Stěhování k novému příteli... Mám strach

Napsat příspěvek
3.4.17 21:02
@Anonymní píše:
@Borůvka1990 mluvíme, on to ví, říká, že kvůli nám vše předělá, že to chápe, vše mi ukáže… Ale já mám z toho i tak strach, přijdu si, že ještě na to nejsem připravena, ale zároveň vím, že na výběr nemám… Miluju ho, vím, že je to ten pravý pro mě i me děti… Hrozně moc je miluje. Má je jako vlastní.

Takže nejsi připravena, ale na výběr nemáš. No, to bude vzrůšo. Při troše štěstí to neodnesou děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
3.4.17 21:03

Ten tvuj pritel je vul. :roll: Zenska s cizima detma jeste dela drahoty, jestli k nemu jit bydlet, kdyz ani nema na vyber. :think: To asi bude laska jak tram. :roll:

• Citovat
  • Upravit
pohledmuze
@Borůvka1990 píše:
Takže nejsi připravena, ale na výběr nemáš. No, to bude vzrůšo. Při troše štěstí to neodnesou děti.

Presne. :think:

• Citovat
  • Upravit
456
@Anonymní píše:
@nostress to určitě ne, jsem s ním šťastná, vytáhnul mě z hod e těžké situace, je mi oporou ve dne v noci. Opravdu je to skvělý clovek, který by kvůli nám udělal cokoliv… Dokonce to vypadá, že od nás koupí i ten byt, protože ví, že jsem ten byt hrozně moc chtěla. I on by chtěl jít do většího a společně, ale pokud vezme ten byt, tak taky nebude mít na to, aby platil hypotéku, nájem za větší byt a ještě živil nás… Teď bydlí ve svém bytě, kde nájem neplatí a bere to jako přechodné bydliště, než půjdeme do svého.

Tak to je tedy hodně zvláštní.. ale jste spolu teprve půl roku.. hlavně, aby neotočil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31428
@pohledmuze píše:
Ten tvuj pritel je vul. :roll: Zenska s cizima detma jeste dela drahoty, jestli k nemu jit bydlet, kdyz ani nema na vyber. :think: To asi bude laska jak tram. :roll:
:mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14938
3.4.17 21:04
@Anonymní píše:
@nostress to určitě ne, jsem s ním šťastná, vytáhnul mě z hod e těžké situace, je mi oporou ve dne v noci. Opravdu je to skvělý clovek, který by kvůli nám udělal cokoliv… Dokonce to vypadá, že od nás koupí i ten byt, protože ví, že jsem ten byt hrozně moc chtěla. I on by chtěl jít do většího a společně, ale pokud vezme ten byt, tak taky nebude mít na to, aby platil hypotéku, nájem za větší byt a ještě živil nás… Teď bydlí ve svém bytě, kde nájem neplatí a bere to jako přechodné bydliště, než půjdeme do svého.

A počítat umíte? Pokud by ten byt koupil, tak snad nemusí platit nájem ne? A proč by vás měl živit? Máš RD, budeš mít alimenty a pokud na to budete 2 a on děti tak miluje tak je může pohlídat a ty můžeš občas na brigádu. Je X dalších lepších možností než se stěhovat někam, kam nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
3.4.17 21:04
@pohledmuze píše:
Ten tvuj pritel je vul. :roll: Zenska s cizima detma jeste dela drahoty, jestli k nemu jit bydlet, kdyz ani nema na vyber. :think: To asi bude laska jak tram. :roll:

Elektroluxíku? :think: seš zpět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31428
3.4.17 21:06
@terien píše:
A počítat umíte? Pokud by ten byt koupil, tak snad nemusí platit nájem ne? A proč by vás měl živit? Máš RD, budeš mít alimenty a pokud na to budete 2 a on děti tak miluje tak je může pohlídat a ty můžeš občas na brigádu. Je X dalších lepších možností než se stěhovat někam, kam nechceš.

A do třetice. Kam, zakladatelko, půjdeš, až Tě vypakuje? A kolik máš pro tyto situace úspory stranou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48680
3.4.17 21:07

Chození a společné bydlení je úplně něco jiného. Já bych měla spíš strach co bude až ho to přestane bavit, až zjistí kolik to vše stojí aby neřekl že si to představoval jinak a co potom :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31428
3.4.17 21:08
@Markéta80 píše:
Chození a společné bydlení je úplně něco jiného. Já bych měla spíš strach co bude až ho to přestane bavit, až zjistí kolik to vše stojí aby neřekl že si to představoval jinak a co potom :?

pořád se jí ptám, ale odpovědi se nám zakladatelka nějak vyhýbá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
3.4.17 21:08

Nevěřím tomu, že po tak krátké době jak píšeš tvé děti miluje, jste o a zamilovaný a zatím jste ve fázy kdy vše vydi te růžově a jeden před druhým chcete být v tom dobrém světle. Což ovšem není špatně je to normální proces. Nevím, ale po půl roce bych se k chlapovi se dvěma dětma nestěhovala. Chybí tam nějaká tvoje samostatnost. Copak se chceš zase uvázat chlapovi a být na něm závislá. Jen co odejdeš z jednoho vztahu, hnát se do vztahu s takovými závazky. Být tebou tak se navzájem poznávám, užívám si to, ale děti bych zatim držela stranou. Protože jak sem psala, nevidím to na takovou lásku k dětem po půl roce chození

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
3.4.17 21:09
@jdukolem píše:
Elektroluxíku? :think: seš zpět?

Já myslela, že to je scarabeus. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
3.4.17 21:10

A hlavně asi děti nemá že? Ani neví co to obnáší. Ta zodpovědnost. Může ho to opravdu přestat bavit až opadne původní zamilovanost. Něco jiného by bylo, kdyby i on měl dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
3.4.17 21:12
@nostress píše:
Já myslela, že to je scarabeus. 8o

ten nebo onen… a nejsou oni jeden? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 21:13

@Markéta80 Nevěřím tomu, že by se to stalo, oba dva jsme se shodli na tom, že jsme si životnimi partnery, opravdu to tak cítíme, rozumíme si v mnoha směrech. Nikdy jsem to tak s nikým neměla. Hodně mi naslouchá, je zodpovědný… Přesný opak mého manžela na kterého nikdy nebylo spolehnutí. Nejsem již bláhová a věřím, že co je teď, za rok dva muže být jinak, ale to se zjistí pouze časem. Zatím nemám jediný důvod o příteli pochybovat, naopak mě stále utvrzuje v tom, že je to ten pravý.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama