Stěhování v nouzovém stavu

23.10.20 09:21

Stěhování v nouzovém stavu

Zdravím, měla bych dotaz, jestli je tu někdo, kdo bude vědět víc. Absolutně netuším, kde se zeptat.
Už 3 roky stavíme dům, bydlíme v nájmu. V srpnu jsme dali z nájmu výpověď, do konce listopadu můžeme bydlet v bytě. Vzhledem k současné situaci jsem ale hrozně nervózní. Může nám stěhování někdo zakázat? Nebo je to prostě výjimečná životní situace a stěhovat se můžeme? Bude to konečně do vlastního… Prodloužení nájmu možné není a ani bych nechtěla platit hypo a nájem zbytečně třeba měsíc dohromady. A co kontroly stavby, na ty můžeme? Stavíme 80km od současného bydliště. Dokáže někdo poradit? Moc děkuji.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
414
23.10.20 09:24

Já bych se stěhovala, vždyť to spadá mezi kategorii zajištění obstarání základních životních potřeb, které mají výjimku v pohybu venku. Stěhováci také fungují, práci jim nikdo určitě nezakázal, když lítají po venku s auty a nemají fyzicky krám, kde by prodávali či poskytovali služby (ty poskytnou po telefonu či e-mailu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
23.10.20 09:29

Kdo a proč by to dělal? Kdo na to vůbec přijde? Jen u toho na sebe s nikým neprskejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 09:29
@PETRAKIM píše:
Já bych se stěhovala, vždyť to spadá mezi kategorii zajištění obstarání základních životních potřeb, které mají výjimku v pohybu venku. Stěhováci také fungují, práci jim nikdo určitě nezakázal, když lítají po venku s auty a nemají fyzicky krám, kde by prodávali či poskytovali služby (ty poskytnou po telefonu či e-mailu).

Snad ano, ale jsem z toho fakt nervózní.. Stěhovat se určitě budeme, musíme. Jde mi o to, jestli je potřeba to dělat v noci se špatným pocitem nebo úplně v klidu přes den :lol: Děkuji za uklidnění… Snad bude mít někdo i osobní zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
23.10.20 09:31

Normálně se prestehujte, koho tim ohrozite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1637
23.10.20 09:32

Kamarádka se bude cca za 14 dní stěhovat v rámci Prahy. Končí jim nájem a koupili si byt, tak co mají dělat? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 09:32
@Altavista píše:
Kdo a proč by to dělal? Kdo na to vůbec přijde? Jen u toho na sebe s nikým neprskejte.

Tak aktivní sousedka, náhodný policista, nevím.. Mám z toho pocit, že by to mohl být problém. Je to bytovka v Praze, takže je místo dost vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
23.10.20 09:33

My se též stěhujeme, během listopadu chceme být v novém. Stěhujeme si vše sami, v klidu přes den. Prostě naložíme auto a jedeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15974
23.10.20 09:34
@Terezka321 píše:
Snad ano, ale jsem z toho fakt nervózní.. Stěhovat se určitě budeme, musíme. Jde mi o to, jestli je potřeba to dělat v noci se špatným pocitem nebo úplně v klidu přes den :lol: Děkuji za uklidnění… Snad bude mít někdo i osobní zkušenost.

Osobní zkušenost sice nemám, ale k žádným tajným nočním akcím nevidím důvod.

Noste roušky, nevykecávejte se ve skupince na chodníku, používejte dezinfekční gely na ruce, ujistěte se, že stěhováci nemají zrovna rýmu a kašel… a normálně se v klidu přestěhujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5214
23.10.20 09:35

Já moc nechápu proč byste se přestěhovat nemohli? Jestli k tomu nepotřebujete dalších 10 lidi, nevidím problém. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22885
23.10.20 09:36

Klid. Normálně se přestěhuj.

Když může někdo bez roušky jezdit v autě s cizím člověkem a chodit po 22 hodině do restaurace, tak fakt no stress. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 09:38
@Svistice píše:
Klid. Normálně se přestěhuj.Když může někdo bez roušky jezdit v autě s cizím člověkem a chodit po 22 hodině do restaurace, tak fakt no stress. :mrgreen:

Jo, tenhle argument jsem ráno taky použila :mrgreen: Tak asi fakt v klidu. Jsem takovej blb, že nerada porušuju pravidla a prostě poslouchám, no… :oops: Tak se raději ptám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3988
23.10.20 09:46

Pak že se mají Češi špatně :) V které jiné zemi si mohou dovolit postavit dům lidé s mentální retardací? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
23.10.20 09:49
@Zumpa píše:
Pak že se mají Češi špatně :) V které jiné zemi si mohou dovolit postavit dům lidé s mentální retardací? :mrgreen:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.20 09:56
@Zumpa píše:
Pak že se mají Češi špatně :) V které jiné zemi si mohou dovolit postavit dům lidé s mentální retardací? :mrgreen:

Děkuji za podnětnou odpověď k mému dotazu. Pozor na čipování a chemtrails. Sdílejte než to smažou.
Klíčenku bohužel nevyhráváte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama