Stěhujeme se do domu – jaké dárky pro muže?

17
8.12.19 14:01

Stěhujeme se do domu, dárky pro muže?

Dobrý den,
na jaře se budeme stěhovat z malého bytu do domu s velkou zahradou. Nevím, co pořídat manželovi k Vánocům. Tak mě napadlo, pořídit mu něco, co se mu bude hodit při rekonstrukci či práci na zahradě (na vše se těší!!!). Co nejvíce využívají vaši muži, partneři při opravách domu nebo na zahradě? Vrtačku a podobné máme.

Děkuji za tipy :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8.12.19 14:04

Hrábě, kolečko, sekačka, křovinořez, sekera,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8418
8.12.19 14:07

@KatMull a co se ho zeptat? asi upřímně, mně kdyby chlap pod stromeček pořídil vysavač, pračku nebo sporák, asi bych byla spíš nakrknutá než potěšená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2679
8.12.19 14:14

@sagina a me by treba mycka udelala obrovskou radost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2679
8.12.19 14:17

@KatMull plasic krtku:D jinak tezko rict, postupne bylo potreba kde co - delaly se nove omitky, rezala dlazba… otec ma rad ryci vidle od fiskars, nuzky na kere, dobra pilka se taky hodi. Pak samozrejme sekera std atd. Chce to kouknout na katalog :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47520
8.12.19 14:23

Aku sroubovak bych poridila, jestli nema nebo sada naradi se v baraku vzdy hodi.
Ted se bude hodit i lopata na snih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
8.12.19 14:39

@sagina Dárky máme většinou jako překvapení. A máme to jinak než ostatní, dáváme si hlavně praktické dárky, které udělají radost.. Já si třeba „přeji“ nový mixér ;). Jinak manžel má vždy „já nic nepotřebuji“ :D.

@Kelsey aku šroubovák, vrtačku, přímočarou pilu, sady nářadí už právě máme.. Tím byl už obdarován na různé narozeniny, předešlé vánoce… Spíš jsem myslela něco takového přímo „do domu“, jelikož s tím zatím nemáme zkušenost :lol:.

@luccifera nářadí od fiskars je dobrý nápad, díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6520
8.12.19 14:39

Co multi sada šroubků v kufříku? U nás využíváme doopravdy pořád, půjčovali si je od nás i dělníci :roll: Jen bacha, můžeš koupit nepoužitelný šunt, pokud se nevyznas. Nebo hodně obsáhlou sadu šroubováků, pokud nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31690
8.12.19 14:53

Karcher vysokotlaka mycka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
8.12.19 14:56

@jkra Díky! To mě nenapadlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31690
8.12.19 15:06
@KatMull píše:
@jkra Díky! To mě nenapadlo :)

Ta bavi i me, pereme se o ni doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47520
8.12.19 15:10

@KatMull
A mate rucni sekacku, ktera zasekava kolem zitky? To je hracka. My ji mame teprve druhy rok. Jinak jsem lezla kolem zitky a trhala rucne :zed:.
To byl dar k nezaplaceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
8.12.19 15:10

Můj je nadnesej z kompresoru a ještě by chtěl novou cirkularku a sadu nábytku do dílny :mrgreen: ale nekradu, no, bohužel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
8.12.19 15:11

A stepkovac si pořizoval loni, pokud budete topit dřevem a zároveň mít nějakej bordel - větve, stromy atd, tak je to super věc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47520
8.12.19 15:12

A do domu roboticky vysavac. Ten letos dostane muj muz. Pac je posedly uklidem a vysavanim, kde vidi drobek, tak leti pro vysavac, tak jsem mu koupila kamose :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama