Reklama

Steh na čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciehrabetova
Nováček 3 příspěvky 12.01.17 17:37
Steh na čípku

Dobry den maminky, mam takovy dotaz. Jsem po druhe tehotna v 37.tt a hrozil mi predcasny porod tak me udelali steh na cipku abych miminko udrzela co nejdele. V utery jdu na gyndu aby mi dr. odstrihla steh. Otazka zni kdo byl na tom podobne jako ja, a kolik dni po otstrihnutem stehu miminko prislo na svet? Nebo rodila nektera zvas i kdyz jste mela jeste steh? Ja jen ze me uz dva dni boli v podbrisku jako pri ms. Jsem z toho nervozni…predem diky za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 12.01.17 17:41

Já jsem měla steh od 26. týdne, čípek byl jen 3 mm, moc šancí mi nedávali, steh jsem měla do 36. týdne a rodila jsem přirozeně 40+0. Měla jsem pocit, že po přestřižení musím hned porodit, ale malý se udržel, a to jsem se pak ke konci od vážila i ven :-)

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 12.01.17 17:44

Ale ve tvé situaci bych se šla na gyndu ukázat dřív. Mě varovali, že pokud by se rozběhl porod dřív, tak steh čípek prořízne.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.01.17 17:56
@Sabinka píše:
Ale ve tvé situaci bych se šla na gyndu ukázat dřív. Mě varovali, že pokud by se rozběhl porod dřív, tak steh čípek prořízne.
Úplně mě při té představě zamrazilo brr..

Jinak osobní zkušenost nemám, ale kamarádka takhle byla šitá 2× a jednou rodila ten den po vytáhnutí, podruhé druhý.

Luciehrabetova
Nováček 3 příspěvky 12.01.17 18:11

Tak to jste me moc neuklidnily teda :? :D

inkakřivák
Extra třída :D 13232 příspěvků 12.01.17 18:18

No ono by to asi nebylo hned, to by chvilku trvalo, to se nebo, takže si myslím, že pokud bys začala rodit, tak ti ho v pohodě stihnou vyndat. To zase není nic dlouhého - cvaknou a je venku.

Luciehrabetova
Nováček 3 příspěvky 12.01.17 18:25
@inkakřivák píše:
No ono by to asi nebylo hned, to by chvilku trvalo, to se nebo, takže si myslím, že pokud bys začala rodit, tak ti ho v pohodě stihnou vyndat. To zase není nic dlouhého - cvaknou a je venku.

Prave takhle mi to rikala i doktorka. Kdybych nahodou zacala rodit tak hned ve dverich hlasit ze jsem zasita. No tak snad me to chytne az po odstrihnuti.

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 12.01.17 21:17

Tak dojet pravděpodobně stihneš, ale na kontrolu bych šla dřív, steh zvyšuje i riziko infekce. Nechci tě strašit, jen kdybych byla na tvém místě, zašitá, a něco se mi nezdálo, tak bych asi nečekala doma.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama