Stěhování do Prahy - jakou lokalitu?

347
8.6.13 20:53

stěhování jsme stoho na hlavu ... :(

Ahoj maminky. pšu protoýže už jsem stoho na palici a můj prítel také! bylíme na vesnici umíte jsi to predstavit klid pokoj vse po ruce akorat prace v centru v praze. hledame byt jako sileny v centru nevim jestly delame dobre uz jenom kvuli malemu protoze v tom meste to je oprece jenom jine ja celej zivot vyrustala na cesnici ale nevim teda. stejne jsme uz vypoved daly a do 31.7 musime byt mit sehnany.no rozhodujem jse mezi prahou 2cos je priteli nejblis do prace nebo praha 8 nebo9 kde to nejvic zna…ja jsem slovenka a prahu poznam minimum cos me take desii protoze ja jsem takovej pokakanek ze nevim jestly pujdu do kostela a nestratim se…:( jinak se omlouvam za chyby ale gramatika a ja si zriovna netykame a hlavne pisu pres mobil takze ta moje slovenska gramatika vypada trosku lip :D tak jaky mate nazor na bydleni v praze v centru?? jinak jse jeste zeptam platite hodne za vodu el.plyn v byte v panelaku?? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6791
8.6.13 20:58

Prahu 8 a 9 znám nejlíp a podle mně jsou to nejlepší lokality k bydlení. V centru bych bydlet nechtěla, na mně moc shonu a špatný parkování. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
8.6.13 20:58

Já na vašem místě bych se přestěhovala někam na okraj Prahy, v PRaze je natolik široká síť MHD, že do hodiny se dostane takřka všude, z 1 konce Prahy na druhý, a jestli má práci v centru, tak z většiny okrajových částí je tam max za 30-35 minut :nevim: a hlavně, na okraji je to levnější, a je tam větší klid, víc dětských hřišť..my bydlím e v Řepích, a do centra bych nikdy nešla. Tady je klid, dětský hřiště na každým kroku, spousta zeleně, parky, lesíky…přítel pracuje na P4, je to přes půl prahy, a tramvají a metrem je v práci za 40 min :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
luciášice
8.6.13 20:59

Jestli se na to cítíte vy, tak děti si zvyknout. A nakonec to pro ně bude normální.

• Citovat
  • Nahlásit
347
8.6.13 21:03

@Tereza1986 dekuji moc takze treba praha 8 liben u pivovaru je dobrej???nebo prosek??myslis???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
8.6.13 21:04

Praha - Bohnice, tam bych bydlela hned, je to tam krásný :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
8.6.13 21:05

@slavuska1 ahoj ja te chapu co chces rict ale úprave otom to je ze pritely zazvoni tel a on musi do 10min byt nejpozdej v centru a to z jinocan fakt nelze a tak si ani neodpocine furt sopecha a ani se nebkdy nestihne najist takze bychom radi nekam kde bude do 10min na vynohradech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
8.6.13 21:07

@Žirafátko no ano i tam jsme z pritelem premyslely ale to jsme zatim nenasli takovej nejakej hezkej byt…no uvidime ja jse desim toho stehovani uklizeni atd…no malemu jsou 3mesice a vyte jak to jue kolem nej se nestiha a ted mi uiz hrozne malo spi spis nejake jenom 20min a pak zase vzhuru a hrozne jse chce mojkat porad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6791
8.6.13 21:08
@zizalka20 píše:
@Tereza1986 dekuji moc takze treba praha 8 liben u pivovaru je dobrej???nebo prosek??myslis???

No tak Libeň, Karlín, okolí Palmovky zrovna moc nee.Tam je nepořádek, samá herna a bezdomovci. Bohnice, Troja, Prosek, Letňany, Vysočany tam je to fajn. Obchody kousek, hřišť taky dost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
8.6.13 21:10

@Tereza1986 joo ja bych nejradsej ten prosek to je fakt nevim proc ale vsichni rikaji ze je to fajn takze nevim… no a nemuzu najit v bohnicich nejakej dobrej mate nejakou strasnku dobrou na pronajem bytu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
8.6.13 21:14

@zizalka20 tohle je sice Troja, ale moc krásný, uvažovali jsme o něm
http://reality.remax-czech.cz/detail?…
:palec:

tu lokalitu znám moc dobře, mám tam kamarádky a jsou tam i pěkné zahrádky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.13 21:14

Ja mam zase Rada Prahu 5, bydlela jsem tam v Byte s predzahradkou, naprosto klidna lokalita, vsude dostupnost. Je to slozite, jen tak poradit kdyz Prahu neznate. Nicmene neboj, zvyknes si :-) Drzim palce. Taky jsem se stehovala s trimesicnim, no neboj vsechno se zvladne.

• Citovat
  • Nahlásit
19124
8.6.13 21:15

Ono hodně záleží, jakej máte dohromady příjem…protože centrum Prahy, i Praha 2, to jsou hodně drahý lokality. Ale pokud zrovna nejsou povodně, tak tím metrem a tramvajema/autobusama se opravdu dostaneš relativně rychle skoro kamkoliv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
8.6.13 21:26
@Tereza1986 píše:
Prahu 8 a 9 znám nejlíp a podle mně jsou to nejlepší lokality k bydlení. V centru bych bydlet nechtěla, na mně moc shonu a špatný parkování. :lol:

Nesouhlasím, já myslím že nejlepší je 13 :D

• Citovat
  • Nahlásit
347
8.6.13 21:28

@Žirafátko tak ten opravdu je nadhernej hned rano ho ukazu pritely moc dekuji je fakt supr a za jak dloho to je autem asi úpriblizne do centra???nevis???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat