Stavební firma v Ostravě

1077
12.6.06 13:56

Stavební firma v Ostravě

Ahojky,

holky hodně jste mi vždycky pomohly, tak si dovolím požádat o radu znovu, i když se netýká moc dětí. Sháním kvalitní a ne předraženou stavební firmu v Ostravě nebo okolí, která je schopna mi kvalitně udělat rekonstrukci záchodu, koupelny a předsíně . Za dobrou cenu, rychle a hlavně kvalitně.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9239
12.6.06 14:44

Ahojky,

neporadím jen chci upozornit na Studio DOMUS a pana René Čvandu. A všechny jeho firmy. Nechali jsme si od něj dělat koupelnu a děs a hrůza. Místo plánovaných desetí dní trvaly práce skoro tři měsíce. Dovedeš si představit jak jsme tu s tou rozkopanou koupelnou fungovali. A ještě mi v podstatě dodali jinou vaničku do sprcháče, jiné skla a odflákli odpady, takže jsme je museli úplně předělat. Byli to naprostí nezkušení dělníci. No někdy se divím, že nám to ještě nespadlo na hlavu.

Nejlepší máš dělat si to sama, nemáš známé a šikovného manžela. Já vím člověk se toho hodně bojí pouštět se do toho sám, ale je to ve výsledku nejlevnější a máš to tak jak to opravdu chceš.

A pokud by jsi uzavírala smlouvu s firmou nezapomeň stanovit termín zhotovení a penále, které se bude firmě účtovat. Alespoň 4-5% to je bude tlačit do práce a nepřepírej něco s čím nejsi spokojená. To penále je důležité, za zákona je malé to jim nevadí. A všechno kontroluj každou práci, trubku, kachličku, a když s něčím nesouhlasíš hned to řekni. Nenechej je to namontovat.

Tak přeji hladký průběh a dobrou práci.

Ahoj Iva a Viki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
13.6.06 07:13

Jen posouvám nahoru.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit