Stažení černé barvy na vlasech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 12:34
stažení černé barvy na vlasech

Hezký den máte někdo zkušenosti prosím..mám hodně šedin mé vlasy jsou normálně hnědé. Takový střed. Již dlouho jsem si vlasy barvila skoro po 14 dnech šediny jsou v tmavých vlasech hodně vidět. Nejen vpředu v pěšinkách již všude. Včera jsem byla u kadeřníka ( dle ostatních je úžasný) a ten mi doporučil tu černou barvu stáhnout, toto že musíme udělat vícekrát abychom dosáhli alespoň normální hnědé barvy a budeme pak dobarvovat jen šediny. Ale já jsem po prvním stahování zrzavočervená…vůbec se necítím a mám chut si na to dát barvu sama něhjakou hnědou. Ale zase nechci nic pokazit, zha 4 týdny budeme stahovat zase…myslíme že se podaří docílit normální hnedá nebo budu pořád zrzek… :pocitac:

Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 23.04.19 12:47

Ja se teda barvila na cerno nekolik let a barvu mi stahla na poprve a dala na to cervenou. vlasy se mi vubec neznicily, takze asi tak dobry kadernik to neni

7.straka
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 23.04.19 12:47

Hlavně si to sama nebarvi, musíš to vydržet.
Nechápu, proč stahovat, asi si chce vydělat :mrgreen: já to nechávám odrůst. Ale zase nemám velký rozdíl mezi svojí barvou a nátěrem

Kaci89
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 23.04.19 12:49

Tak zkus na to hodit jen nejakej preliv co se vymeje, chapu, taky bych tak nechodila mesic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 12:50

No já mám právě už velký rozdíl protože vlasy mám skoro černé poněvadž ustavičným barvením šedin jsou prostě tak jak jsou :pocitac: Ty šediny mě tak štvou...….. A je to vidět možná i za 10 dní už šediny v pěšinmách atd.
Jen jsem doufala, že se to stáhne a nebudu rezavá a červená no…zkusím to vydržet do příště i když mám chut jíž do obchodu a šoupnout na to hnědou…ale zkusím vydržet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 12:51
@Kaci89 píše:
Tak zkus na to hodit jen nejakej preliv co se vymeje, chapu, taky bych tak nechodila mesic

Myslíš že můžu, neudělám s tím nějakou škodu nebo něco..byla jsem tam včera…

Kriss Tina
Extra třída :D 10155 příspěvků 23.04.19 12:52

Čím to stahoval? Jestli peroxidem tak bych mu urazila ruce, jestli profi stahovacem tak na co čeká měsíc?? Ten se může použít i několikrát po sobě a vlasy neničí. Zajdi k někomu jinému, sama si tam nic nedávej.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 23.04.19 13:17
@Anonymní píše:
Hezký den máte někdo zkušenosti prosím..mám hodně šedin mé vlasy jsou normálně hnědé. Takový střed. Již dlouho jsem si vlasy barvila skoro po 14 dnech šediny jsou v tmavých vlasech hodně vidět. Nejen vpředu v pěšinkách již všude. Včera jsem byla u kadeřníka ( dle ostatních je úžasný) a ten mi doporučil tu černou barvu stáhnout, toto že musíme udělat vícekrát abychom dosáhli alespoň normální hnědé barvy a budeme pak dobarvovat jen šediny. Ale já jsem po prvním stahování zrzavočervená…vůbec se necítím a mám chut si na to dát barvu sama něhjakou hnědou. Ale zase nechci nic pokazit, zha 4 týdny budeme stahovat zase…myslíme že se podaří docílit normální hnedá nebo budu pořád zrzek… :pocitac:

Mám taky vlasy obarvené na černo, svoje původní tmavě hnědé. Jsem vyrazný typ, tak si ty černé nechávám..V reálu už úplně šedivé 40+ :roll: a taky řeším odrosty. Zachranuje mě takový spreječek, mají ho v Clieru, stojí skoro 300,– ale odrosty přestříkám a nejsou vůbec vidět. Jediný je takto krycí. Kupované v drogérce ani fixy nekryly.

Uživatel je onlineaknadar
Kecalka 399 příspěvků 23.04.19 13:19

Šediny v pěšince se dají překrýt barevným sprejem, existuje i "řasenka " na vlasy. Za mě vydrž, nic na to nedávej a počkej až to dokončí kadeřník :nevim:

Váš příspěvek
Reklama