Stěhování k novému příteli... Mám strach

Anonymní
3.4.17 20:20

Stěhování k novému příteli... Mám strach

Ahoj maminky, predem se omlouvám za anonym, ale je to velice citlivé téma.

Momentálně ziji s,, ještě,, manželem… Doma se skoro nepotkavame, ale v bytě bydlíme oba, spíme odděleně. Každý máme jiného partnera.

Momentálně došlo k tomu, že se k němu budu i s dětmi stěhovat, jenže… Nějak si to nedokážu představit. V bytě kde teď bydlím jsem si vše udělala podle sebe… Mám tu už zajetý systém a funguje mi to. Hlavně mám opravdu hodně věcí, je to tu celkem veliké a u něho naopak… Je to male, celkově styl bydlení není vůbec podle mne. Cítím, že tam nebudu jako doma, že se budu bát tam něco změnit. I když se těším, že budu s ním, mám z toho hrozný strach, úzkost, nemohu ani spát. Nevím, co se to se mnou děje… Měl to někdo taky tak? Pokud ano, jak jste se u druhého zabydleli, když už tam měl ten svůj systém??? Děkuji moc za odpověď, opravdu mě to trápí…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17294
3.4.17 20:24

A musi to byt? Co na to deti? Nemuzes bydlet s nimi sama a s pritelem budovat neco noveho postupne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 20:25
@Cuddy píše:
A musi to byt? Co na to deti? Nemuzes bydlet s nimi sama a s pritelem budovat neco noveho postupne?

Bohužel to jinak nejde, jsem stále na mateřské.

• Nahlásit
  • Citovat
4167
3.4.17 20:25

Dle mě s tím počítá, když si tě chce k sobě nastěhovat, že společně domácnost předěláte tak, aby vyhovovala oběma. Přímo zkušenost se stěhováním k někomu nemám, my se stěhovali oba do nového..

a aby vyhovovala dětem samozřejmě

Příspěvek upraven 03.04.17 v 20:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
3.4.17 20:27

Jak jste spolu dlouho? Také si myslím, že by pro děti bylo lepší, kdyby jste nějakou dobu bydlely jen spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17294
3.4.17 20:29
@Anonymní píše:
Bohužel to jinak nejde, jsem stále na mateřské.

Hm, tak hlavne at pres sve pocity vidis i pocity tech deti. Z uvodniho prispevku to vypada jako ja ja ja…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 20:31
@Kirstenn píše:
Jak jste spolu dlouho? Také si myslím, že by pro děti bylo lepší, kdyby jste nějakou dobu bydlely jen spolu.

Děti ho milují, jsou s ním více než s otcem, ten se k nim hlásí, jen když musí… Přítel se na to hrozně těší… Až tam budeme všichni. Už likviduje zbytečnosti, dělá nás místo ve skříni, dětem maluje pokoj na zeleno… Opravdu se těší, jen já mám z toho strach, že to tam bude jiné, budu se bát tam na něco sáhnout, nebo mu něco uklidit… Nevím zatím jsem u něho byla vždy spíše jako návštěva… Spala u něho pouze bez děti.

• Nahlásit
  • Citovat
456
3.4.17 20:32
@Cuddy píše:
Hm, tak hlavne at pres sve pocity vidis i pocity tech deti. Z uvodniho prispevku to vypada jako ja ja ja…

Mám stejný názor. Bohužel. Děti by snad měly být na prvním místě, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31294
@Cuddy píše:
Hm, tak hlavne at pres sve pocity vidis i pocity tech deti. Z uvodniho prispevku to vypada jako ja ja ja…

copak dneska někdo kouká na děti? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4167
@Anonymní píše:
Děti ho milují, jsou s ním více než s otcem, ten se k nim hlásí, jen když musí… Přítel se na to hrozně těší… Až tam budeme všichni. Už likviduje zbytečnosti, dělá nás místo ve skříni, dětem maluje pokoj na zeleno… Opravdu se těší, jen já mám z toho strach, že to tam bude jiné, budu se bát tam na něco sáhnout, nebo mu něco uklidit… Nevím zatím jsem u něho byla vždy spíše jako návštěva… Spala u něho pouze bez děti.

To si sedne, chce to čas.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
3.4.17 20:35
@Anonymní píše:
Děti ho milují, jsou s ním více než s otcem, ten se k nim hlásí, jen když musí… Přítel se na to hrozně těší… Až tam budeme všichni. Už likviduje zbytečnosti, dělá nás místo ve skříni, dětem maluje pokoj na zeleno… Opravdu se těší, jen já mám z toho strach, že to tam bude jiné, budu se bát tam na něco sáhnout, nebo mu něco uklidit… Nevím zatím jsem u něho byla vždy spíše jako návštěva… Spala u něho pouze bez děti.

No, tak ti přeji aby mu to nadšení vydrželo i po delší době :kytka:
Když už otec nestojí za nic :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
3.4.17 20:35
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, predem se omlouvám za anonym, ale je to velice citlivé téma.

Momentálně ziji s,, ještě,, manželem… Doma se skoro nepotkavame, ale v bytě bydlíme oba, spíme odděleně. Každý máme jiného partnera.

Momentálně došlo k tomu, že se k němu budu i s dětmi stěhovat, jenže… Nějak si to nedokážu představit. V bytě kde teď bydlím jsem si vše udělala podle sebe… Mám tu už zajetý systém a funguje mi to. Hlavně mám opravdu hodně věcí, je to tu celkem veliké a u něho naopak… Je to male, celkově styl bydlení není vůbec podle mne. Cítím, že tam nebudu jako doma, že se budu bát tam něco změnit. I když se těším, že budu s ním,mám z toho hrozný strach, úzkost, nemohu ani spát. Nevím, co se to se mnou děje… Měl to někdo taky tak? Pokud ano, jak jste se u druhého zabydleli, když už tam měl ten svůj systém??? Děkuji moc za odpověď, opravdu mě to trápí…

no já bych se na to teda vyprdla takhle se stěhovat a mít z toho paniku a stres… hledala bych si něco svého, vlastního a pak bych řešila s přítelem společné nové bydlení dohromady.. toto mi přijde jako nesmysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4167
3.4.17 20:36

Zakladatelku bych nesoudila, že se ptá především na sebe, u dětí třeba ví, že jim tam bude dobře (když ho milují a jsou s ním víc jak s otcem, tak to tak asi bude).

Děti vše berou celkem samozřejmě, že mají třeba nový pokoj v novém bytě a nebudou se bát na nic sáhnout.. záleží tedy, kolik jim je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 20:37

@Burj Chalifa @Kirstenn to víte, že děti jsou u mě na prvním místě. Ale stále jsou malinké… Jedno chodí do školky, druhé je se mnou doma. Situaci ještě nevnímají, ale vím, že budou šťastné tam, kde budu já. Otec si jich nevšímal bohužel nikdy… Bylo to pro něho přítěží… Moc starostí. Společně už bydlet nemůžeme. Dochází tu k častým hádkám a neshodám…

• Nahlásit
  • Citovat
14261
3.4.17 20:37

A proč spolu musíte hned bydlet? Nejde to vyřešit tak, aby se časem přistěhoval on k tobě? Jak můžeš stěhovat děti někam, kde ještě ani jednou neprespali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama