Stažení svalů na čele u miminka - co to znamená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
leonarda
Stálice 64 příspěvků 27.09.14 22:47
Stažení svalů na čele - co to znamená?

Ahoj,

naše malá už je větší, ale pořád mi to vrtá hlavou.

Když byla miminko a brečela nebo pásla koníky, udělal se jí nahoře na čele takový prohloubený trojúhelník - je to vidět na fotce. Má to tak od narození. Když je v klidu, má čelo krásně hlaďounké, žádná prohlubeň.

A když jsem s ní chodila cvičit vojtovku, byli jsme jednou u jiné fyzioterapeutky, než obvykle. A ta se toho trochu polekala, co že to tam má. Ale víc to nekomentovala a já se nezeptala.

Má to nějaký hlubší význam? Nebo je to normální?

Reakce:
lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 22:51

A proč jsi se nezeptala? 8o…a jsou to svaly? Nemůžou to být třeba špatně srostlé švy? :think:

leonarda
Stálice 64 příspěvků 27.09.14 22:58

@lulinaaa jsou to svaly, v klidu tam nic takového nemá

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 23:00

To je fakt, jsem pitomec, tam ty švy ani nejsou :lo:

leonarda
Stálice 64 příspěvků 27.09.14 23:02

@lulinaaa No mě to napadlo až doma. A ať jsem se snažila čelo zkrabatit, jak jsem chtěla, tohle se mi udělat nepovede.

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 27.09.14 23:52

A neni treba jenom nastvana? Nebo neco podobneho? Proste normalni zakaboneni deti?
Jen hadam, s nicim podobnym jsem se nesetkala ;)

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 23:54
@leonarda píše:
@lulinaaa No mě to napadlo až doma. A ať jsem se snažila čelo zkrabatit, jak jsem chtěla, tohle se mi udělat nepovede.

Tak to nevím, zeptej se normálně pediatry, třeba to nic není ale lepší zbytečně. Taky jsem to zkoušela a fakt to nejde :D zkusila jsi mrknout na netu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >