjednat novou hypotéku, tak se tento termín přede mnou posouvá. Ocením také, pokud někdo přidá další zkušenosti s touto firmou. Je to jediná firma staveb na klíč, na kterou jsem nenašel křivého slova na netu. Je to sice hotové za měsíc, pokud si ale řeknou o zálohu, tak budu 2 roky se 4-člennou rodinou v nájmu a splácet bance tu zálohu. No, pořád je to lepší, než stavět svépomocí/dodavatelsky. To budu v nájmu a splácet celý 3 mega za dům.
Povzbudí mě jakékoliv pozitivní odezvy na tuto firmu :) plus samozřejmé valte i ty negativní. O ty stojím ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama