Stavební spoření a státní podpora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:57
Stavební sporeni a statni podpora

Zdravim. Nechala jsem si pred tremi mesici zrusit stavebni sporeni. Uplynulo mi vice jak 6 let. Mela jsem datum vypovedni lhuty 3.9. Dnes mi nasporene penize dorazily ale nevidim pripsane uroky a statni podporu. Ja ted jen doufam, ze jsem o tech par tisic neprisla. Jak je to u vyplaceni stavebka, muze to jeste prijit dele, nebo by to meli vyplatit ten den, kdy mela koncit lhuta? :think: :? Dekuji

Reakce:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 03.09.18 14:07

Pokud jsi ukončila dobu spoření tj.opravdu ti uplynulo těch 6let, pak by ti měla přijít státní podpora i úroky. Podpora i úroky se nevyplácí ve chvíli, kdy to nedodržíš. Jediné, co by ti mohlo přijít později je podpora za letošní rok. Ta chodí myslím až tak v březnu.

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 03.09.18 14:11

Záleží myslím na tom, zda jsi požádala písemně a vyčkala až výpovědní lhůta uplyne. Nezáleží totiž na tom, zda ti 6 let uplyne k nějakému datu. Pokud jsi to ukončila bez zmíněných náležitostí, pak jsi o to zřejmě přišla. Být tebou bych do spořitelny zavolala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:19

Mam to pisemne i jsem si pockala az lhuta uplyne. 3 mesice.
Asi tam zavolam no. :nevim:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 03.09.18 14:27
@Anonymní píše:
Mam to pisemne i jsem si pockala az lhuta uplyne. 3 mesice.
Asi tam zavolam no. :nevim:

Jj, zavolej a zeptej se. Letošní státní podporu by ti měli poslat až po novém roce, ale ty minulé, bys tam mít měla.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 03.09.18 14:32
@P4ja píše: …ale ty minulé, bys tam mít měla.

Ale když tam nejsou, tak k čemu taková rada?

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 03.09.18 15:45
@Luboš P píše:
Ale když tam nejsou, tak k čemu taková rada?

Však jsem psala, ať zavolá a zeptá se. Stačí nekopírovat jen to, co se hodí. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >