Stažení pochvy při sexu

Anonymní
9.6.21 22:54

Stažení pochvy při sexu

Ahoj,

chtěla bych vás poprosit o rady…zhruba 3/4 roku řeším urologické problémy a objevily se mi problémy při sexu.

První kolo (za den) je úplně bez problémů, ale když chceme mít sex opakovaně během dne, mám bolesti či pálení v pochvě.

Pocitově mně i mému partnerovi přijde, že mám pochvu staženou a celkově sex je více neuvolněný. Vždy jsme nuceni přestat.

Psychicky jsem ale úplně uvolněná a nevím, kde je tedy problém. Do ničeho se nenutím.

Poradí někdo prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.6.21 23:24

Dříve sex byl v pořádku či již tehdy byly určité problémy?
Může se jednat o tzv. vaginalismus. Podvědomá reakce, kdy dojde ke stažení poševních svalů, tělo se vnitřně brání. V tom případě je to psychikou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 06:01

Dříve bylo všechno v naprostém pořádku. Objevilo se to až teď.

• Citovat
  • Nahlásit
627
10.6.21 07:40

No spíš než vaginismus to bude menší nerovnováha poševního prostředí spojená s těmi urologickými infekcemi. mě to skoro přijde i normální, že při třetí souloži za den tě to bolí. Taky jsem to mívala a taky jsem mívala dost problémů s vaginálními infekcemi či neideálním vaginálním prostředím. Ty sliznice jsou už potom „odřené“ a potřebují čas na regeneraci.
Koupila bych si v lékárně volně prodejné výplachy nebo tablety na potíže „při poševním diskomfortu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32146
10.6.21 07:46
@Anonymní píše:
Dříve bylo všechno v naprostém pořádku. Objevilo se to až teď.

Nějaká infekce.

Já bych šla na gyn na stěry a bylo by ideální poslat chlapa na vyš., může být přenašeč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 07:50

@safina moc děkuji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 07:51

@free333 toto již máme oba za sebou snad už po sté a vše v pořádku. Ale děkuju ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1647
10.6.21 07:57

Ja bych nesoulozila vic nez jedenkrat denne :nevim:, za me to tam mas nejake odrene tim neustalym sexem. Na to se pak nabaluje vse mozne, kvasinky, z neustaleho sexu nejsou vyjimecne ty zanety mocaku. Existuji i nekoutalni praktiky. Myslim, ze ten sex nekolikrat denne vyzaduji v drtive vetsine muzi, takze bych toho svyho krotila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 12:55
@kalie píše:
Ja bych nesoulozila vic nez jedenkrat denne :nevim:, za me to tam mas nejake odrene tim neustalym sexem. Na to se pak nabaluje vse mozne, kvasinky, z neustaleho sexu nejsou vyjimecne ty zanety mocaku. Existuji i nekoutalni praktiky. Myslim, ze ten sex nekolikrat denne vyzaduji v drtive vetsine muzi, takze bych toho svyho krotila.

Mně by denně jen jeden sex nestačil a jsem žena. Odřená ani ošoupaná nejsem a jiné problémy taky nemám a to to opravdu nejsou jen pětiminutové rychlovky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat