Stěhování k novému příteli... Mám strach

Napsat příspěvek
31431
3.4.17 20:51
@jdukolem píše:
8o mě ne… prosím pěkně.. já si bydlím ve svém…

to bylo samozřejmě na zakladatelku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17457
@Anonymní píše:
@jdukolem jelikož jsme koupili byt zařízený, funkční, ale dali ho do stavu, kdy jsou oškrábané zdi, chybí tam jádro, koupelna, záchod není, topení není, podlahy nejsou… Futra také ne… Je to fakt hrubá stavba, nebo jak se tomu říká, chtěli jsme si to udělat podle sebe, ale dlouho to stojí v tomto stavu…

A kde tedy ted bydlis? V tom byte patrne ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
@Anonymní píše:
@jdukolem jelikož jsme koupili byt zařízený, funkční, ale dali ho do stavu, kdy jsou oškrábané zdi, chybí tam jádro, koupelna, záchod není, topení není, podlahy nejsou… Futra také ne… Je to fakt hrubá stavba, nebo jak se tomu říká, chtěli jsme si to udělat podle sebe, ale dlouho to stojí v tomto stavu…

tak počkej, ale v úvodu píšeš toto :think: 8o
V bytě kde teď bydlím jsem si vše udělala podle sebe… Mám tu už zajetý systém a funguje mi to. Hlavně mám opravdu hodně věcí, je to tu celkem veliké a u něho naopak…
to mi nezní jako pomalu vybydlená hrubá stavba :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 20:52

@Borůvka1990 mluvíme, on to ví, říká, že kvůli nám vše předělá, že to chápe, vše mi ukáže… Ale já mám z toho i tak strach, přijdu si, že ještě na to nejsem připravena, ale zároveň vím, že na výběr nemám… Miluju ho, vím, že je to ten pravý pro mě i me děti… Hrozně moc je miluje. Má je jako vlastní.

• Nahlásit
  • Citovat
14653
3.4.17 20:52
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, predem se omlouvám za anonym, ale je to velice citlivé téma.

Momentálně ziji s,, ještě,, manželem… Doma se skoro nepotkavame, ale v bytě bydlíme oba, spíme odděleně. Každý máme jiného partnera.

Momentálně došlo k tomu, že se k němu budu i s dětmi stěhovat, jenže… Nějak si to nedokážu představit. V bytě kde teď bydlím jsem si vše udělala podle sebe… Mám tu už zajetý systém a funguje mi to. Hlavně mám opravdu hodně věcí, je to tu celkem veliké a u něho naopak… Je to male, celkově styl bydlení není vůbec podle mne. Cítím, že tam nebudu jako doma, že se budu bát tam něco změnit. I když se těším, že budu s ním, mám z toho hrozný strach, úzkost, nemohu ani spát. Nevím, co se to se mnou děje… Měl to někdo taky tak? Pokud ano, jak jste se u druhého zabydleli, když už tam měl ten svůj systém??? Děkuji moc za odpověď, opravdu mě to trápí…

Že by intuice? Pokud máš „hrozný strach a úzkost, že nemůžeš ani spát“,tak to nevypadá moc dobře. Obavy před novým životním rozhodnutím jsou jistě na místě, ale takové stavy jako popisuješ ty mi přijdou divné. Opravdu ho miluješ? Není on jenom východisko z nouze? A co když bude chtít ještě i svoje dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 20:55

@jdukolem zatim bydlíme v bytě jeho rodičů… Byt na hypotéku mame, ale nebydlíme v něm a nikdy jsme nebydleli. Pouze jsme ho koupili, zbourali… A to je vše.

• Nahlásit
  • Citovat
31431
3.4.17 20:55
@Anonymní píše:
@Borůvka1990 mluvíme, on to ví, říká, že kvůli nám vše předělá, že to chápe, vše mi ukáže… Ale já mám z toho i tak strach, přijdu si, že ještě na to nejsem připravena, ale zároveň vím, že na výběr nemám… Miluju ho, vím, že je to ten pravý pro mě i me děti… Hrozně moc je miluje. Má je jako vlastní.

po tak krátké době známosti bych na tu úžasnou lásku k dětem a označení „toho pravého“ byla opatrná. Jen jestli si to moc nelakuješ růžovými brýlemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
3.4.17 20:56
@Anonymní píše:
@jdukolem oficiálně jsme spolu půl roku. bydlet jít jinam nemohu, nemám na to… Je to těžká situace, manžel mi bude dávat 3000,– máme společnou hypotéku, být jsme nuceni prodat, ale pod cenou a zůstane nám dluh, který půjde na půl… Musím platit školku… Takový je můj manžel charakter.

Tak snad vám stanoví adekvátní alimenty dle platu manžela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
3.4.17 20:58

Já bych hlavně měla strach, co bude, kdybych se s přítelem rozešla. To totiž opravdu reálné hrozí, že skončíš na ulici, s dluhy na krku a s dětmi, o které se nikdo krom tebe nepostara. To by mě trápilo víc než opuštění zařízené domácnosti.
Nemohl by tvůj stále ještě manžel převzít hypotéku a tebe vyplatit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
3.4.17 20:59
@Anonymní píše:
@jdukolem zatim bydlíme v bytě jeho rodičů… Byt na hypotéku mame, ale nebydlíme v něm a nikdy jsme nebydleli. Pouze jsme ho koupili, zbourali… A to je vše.

aha už chápu… čili řešení rychle byt dodělat a pak ho prodat za plnou cenu = být bez dluhů… to musí vidět i on… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17457
@Anonymní píše:
@jdukolem zatim bydlíme v bytě jeho rodičů… Byt na hypotéku mame, ale nebydlíme v něm a nikdy jsme nebydleli. Pouze jsme ho koupili, zbourali… A to je vše.

A s jeho rodici se domluvit nejde? Vytloukas klin klinem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@nostress to určitě ne, jsem s ním šťastná, vytáhnul mě z hod e těžké situace, je mi oporou ve dne v noci. Opravdu je to skvělý clovek, který by kvůli nám udělal cokoliv… Dokonce to vypadá, že od nás koupí i ten byt, protože ví, že jsem ten byt hrozně moc chtěla. I on by chtěl jít do většího a společně, ale pokud vezme ten byt, tak taky nebude mít na to, aby platil hypotéku, nájem za větší byt a ještě živil nás… Teď bydlí ve svém bytě, kde nájem neplatí a bere to jako přechodné bydliště, než půjdeme do svého.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.17 21:02

@Helileli nemohl… Ještě mi řekl, že když se z toho budu chtít vyvázat, budu ho muset vyplatit já a ještě dostanu pokutu…

• Nahlásit
  • Citovat
49241
@Anonymní píše:
@nostress to určitě ne, jsem s ním šťastná, vytáhnul mě z hod e těžké situace, je mi oporou ve dne v noci. Opravdu je to skvělý clovek, který by kvůli nám udělal cokoliv… Dokonce to vypadá, že od nás koupí i ten byt, protože ví, že jsem ten byt hrozně moc chtěla. I on by chtěl jít do většího a společně, ale pokud vezme ten byt, tak taky nebude mít na to, aby platil hypotéku, nájem za větší byt a ještě živil nás… Teď bydlí ve svém bytě, kde nájem neplatí a bere to jako přechodné bydliště, než půjdeme do svého.

no tak se dá ten jeho byt pronajímat přece a z toho platit hypo… jakmile on má už svůj byt tak má aspoň něco a je to základ… hele ale furt to neřeší abys měla něco ty - pro sebe a děti jistýho - pojistku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
@Anonymní píše:
@nostress to určitě ne, jsem s ním šťastná, vytáhnul mě z hod e těžké situace, je mi oporou ve dne v noci. Opravdu je to skvělý clovek, který by kvůli nám udělal cokoliv… Dokonce to vypadá, že od nás koupí i ten byt, protože ví, že jsem ten byt hrozně moc chtěla. I on by chtěl jít do většího a společně, ale pokud vezme ten byt, tak taky nebude mít na to, aby platil hypotéku, nájem za větší byt a ještě živil nás… Teď bydlí ve svém bytě, kde nájem neplatí a bere to jako přechodné bydliště, než půjdeme do svého.

ta jeho láskyplná dobrota mi stejně přijde podezřelá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama