Stažení hnědočervené barvy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luckaaa9
Povídálka 12 příspěvků 24.02.18 07:50
Stažení hnědočervené barvy

:zed: Ahoj holky, jsem už týden opravdu hodně zklamaná. Byla jsem u kadeřnice s tím, že mám svou přírodní blond velmi světlou a chci, aby mi udělala “falešné odrosty”. Prostě u hlavy hnědá a do konců ještě více blond. Vybrali jsme na paletě krásnou poměrně světlou studenou hnědou. Ale přišel šok když to vyfoukala.. ta hnědá byla úplně tmavá, ale studená. A druhý šok- 3 umytí a z hnědé je hnědo červená a vepředu zrzavá. Tak jsem k ní šla zpět ať s tím něco udělá a hodila mi do toho melír..
Jenomže pod tím melírem u hlavy, tak cca 7cm “ty falešné odrosty” jsou stále hnědočervené a přes to je vláknutej úplně bílej melír. No, vypadá to příšerně. Co s tím mám dělat? Jak se zbavit té hnědočervené? Ještě když je na tom melír? Mám jít k jiné kadeřnici a nechat to přebarvit na blond? Nebo něco na to plácnout sama?

Reklama

Reakce:

Vercsi148
Kecalka 194 příspěvků 24.02.18 07:58

Hoď nám sem foto..

Jinak já si dávala k odrostům taky do hněda, její nevýhodou ale je, že se vymývá..takže ze začátku dost tmavé postupem času slábne…taky když zasvítí sluníčko, vypadá to jako zrz.. :roll:

Šla bych asi k jiné kadeřnici. Doma bych to určitě nepřebarvovala…

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 24.02.18 08:01

Zašla bych jinam :)

Luckaaa9
Povídálka 12 příspěvků 24.02.18 11:46

@Vercsi148 před melírem a s melírem.. katastrofa to je :,(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama