Stěhování do pronájmu

Anonymní
1.3.21 18:16

Stěhování do pronájmu

Ahoj..chci se zeptat.. bydlím v pronájmu s přítelem, se kterým mám 3 měsíční dítě…smlouva je na něho.. já tam psana nejsu. Mám jeste 2 děti z předchozího manželství. Nějak nedokážeme asi spolu už žít..kdyz chci neco resit tak mi jwn nadává. Dítě chtěl on..ja uz ne..a starám se jen já.. úplně se změnil a mě je hrozně.. chtěla bych se odstehovat, protože když reknu svuj nazor tak me vyhazuje… Ale nevím jak to udelat…co kdyz nemam z rodicaku na najem..? Jak to resit?..kdo se takhle stehoval od pritele do najmu? Prosim a dekuju za radu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
905
1.3.21 18:33

Tak k rodičům. Nebo zkusit kamarádku v podobné situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7651
1.3.21 18:34

Mas rodicak a alimenty na dve deti, pozadej o svereni posledniho do pece a nechej si vymerit alimenty na nej a na neprovdanou matku. Je treba mit usetreno na prvni najem, kauci a provizi realitce. Pak si na zaklade najemni smlouvy nechat udelat v byte trvale bydliste a nasledne muzes zazadat o prispevek na bydleni. Bez te prvotni investice to nepujde. Nikdo te zadarmo neubytuje a socialka ti na to penize dopredu neda.
Je treba si tu vstupni investici nasetrit, pujcit si nebo jit k rodicum. Jina rada neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 18:51

@ontarova.stara
Ano s tou kaucí atd počítám..a alimenty právě mi byvaly nějak neplatí.. nedá se spolehnout.. a hned apk po nastěhování mi pak na dalsi najem socialka proplati nebo doplati na najem? Takže mám prvně zkusit bydlet s ním a zazadat u soudu o svereni do péče…a az pak se snazit odstehovat?

• Citovat
  • Nahlásit
7463
1.3.21 18:56

Z tebe ty informace taky lezou jak s chlupatý deky. Takže budeš bydlet sama se třeba dětma co budou v tvé péči? Prvně zkusit bydlet s kým? První nebo druhý bývalý nebo budoucí bývalý? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10697
1.3.21 19:03
@Anonymní píše:
Ahoj..chci se zeptat.. bydlím v pronájmu s přítelem, se kterým mám 3 měsíční dítě…smlouva je na něho.. já tam psana nejsu. Mám jeste 2 děti z předchozího manželství. Nějak nedokážeme asi spolu už žít..kdyz chci neco resit tak mi jwn nadává. Dítě chtěl on..ja uz ne..a starám se jen já.. úplně se změnil a mě je hrozně.. chtěla bych se odstehovat, protože když reknu svuj nazor tak me vyhazuje… Ale nevím jak to udelat…co kdyz nemam z rodicaku na najem..? Jak to resit?..kdo se takhle stehoval od pritele do najmu? Prosim a dekuju za radu..

No doprčic, ty nemáš svůj rozum?? Dítě chtěl on..ja uz ne..a starám se jen já.. úplně se změnil… Ach jo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 20:38
@Cenarius píše:
Z tebe ty informace taky lezou jak s chlupatý deky. Takže budeš bydlet sama se třeba dětma co budou v tvé péči? Prvně zkusit bydlet s kým? První nebo druhý bývalý nebo budoucí bývalý? :D
? No jsu rozvedena..a mam u sebe dvě deti..pak jsem si našla přítele a po nějaké době ze chce i svoje. A jak se mimco narodilo tak se chová hrozne. Takze otazka byla jak a co udelat abych si nasla podnajem a jestli mi nekdo neco doplati, když mam jen rodicak.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 20:41
@arinecka píše:
No doprčic, ty nemáš svůj rozum?? Dítě chtěl on..ja uz ne..a starám se jen já.. úplně se změnil… Ach jo :,(

Zřejmě nemám.. ja po bývalým byla ráda ze jsem si nasla konecne normalniho chlapa..ktery se staral i o moje deti…ktery mi nosil kytky..byl mily…a po narozeni nasi spolecne dcery uplne je jiný. A nechci si uz nechat nadavat..protoze nechci mit sebevedomi takovy jaky mam kvuli nemu.. jelikož toho delam dost a on si niceho nevazi…a ano uznavam ze jsem mela asi vice premyslet..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat