Stěhování, školy, kroužky, život za Prahou

Napsat příspěvek
9
25.11.15 15:14

To Smich: Tak takhle se to dělá, děkuji;) Ani bych nečekala takovou vstřícnost od zaměstnavatelů, tak to je dobré vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
25.11.15 17:40
@Nerol píše:
Hofko, díky, a můžu se zeptat, kde máš takovou fajn vybavenost a dopravu, myslíš západ od Phy tím „druhým koncem kraje“? Práce by se možná dala i v Říčanech, tomu bych se nebránila, naopak, ale pro děti to chce jakési zázemí s těmi kroužky nebo aspoň takovou pěknou dopravu, jak píšeš…to už je jiná.

vlakový směr Beroun, Dobřichovice. Ale zas je tu drahé bydlení a školky/školy natřískané:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
25.11.15 17:49

Strancice jsou dobre, jsou navlaku, maj ms, zs s dobroupovesti, posta, lekarna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11724
11.1.16 19:19

Ahojky,
my žijeme v Ondřejově cca 8 let. Kraj je to krásný, pro děti je velká výhoda místního sportovního centra, kde je opravdu veliká nabídka kroužků. Je tu pošta, lékarna, velmi dobrá dětská i praktické lékařka. A krásně udržovaná hvězdárna :palec: Co už je horší, tak školka a škola. Školka je sice nově postavená, ale vedení je smutné, děti jsme tam nedali. To samé platí bohužel o škole. Dcera je v první třídě, mají moc fajn učitelku, s tou je veliká spokojenost, ale ředitel a drtivá většina učitelů nepodporuje nic nového, z družiny jsme malou teď odhlásili, neustálé ponižování, urážení děti jak jsou hloupé, nic neumí, posílání na hanbu do kouta…v řediteli má velkou podporu :poblion:
Bývají tu často jak v Ondřejově, tak i v okolí pořádané různé akce. Do Říčan je to kousek, vozím tam dceru na kroužek na Fialku, na začátek Prahy opravdu těch 30min. Jen se musí vyjet kolem 7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
12.1.16 09:40

@Nerol No nevím, zda je to vstřícnost. Práci musí odevzdat včas přesně v termínu, ale zda ji budou dělat v průběhu dne či v noci je jejich věc. Ovšem má to i své proti. A to jsou neshody doma. Nikdo není rád, když protějšek neustále sedí u PC, stále myslí na práci, lítá od jednoho k druhému a nedej bože, když se něco stane a nejde PC, či něco horšího. Pak je to opravdu šílený stres. Pro mě to není. Já to také tak dělala a byla jsem nonstop ve stresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama