Stěhovat se, nebo zůstat sama?

Anonymní
29.3.16 08:07

Stěhovat se nebo zůstat sama?

Ahoj holky,
omluva za anonym. Citlivé téma, tak pro jistotu..
Mám rodinu s přítelem, teď bydlíme v nájmu a máme se stěhovat do baráku, jeho baráku, který postavil.. Asi i díky stavbě baráku jsme si prošli dlouhou krizí, já s dětma pořád sama, do toho malé miminko, pak už batole, které nechce spát, přítel pořád na stavbě, takže toho měl taky plný zuby, i když s mého pohledu, aspoň byl chvíli sám ze sebou „jestli maminky mi rozumíte“.. mít minimum hlídání a v noci se pořádně nevyspat a připravovat dvě školačky do školy a ještě samozřejmě nikdo nic neocení, spíš naopak vytkne, když něco není dodělané, minimum pochopení a stále větší vzdalování o sebe, nicméně poslední dobou to vypadalo líp.. BUde to delší, chci to popsat detailněji..

V sobotu vše ok, v neděli přítel s bráchou, jejich taťkou a mým taťkou stěhovali nějaké věci, přijeli brzy ráno a já prostě zrovna neměla naklizeno, vím to :oops: vedle v pokojíčku sice čisté prádlo, ale pohozené vedle na hromádce, jelikož se narychlo hledaly holkám ponožky, neměla jsem vytřeno a umatlaná skla od prcka.. do toho neutřené nádobí, krabice jak stěhujeme.. nic moc, ještě den předtím jsme zabíjeli a já přijela se zabíječky totálně vyšťavená sa už jsem neměla večer sílu uklízet :?
No takže mi bylo samozřejmě trapně, jeho bráchovi jsem se omluvila za nepořádek,. prý v pohodě…
Dopoledne jsem měla přijet se podívat na kliky, jak vypadají na dveřích, jestli se mi budou líbit, přijela jsem s malým, přítel mi říkal, že bych něco mohla rozklidit a sám pak upozornil, jo tobě nemá kdo pohlídat kluka, tak počkej až přijedu (přeci jen malý není zvyklý na patrový barák, otevřené schodiště, i když už je tam zábradlí.. prostě bojím se ho nechat běhat jen tak po baráku a dělat jsi tam svoje.. je tam kotel, spoustu položených věcí, které na něj mužou jen tak spadnout, psi, prostě mám o něj strach ho tam nechat samotného.. tak jsem se s ním procházela kolem baráku a brácha mého přítele vevnitř v baráku dělal na těch klikách. Když pak přítel dorazil, dělal si svoje, malého nepohlídal ani chvilku, tak jsem řekla, že takle to nemá cenu, že nic neudělám, tak že jedu domu, malý bude mít hlad, já mám taky, navíc jsem byla nedospalá.. vypadlo vše ještě docela v pořádku, než jsem odjela slyšela jsem, jak tam přítel na někoho vrčí, jestli na jeho tátu nebo bráchu, nevim..vim, že mi pak sotva dal pusu. Odpoledne mi volal, jestli můžu přijet něco rozklízet, zařídila jsem si hlídání a přijela, tvářil se na mě jak kdyby vypil kyselinu, nebo jak na zloděje, vůbec jsem nechápala co se děje, tak se ho ptám, prej nic, protože jsi tady nic dopoledne neudělala.. jenže já opravdu nechtěla riskovat, že se něco stane malému, já bych si i odpočala u tý práce, slíbil že ho pohlídá a nepohlídal…, nic říkám, jdu ještě umýt auto, tak mi to zakázal a řekl ne jdi rozklízet věcí, rozkazem 8o a já že chci umýt nejdřív prostě auto, že je jedno v jakém pořadí, a on že si ho umyje sám.. (bylo mi jasné, že když auto umyje sám, bude mi to později vyčítat že ani to auto neumyju :zed: ), ale pořád jsem nepobírala proč je takovej, tak jsem se ho ptala a on na mě vytáhl ten nepořádek, že jeho brácha mu říkal že nějaká paní má taky tři malý děti a že má komínky a každej den vytřeno… a že já jsem taková a taková, že nic neudělám.. přitom to neni pravda a fakt mě to mrzelo :( úplně to tam na mě řval a já mu ve vzteku řekla aha tak si najdi nějakou lepší, prej no taky že jo a prostě zkrat a říkám hele tohle nemá cenu (máme dlouhodobější neshody a prostě on je skoro dokonalý a na mě by pořád hledal jen chyby :? )šla jsem si pro nějakou krabici, že si jí odvezu, tak mi jí vytrhl a křičel tam na mě, tak se snaž ne tak koukej mazat jít nahoru rozklízet ty věci, úplně jak na malou holku, bylo to tak ponižující, jak se tam na mě rozeřval. Vůbec jsem nepochopila proč takle otočil, když den před tím a vlastně i dopoledne, když jsem přijela bylo vše ok :,(
Chtěla jsem odjet, nejdřív, že si nemám brát jeho auto, zrovna jsem se samozřejmě nemohla nikomu dovolat jestli by mě odvezl.. :? cítila jsem se tak trapně jak jsem tam seděla a on jen prudil a že se na mě nechce dívat.. no mluvil hodně hnusně :pocitac: Nakonec prý vezmi si to auto, a neozývej se dřív než auto bude v pořádku (jezdím s nim já, koupil ho jako již ojeté.. no a prost zamykání je na centrál, začlo to blbnout, můžu za to já, podsvícení tachometr nefunguje, taky za to můžu já, nevím asi si myslí, že jsem vzala kladivo a roztřískala to :roll: ) Blbec jsem si to auto vzala a odjela, předtím jsem měla ještě hovor se svojí sestrou, který asi slyšel a tam jsem jí brečela do telefonu že je asi konec.. no ponížila jsem se dokonal, já vím… Samozřejmě domu, do toho pronájmu v noci přijel, prý byl u bráchy.. nebavil se a já to včera večer u nevydržela, přišla jsem za ním, jestli to fakt zahodíme, že jestli chce ty dva roky fakt zahodit, že to nebylo snadný a překonali jsme je.. za chvíli mi zas začal říkat co já udělala blbě, v tu neděli, vůbec mu nedochází co on, samozřejmě mi to bylo líto a rozbrečela jsem se :pocitac: :zed: já vim, to je to nejhorší, jenže já už ty nervy mám taky v haáji, řekla jsem mu jestli vůbec chce abych se stěhovala taky, prý mně je to jedno.. to mě taky dostalo, ještě chvíli jsme se dohadovali a že se usmiřovat nechce, říkám aha, tak dobře, prý no TEĎ se prostě nechci usmiřovat, tak říkám a jako kdy jo? Je konec měsíce.. prostě nemám vůbec žádné jistoty. Omlouvám se, píšu to dost zmateně, jsem z toho dost v háji, celou tu situaci nechápu a je mi to hrozně líto, nevím jestli jsem jen přecitlivěla a přehnaně jsem reagovala. Nemyslím si, že bych byla zase až tak strašná, vím, že dělám co můžu, nemám tady nepořádek, jen teď se stěhuje a prostě občas nestíhám, jsem unavená, překvapená z toho, že jeho brácha mi řekne do očí v pohodě (za ten nepořádek) a pak mi přítel řekne, že mu povídá něco o komínkách nějaké hospodyńky.. :zed: Tak se omlouvám za román, jen teď absolutně nevím co mám dělat :,( Dnes ráno chlap vzal děti do školy, ačkoliv jsem je chtěla odvézt sama a řekl mi bal si věci (jakože do baráku)… to mi vlastně včera taky řekl, že si odveze jen svoje věci a já a´t si svoje odvezu sama, že když jsem si už jednu krabici odvezla zpátky tak už mi nic vozit nebude. Jsem horká hlava, ale rozleželo se mi to a chtěla jsem se usmířit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
29.3.16 08:20

Jste spolu dva roky? Čí jsou všechny děti? Co je to rozklízet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58597
29.3.16 08:20

Jste oba napruzený a zbytečně. řešíte kraviny, hádáte se o kravinách atd.. normálně bych řekla - slíbil jsi hlídat, hlídej. bordel se neřeší, když se stěhuje :nevim: pokud se takhle chová jen kvůli nervům ze stěhování a stavby, tak bych se přestěhovala. pokud byl takovej i dřív, tak ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 08:26

@martina.se děkuji stručný, jasný, výstižný

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.16 08:28

@Kobliha51 nene, jsme spolu 5 let, máme spolu dvouletého prcka, dvojčata jsou moje. Rozklízet věci. ty věci, oblečení, utěrky atd.. co je zbalené, tak to rozklízet do skříní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
3031
29.3.16 08:30

Jestli jsem dobře pochopila, tak máš dva školáky a malé dítě. No příjde mi to jak žabomyší válka. Chlap dodělává barák a má pocit, že se nepřidáváš. Ty máš pocit, že ti nepomůže. No chápu, jestli se na baráku hodně podílel sám, že ho možná mrzí, že ty se neumíš pořádně ani zbalit. No s jedním dítětem, asi už chodícím, se snad něco dá dělat. Já bych se spíš těšila do nového, dítě dala někomu na hlídání, děti ve škole a šla se stěhovat. Ty spíš dle mého hledáš důvody, proč všechno nejde. Nezlob se, ale v době, kdy je asi třeba vygruntovat barák, řešíš umytí auta, které bude zřejmě převážet všechny krámy ze starého nájmu, tudíž se stejně zasviní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
29.3.16 08:31

Hele a udělala jsi během tý neděle v tom baráku teda něco? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3168
29.3.16 08:32

Mrzí mě to, že to píšu, ale Tvůj přítel si tě vůbec neváží. Do toho domu bych šla. Ale jen pod podmínkou, že by půlku přepsal na tebe. Udělal to takhle i přítel kamarádky a je to důkaz toho, že tě miluje a plánuje a tebou budoucnost. Já mám jedno dítě. Doma bordel a manžel mi ještě neřekl ani ň. Ví, že toho mám hodně. Rekkonstruujeme, dělám věci do práce atd. Není normální jeden druhého v dospělosti takto upomínku a direktivne narizovat.on si prostě myslí, že je něco víc než ty. Zajímalo by mě, jak míníš o svém sebevědomí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 08:33

@martina.se víš strašně mě to naštvalo, když jsem tam přiejal a viděla jsem ten jeho obličej, jako kdybych mu ten barák zbořila, nechápu, proč mě tak seřval :nevim: a začal házet rozkazama.. vygradovalo to zbytečně, tak jsem se chtěla usmířit, jenže on zase vše házel na mě.. tak já nevim jak se zachovat. Když se začnu balit po tom všem jak se ke mně choval, bojím se aby se mnou pak nejednal jak s hadrem víš. Po tom co jsme si řekli, nevím jak pokračovat, je hrozně ješitnej a nechci abych se já cítila poníženě a on aby mi to dal „sežrat“.. jakože by dal si mylsím. Nevím co teď, promluvit jsem si chtěla, nevyšlo to, skončilo to zase že je mu jedno jestli se budu stěhovat a že se nechce teď usmiřovat.. přitom si myslím, že ho to taky štve, nebo ne.. já nevim :zed: Co by jsi dělala na mým místě, prostě se dál balila? Jakože nic? Tohle mu přeci neůže jen tak projít, musí mu dojít, že takle teda ne.. V9m že je dost tvrdohlavej, zabejčenej, takže možná zájem opravdu nemá a možná taky jo a jen to naoko hraje, aby mi to dal právě sežrat, už ho trochu znám

• Nahlásit
  • Citovat
58597
29.3.16 08:34
@Anonymní píše:
@martina.se děkuji stručný, jasný, výstižný

ještě jedna věc - ve vypjatých chvílích se ptát, zda je konec - naprosto špatně.. volat někomu, brečet mu do telefonu - naprosto špatně :think: to se prostě nedělá.. v takové chvíli - slíbil jsi hlídat, nehlídal jsi, nemohla jsem. Nic víc.. stručně, jasně, výstižně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6335
29.3.16 08:34

Nikdy bych nemela dite s PRITELEM a nikdy bych se nestehovala do baraku, ktery je pouze JEHO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58597
29.3.16 08:36
@Anonymní píše:
@martina.se víš strašně mě to naštvalo, když jsem tam přiejal a viděla jsem ten jeho obličej, jako kdybych mu ten barák zbořila, nechápu, proč mě tak seřval :nevim: a začal házet rozkazama.. vygradovalo to zbytečně, tak jsem se chtěla usmířit, jenže on zase vše házel na mě.. tak já nevim jak se zachovat. Když se začnu balit po tom všem jak se ke mně choval, bojím se aby se mnou pak nejednal jak s hadrem víš. Po tom co jsme si řekli, nevím jak pokračovat, je hrozně ješitnej a nechci abych se já cítila poníženě a on aby mi to dal „sežrat“.. jakože by dal si mylsím. Nevím co teď, promluvit jsem si chtěla, nevyšlo to, skončilo to zase že je mu jedno jestli se budu stěhovat a že se nechce teď usmiřovat.. přitom si myslím, že ho to taky štve, nebo ne.. já nevim :zed: Co by jsi dělala na mým místě, prostě se dál balila? Jakože nic? Tohle mu přeci neůže jen tak projít, musí mu dojít, že takle teda ne.. V9m že je dost tvrdohlavej, zabejčenej, takže možná zájem opravdu nemá a možná taky jo a jen to naoko hraje, aby mi to dal právě sežrat, už ho trochu znám
říct mu - až se uklidníš, ozvi se :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
29.3.16 08:37
@Anonymní píše:
@Kobliha51 nene, jsme spolu 5 let, máme spolu dvouletého prcka, dvojčata jsou moje. Rozklízet věci. ty věci, oblečení, utěrky atd.. co je zbalené, tak to rozklízet do skříní :-)

Souhlasím s @martina.se . Ty sama víš nejlíp, jak se choval dříve. A ten jeho bratr má rodinu a děti? Ono se to dá uklízet, až tam budete. Nejsi robot. Neboj se říct, že něco nezvládáš. Jestli to zvládá nějaká imaginární žena co má třeba 6 rukou, ty je prostě nemáš a basta. Tvůj partner taky určitě neumí všechno a ono to ani nejde. Neničte si kvůli tomu život. Nezávidí bratr trochu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8918
29.3.16 08:39

Přijde mi to celý zmatený, proč si s prckem nemohla dávat věci do skříní? Taky bych asi byla naštvaná kdybych tam sama lítala a ty nic a nakonec bys musela domů protože má prcek hlad a ty taky, mohla sis tam sebou nachystat svačinu :nevim: to mytí auta když je potřeba dělat asi milion jiných věcí je taky divný. Řešíš blbiny, normálně se zapoj do stěhování, uvidíš že se to srovná, ted je to ale vypjaté, je toho prostě moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.16 08:44

@jenika1 no jenže i na tom si ten můj trvá a s hlídáním to není opravdu tak jedoduché, máma je vážně nemocná Parkynson.. táta běha kolem ní, jeho rodiče prostě nehlídají, tak co mám dělat. A já se těšila, věř mi, že bych se ráda podílela víc, ale měla jsem malého brát na staveniště a riskovat že se mu něco stane? A balim co můžu, jen jsme se prostě nepohodli, podle mě kvůli blbosti, nebo já vlastně ani nevím proč byl tak nabroušený na mě

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama