Stavěl nekdo důn z firmou PREFABHOMES.EU?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vacíčková
Kecalka 105 příspěvků 23.02.17 12:57
Stavěl nekdo důn z firmou PREFABHOMES.EU

Dobrý den, nema někdo zkušenosti z firmou PREFABHOMES.EU chystame se stavět dřevostavbu, ale nikde jsem nenarazila na jedinou recenzi teto firmy jen same zahranicni ale v v ČR ani jednu budu rada za jakokoukoliv odpoved. Jine české firmy nas nezaujali ani nenadchli. Děkuji :nevim:

Reakce:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 23.02.17 13:45

@vacíčková

Dobrý den, firmu kterou zmiňujete neznám ale zkus te mrknout na tuto mají krásné domy

http://www.czechpan.cz/cz/

Pár jsem jich již viděla v reálu ;)

vacíčková
Kecalka 105 příspěvků 24.02.17 08:13

@katkalaila dekuji moc :kytka:, ale firmy mam zkouknuty vsechny snad co jsou chci typovej domecek bez uprav a hlavne firmu co stavi na ocelovejch pilotech a ne na zakladovou deskou. Vetsina jich bud nestavi tam kde je treba, nebo neni v cene na klic to co si predstavuju :) :) proto se ptam na konkretni firmu co ma vse podle mejch predstav :)

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 24.02.17 08:40

@vacíčková ooo tak to jo ;) :lol:

A nezkoušela jsi v Holešovicích mrknout na výstaviště? Bývají tam přehlídky dřevostaveb jednou ročně…

vacíčková
Kecalka 105 příspěvků 24.02.17 10:57

@katkalaila nekoukala mame tady u nas kazdej rok neco jako seminare technologie drevostaveba tak podle toho taky hledam. Hlavni podminka je aby dum byl nizkoenergetickej a hlavne kvalitni slozeni steny, ne neco co zacne plesnivet pri vetsim desti. Proto ty ocelovy piloty, aby nesla vlhokost od zeme a podobne :D spousta firem mi odpovedelo ze nema moznost stavet v B+ a lip ale vetsinou jsou to B dotoho bych sla jen kdybych fakt nevybrala.. Sem natohle strasna. A jen tahle jedina firma a jeste jedna taky bez jakykoliv recenze mi dokazaly vyjit vstrict jak v energetickej narocnosti tak domem na klic v tom standardu co bych chtela a nechtej zadny sileny penize :)

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 24.02.17 12:52

@vacíčková No ja se v tom zas tolik neorientuju..
Tak doufám, že dostanete kladne ohlasy na vámi zminěnou firmu.

robert99
Nováček 1 příspěvek 20.07.17 07:32
Revenues na firmu

Dobry den, operadlo sa Vam zohnat recenzie na uvedenu firmu, resp. rozhodli ste sa pre dom od tejto firmy? :) Dakujem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >