Kam se přestěhovat z Prahy, do Frýdku nebo Hrabůvky?

28.10.19 20:46

Stehovani z Prahy do Frydku nebo Hrabuvky poradte

Ahoj vsem, budu vdecna za jakekoliv podnety rady a zkusenosti se stehovanim z Prahy do oblasti FM nebo Hrabuvky. Pripadne nekdo kdo v teto oblasti zije bez stehovani a napise, jak se zde zije. Budeme se stehovat za praci po novem roce. Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.10.19 20:48

@Terkaabb stehovat se za praci z prahy zrovna do tohoto regionu? No musite byt asi odbornici na slovo vzaty 8o kdyz kvuli praci opoustite prahu

• Nahlásit
  • Citovat
100
28.10.19 20:54

Žila jsem v Ově 30 let, kousek od Hrabuvky. Z jedné strany je Bělský les (úžasný na procházky), z druhé strany kousek řeka Ostravice a cyklostezka, kterou se dostanete až do Beskyd.
Hrabůvka je sídliště, ale tím jak je to kousek do přírody, tak je fajn. Jsou tam veškeré obchody, vypadovka do Beskyd.
Ještě lepší část je Hrabová - je to jakoby příměstska vesnice, klid, ale sehnat bydlení je složitější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.19 21:31

Žije se tam pěkně, oproti Praze výrazně levnější bydlení a žádné kolony, určitě budete spokojeni :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21189
28.10.19 21:59
@Anonymní píše:
@Terkaabb stehovat se za praci z prahy zrovna do tohoto regionu? No musite byt asi odbornici na slovo vzaty 8o kdyz kvuli praci opoustite prahu

a anonymní jsi proč, copak píšeš citlivého? To se za svůj jízlivý příspěvek tak stydíš? @admin? Vidíte tu důvod k anonymitě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1284
29.10.19 01:41

@pe-terka klidne se odtajnim :dance: proste nechapu, co je tam z prahy tahne :nevim: p

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
29.10.19 07:34

No Praha neboli Západní Kiev není žádná velká sláva.. možná kdysi nebo v budoucnu teď urcitě ne..

Já bych šla do FM.. je krásný
Vše zrekonstruované. Blízko jak do Ostravy tak do Beskyd.. práce je doSt i tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21189
29.10.19 08:47
@Peggy54 píše:
@pe-terka klidne se odtajnim :dance: proste nechapu, co je tam z prahy tahne :nevim: p

No, obvyklý postup to není, ale znám víc takových lidí, co šli z velkoměsta „na venkov“. Z různých důvodů! A nebyli to žádní pracovní neschopové, jak jsi naznačovala…Máš bod za dobrovolné odtajnění :kytka: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 10:03

@pe-terka Jeste ze mas ten venkov v uvozovkach :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 10:16

Jsem z Ostravy a nemenila bych, bratr šel naopak velmi rád do Prahy, každému vyhovuje něco jiného.. A sama znám několik rodilych Pražáku, kteří k nám presidlili a nemohou si to tady vynachválit, přestože jejich rodina a přátelé zůstali v Praze..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21189
29.10.19 11:43
@malákráličice píše:
@pe-terka Jeste ze mas ten venkov v uvozovkach :mrgreen:

Je mi to jasný :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek