Stavební spoření výplata částky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dvořka
Kecalka 145 příspěvků 29.08.18 07:14
Stavební spoření výplata částky

Ahojky, mam v planu vybrat penize ze stavebniho sporeni. Vim, ze driv se muselo cca 3 mesice cekat, nez castku vyplati. Je to stale stejne?

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8769 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 07:16

Ano. Taky cekam.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 29.08.18 08:01

ahoj..se mi zda,ze pokud si uzavres hned dalsi sporeni,tak je doba do mesice,nebo mesic.Ale bez uzavreni dalsi smlouvy jsou tri mesice

Dvořka
Kecalka 145 příspěvků 29.08.18 08:31

Ok, dekuji za info.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63363 příspěvků 3 inzeráty 29.08.18 08:34

@Kralikcek Pri uzavreni dalsi smlouvy jsem to mela do tydne na ucte.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 29.08.18 08:37
@j.a.n.i1 píše:
@Kralikcek Pri uzavreni dalsi smlouvy jsem to mela do tydne na ucte.

tak si to pamatuju dobre :palec: ..jen jsem nevedela,zda se podminky nezmenily…Od dob vyplaty penez z stavebka par patku uz uteklo :D

Chicky1j2
Povídálka 44 příspěvků 29.08.18 08:55

Záleží od koho je…my ted ukončovali stavebko u wustenrot a peníze do měsíce na účtu, až jsme byli překvapený počítali jsme se třemi měsíci. ????

Tichošlápek
Extra třída :D 10476 příspěvků 29.08.18 08:56

@Chicky1j2 mne to od lišky taky dorazilo během měsíce. Dalsi smlouvu jsem neuzavirala.

Dvořka
Kecalka 145 příspěvků 29.08.18 09:02

Mam to u lisky. Jeste se chci zeptat, jde to udelat i tak, ze nevyberete castku celou, neco tam nechate a smlouva bezi dal?

Verun83
Echt Kelišová 8769 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 09:27
@Dvořka píše:
Mam to u lisky. Jeste se chci zeptat, jde to udelat i tak, ze nevyberete castku celou, neco tam nechate a smlouva bezi dal?

Proc tam nezavolas?
Mne tenkrat prisel dopis, uplne se snizily uroky, a v podstate by se to vubec nevyplatilo. Ty vyhodne uroky drzi jen po dobu 5 let.

Dvořka
Kecalka 145 příspěvků 30.08.18 21:49

Tak jsem tam dnes byla a pani mi rekla, ze pokud neuzavru novou smlouvu, tak 3 mesice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >