Stěhuje se k nám manželův dospělý syn

Anonymní
13.8.20 08:41

Stehuje se k nam manzeluv dospely syn

Ahoj holky, potrebuju podporit. Jak nazev napovida, brzy se k nam stehuje muzuv dospely syn. Doted bydlel s mamkou, jelikoz bydli v cizine tak se vidame tak 2-3× rocne. Jeho pritelkyne si nasla vysokou skolu v miste naseho bydliste, bude bydlet na koleji a syn s nami. A ze zacatku s nami bude i ona, na 3 tydny pred skoloi. Syn rika, ze si najde praci, ale ruku na srdce - v soucasnym klimatu uz vidim jak se vsichni perou o kluka po skole. Mame pididomek, takze pohodlny to tu nebude asi pro nikoho… a vidina toho, ze nevim, na jak dlouho tahle situace potrva mi cucha nervy. Snazim se videt pozitiva, jako ze alespon vezme obcas psa na prochazku, pohlida sveho dvouleteho bratra. Ale jinak jsem z toho docela na dne, mam rada to svoje…chodit v zupanu, nebo proste pohodlne bez podprsenky… najednou se mi tu bude na gauci vyvalovat 18ti letej vejrostek :mrgreen: nez se do me pustite - tak jo, priznavam, pouto mezi nami proste neni, pro me je jak na pul cizi clovek, jeho pritelkyni jsem videla 2×… a ted se tu budem vsichni mackat o jednu koupelnu atd :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5278
13.8.20 08:48

Naprosto tě chápu, taky mám nevlastniho 17leteho syna.. Tomu klukovi je 18 a už nechodí do školy? Nemohl by bydlet na koleji s přítelkyní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
13.8.20 08:48

Já tedy nechápu, proč jsi s tím souhlasila.. :nevim: Tak snad jako manželka máš do toho taky co mluvit.. Trvala bych na tom, aby to opravdu bylo dočasné a aktivně se hledalo jiné útočiště. Nebo je to tak, že ty jsi jen kamarádka otce a máš s ním taky dítě, ale dům ti nepatří? Asi patří, když píšeš, že máte dům. Tak tvůj dům, tvoje pravidla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
13.8.20 08:49

Pididomek je 2+kk? Jestli mate vetsi, tak je to jen o koupelne. Co to zkusit brat, ze pomahas cloveku, ktery to potrebuje a ze si tim vylepsis karmu?
Produciruj se jak chces, treba rad bude radsi schovany v pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
13.8.20 08:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potrebuju podporit. Jak nazev napovida, brzy se k nam stehuje muzuv dospely syn. Doted bydlel s mamkou, jelikoz bydli v cizine tak se vidame tak 2-3× rocne. Jeho pritelkyne si nasla vysokou skolu v miste naseho bydliste, bude bydlet na koleji a syn s nami. A ze zacatku s nami bude i ona, na 3 tydny pred skoloi. Syn rika, ze si najde praci, ale ruku na srdce - v soucasnym klimatu uz vidim jak se vsichni perou o kluka po skole. Mame pididomek, takze pohodlny to tu nebude asi pro nikoho… a vidina toho, ze nevim, na jak dlouho tahle situace potrva mi cucha nervy. Snazim se videt pozitiva, jako ze alespon vezme obcas psa na prochazku, pohlida sveho dvouleteho bratra. Ale jinak jsem z toho docela na dne, mam rada to svoje…chodit v zupanu, nebo proste pohodlne bez podprsenky… najednou se mi tu bude na gauci vyvalovat 18ti letej vejrostek :mrgreen: nez se do me pustite - tak jo, priznavam, pouto mezi nami proste neni, pro me je jak na pul cizi clovek, jeho pritelkyni jsem videla 2×… a ted se tu budem vsichni mackat o jednu koupelnu atd :zed:

Nezávidím Ti a nikdy bych na to nepřistoupila, protože bych to nedala.Ale já jsem asi extrémně háklivá na soukromí jsem ráda, když přežiju návštěvy na jednu noc a ani to neiniciuji - přežiju to, ale dotyční se musí pozvat sami :oops:.Co mi kupodivu nevadí, jsou kamarádi dětí, které si děti zvou na noc :)
Proč jsi k tomu svolila, když to cítíš, tak jak to popisuješ? Přeci vždy je i jiné řešení a tohle by manžel pochopil, nebo ne…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91886
13.8.20 08:55

Nevím kde bydlíte, ale tady práce je, můj také osmnáctiletý syn brigádu má už pár let a spousta mladých okolo mě také.
Jinak tě chápu, pro tebe je to skoro cizí výrostek, holt to chce sednout a stanovit pravidla.
Ale zase na druhou stranu, doteď se starala převážně matka, tak teď bude kluk holt u otce, tudíž i vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6206
13.8.20 08:55

A proč by s vámi vůbec měla bydlet i jeho přítelkyně? Čí to je výmysl? Hlavně - čí je dům a jsi kámoška nebo spolumajitelka?
Zřejmě máš starého chlapa, já vás, mladý holky, totálně nechápu. Co na nich vidíte?

Tohle, co popisuješ, je možné jen v případě, že máte pro ně extra pokoj a ideálně i vlastní WC a koupelnu. 3 týdny ubytovat cizího člověka není jen tak a není to samozřejmost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5836
13.8.20 09:01

Nevidím problém v tom, že by 18 letý syn bydlel pro změnu u otce. Vidím problém v tom, že asi tomu nepředcházela domluva nebo ano? Co je to pididomek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7104
13.8.20 09:02

Zaprahni je doma, uklizeni, nakupy a jak radi pujdou na kolej :D a bez podprsenky normalne chod, to je snad nezabije :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
13.8.20 09:02

@LaPaloma Kde si vzala, že je starý chlap? Že se nejedná o celkové stejně partnery?
Boha jeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9640
13.8.20 09:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potrebuju podporit. Jak nazev napovida, brzy se k nam stehuje muzuv dospely syn. Doted bydlel s mamkou, jelikoz bydli v cizine tak se vidame tak 2-3× rocne. Jeho pritelkyne si nasla vysokou skolu v miste naseho bydliste, bude bydlet na koleji a syn s nami. A ze zacatku s nami bude i ona, na 3 tydny pred skoloi. Syn rika, ze si najde praci, ale ruku na srdce - v soucasnym klimatu uz vidim jak se vsichni perou o kluka po skole. Mame pididomek, takze pohodlny to tu nebude asi pro nikoho… a vidina toho, ze nevim, na jak dlouho tahle situace potrva mi cucha nervy. Snazim se videt pozitiva, jako ze alespon vezme obcas psa na prochazku, pohlida sveho dvouleteho bratra. Ale jinak jsem z toho docela na dne, mam rada to svoje…chodit v zupanu, nebo proste pohodlne bez podprsenky… najednou se mi tu bude na gauci vyvalovat 18ti letej vejrostek :mrgreen: nez se do me pustite - tak jo, priznavam, pouto mezi nami proste neni, pro me je jak na pul cizi clovek, jeho pritelkyni jsem videla 2×… a ted se tu budem vsichni mackat o jednu koupelnu atd :zed:

Takže on s vámi bude bydlet, protože jeho přítelkyně bude studovat v místě vašeho bydliště? No, pokud máte pidi domek, jak ty píšeš, a on bude muset spát v obýváku na gauči, tak to bude asi za chvilku o nervy pro všechny. Mít tam ale tři týdny ještě jeho přítelkyni je přehnané. Na jak dlouho plánuje, žeu vás bude bydlet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6206
13.8.20 09:05
@Danielss píše:
@LaPaloma Kde si vzala, že je starý chlap? Že se nejedná o celkové stejně partnery?
Boha jeho

píše jako školačka a ještě vypadá bezdětná, když vlastní nezmiňuje

edit - zmiňuje, dvouleté se starým chlapem s pididomkem
tak to je snad ještě horší varianta, násobně horší

protože doufat, že kluk 18 bude hlídat 2letého, kterého nezná… snad by ho to mohlo dříve vypudit do vlastního bydlení

Příspěvek upraven 13.08.20 v 09:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
13.8.20 09:05

Tak, když nechceš, aby u vás bydlel, řekni to manželovi a on mu může platit nájem. Je to jeho syn. Jestli umí cizí jazyk, mohl by něco najít. A dědit bude taky, kdyby to byl tvůj syn, ty bys mu nepomohla?

• Citovat
  • Nahlásit
21941
13.8.20 09:06

Já bych to brala asi jako dočasnou výpomoc širší rodině. asi jako kdyby u nás chtěla chvilku bydlet nějaká sestřenice či vzdálenější přízeń.
Jasně nastavit pravidla, že je to dočasné (a stanovit nějaký časový horizont, do kdy si zařídí bydlení jinde), bude přispívat minimálně na energie a vodu, domluvit se jak s jídlem (jestli si bude zajiš´tovat sám, nebo teda vaříš i pro něj, ale přidá na jídlo) a praním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23908
13.8.20 09:07

On se přestěhoval zpět do Česka kvůli své lásce? A když on je asi už o škole (není to brzo?) a ona studuje, mohli by si rovnou najít spolubydlení, když on půjde dělat (to by snad měla být samozřejmost),ne?
A ještě přítelkyně, kterou jsi viděla 2×??? Do pididomku? Co na to Tvůj manžel?
I tak nějak nechápu, proč i ona, ona snad má kde bydlet, ne? :think:

Tak jasně, dočasně ano, je to rodina (chlapova, ale jste vlastně rodina, i když pro tebe „cizí“ člověk),a do teď žil s mámou, tak může s tátou, ale ihned určit pravidla apod, kdy jen vyvenčit psa nebo pohlídat malýho bráchu…je snad jen maličkost, tak ať nezůstane jediná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama