Stěhování do ciziny - ano nebo ne ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 10:56
Stehovani do ciziny ano nebo ne ?

Dobrý den mám takovou otázku :/ manžel dostal nabídku na práci v cizině (Německo ) s možností nastěhování i s celou rodinou peníze tak 4krat větší jak tady v Česku pro nás tudíž velké plus a obrovské zlepšení finanční situace, ALE mám dvě děti z předchozího manželství :/ otec děti už se cca přes 4 měsíce nestará a děti nevida, ale platí a já se bojím, že když teď za ním přijdu, že se chceme stěhovat atd, že bude dělat zle i přes to, že se nestará :( dá se s tím, kdyžtak něco dělat? Nebo jak by jste to řešili vy? :/ Prosím o anonym zatím nikdo o stěhování neví :/ :)

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 64274 příspěvků 17.03.18 10:59

Bez jeho souhlasu se nevystěhuješ. Jeho souhlas můžeš nahradit soudem, jestli to soud povolí, to ti nikdo neřekne. Takže pokud se chceš s dětmi vystěhovat do Německa, musíš jednat s jejich otcem. Jinou možnost nemáš, pokud nebude možné jednání s otcem, musíš přes soud. Jak to dopadne, to ti nikdo dopředu nepoví.

radkka
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 17.03.18 11:10

Nedá. Můžeš to zkusit, ale zrovna jedna moje známá, teď má od soudu smolíka. Díky bohu, tenhle otec se o dítě staral vždy víc než ona.

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 23911 příspěvků 17.03.18 12:31

Tak se s ním zkus dohodnout. Třeba přes snížení alimentů, pokud nebude ochoten rovnou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama