Stavební spoření u CS a faktury

158
21.7.15 06:21

Stavebni sporeni u CS a faktury

Ahojky,
mamtakovy dotaz - pristy rok mi konci stavebni sporeni u ceske sporitelny a manzelovi u reifesen a slysela jsem ze az ty penize dostaneme ze budeme muset dokladat faktury na co jsme penize pouzili je to tak? A komu se to doklada? Ja si myslela ze to budou penize na uzivani a detem a asi ne co? My bydleni mame a vse zarizene z vlastnich penez a tak nevim na co penizky ted vyuzijeme :nevim: za jak dlouho museji byt penize ze stavebniho sporeni „utraceny“? Omlouvam se ze tak hloupe ptam ale my jsme neslysici rodina a moc informaci nemame :zed: dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19061
21.7.15 06:38

Jak je to konkrétně u ČS nevím (ale řekla bych, že to bude všude stejně), ale já rušila letos stavebko u Wustenrot a peníze mi bez ptaní (teda ptali se, ale spíš jen aby mi nabídli svoje další produkty - hypo - já to na bydlení fakt měla) převedli na můj účet…pak už nikdo nekontroluje co s nimi děláš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
21.7.15 06:50
@alenka84 píše:
Jak je to konkrétně u ČS nevím (ale řekla bych, že to bude všude stejně), ale já rušila letos stavebko u Wustenrot a peníze mi bez ptaní (teda ptali se, ale spíš jen aby mi nabídli svoje další produkty - hypo - já to na bydlení fakt měla) převedli na můj účet…pak už nikdo nekontroluje co s nimi děláš

A jak dlouho jste sporila a mela jeste sporit? Ja to mam na 6 let a jeste rok mi zbyva. Premyslim zda bych to taky zrusila a prevedla na jiny ucet nez je Ceska sporitelna. Kez by to tak slo :think: a penize by mohli byt moje. Nebo nevim jestli jde vratit cast penez statu a zbytek moje ktere jsem si nasporila sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2814
21.7.15 07:07

@paoline to co vy tu píšete platí pro úvěr ze stavebního spoření. Pokud jste normálně spořila a smlouva Vám skončí tak Vám budou vyplaceny peníze a konec. Nic nedokládáte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
21.7.15 07:21

Je to jak pise @elinka90. Pokud necerpate úvěr, tak budou peníze Vase :palec:. Na co je použijete, je Vase věc :dance:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
21.7.15 07:32

Uver nemame a ani necerpame pouze sami sporime a stat rocne neco prispeje :) me se ulevilo :andel: dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19061
21.7.15 07:52
@paoline píše:
A jak dlouho jste sporila a mela jeste sporit? Ja to mam na 6 let a jeste rok mi zbyva. Premyslim zda bych to taky zrusila a prevedla na jiny ucet nez je Ceska sporitelna. Kez by to tak slo :think: a penize by mohli byt moje. Nebo nevim jestli jde vratit cast penez statu a zbytek moje ktere jsem si nasporila sama :nevim:

já už to měla pár let doběhlé (měla jsem ho tak 10 let), dřív se to zrušit asi dá, ale určitě se sankcemi, minimálně vrácením státní podpory za celé období. Počkala bych až smlouva skončí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
22.7.15 15:56

Jen počitat s tím, že bez dalších nákladů člověk po výpovědi dostane peníze až po několika měsících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19061
22.7.15 16:49
@Ivan PPZ píše:
Jen počitat s tím, že bez dalších nákladů člověk po výpovědi dostane peníze až po několika měsících.

to záleží jak kde, já je měla na účtě za týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama