Stejná porodnice po chybě personálu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 09:23
Stejná porodnice po chybě personálu?

Prosím anonym, jsou to osobni informace. V naší nejbližší porodnici mě nechali doktoři rodit s vysevem geniálního oparu. Přes moje upozornění mi stále tvrdili že je času dost a když jsem přijela už s kontrakcemi, nikdo mě neposlouchal, jen PA mi řekla ze to nemám moc - měla jsem tak 5 puchýřku přímo vedle poševního vchodu. Moje gynekolozka nad tím nevěřícně kroutila hlavou, dítě se diky bohu nenakazilo. Porod proběhl jinak v pořádku ale tohle nemůžu vytesnit z hlavy, mohli mi svou nedbalosti dítě i zabít. A ted otázka - jeli byste tam rodit znovu, když jinak bylo vše v pořádku?

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10640 příspěvků 24.08.19 09:30

Já osobně ne. Rodila jsem teď podruhé v jiné porodnici než prvniho syna (měli zavřeno kvůli rekonstrukci) porod vedený kamarádkou PA takze ten byl dle představ a nádherný ale pobyt na šestinedělí děs uz bych tam dobrovolně rodit nešla..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 09:40

No to bych teda nešla, je to strašně nebezpečný. Mě nasadili prášky proti výsevu, abych neměla opar v čase předpokládaného porodu a jasně mi řekli, že kdyby byl, jdu na císaře. Nesmí být jediný pupínek a kde jsi rodila?
Prosím anonym - zdravotní stav.

Elzaaa
Kecalka 371 příspěvků 24.08.19 11:16

Rozhodne NE. Rodila bych jinde i za cenu toho ze bych musela dojet dal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 11:31

Dekuji vam za názory, ja si rikam ze uz tam mohou byt úplně jini lekari (je to 5let) ale když jsem se od me gynekolozky dozvěděla jake strasne nasledky to mohlo mit tak je z toho do ted zle, pritom se to predem vedelo :roll:

Adrina1
Stálice 64 příspěvků 25.08.19 20:12

Mela jsem priserny 1.porod. te porodnici se vyhybam, nikdy bych tam uz nesla. Podruhe jsem jela jinam a udelala jsem dobre..

stinga
Echt Kelišová 9081 příspěvků 25.08.19 20:17

Pokud teď nemáš genitální opar, tak bych jela do stejné porodnice, když jsi tam jinak byla spokojená, přesně jak píšeš, už tam můžou být úplně jiní doktoři
a v té jiné porodnici můžou udělat zas úplně jinou chybu, nebo ti tam nebude vyhovovat něco jiného
soucítím však s tebou, ten nátlak na přirozené porody při různých problémech je fakt hrozný, doktoři potřebují mít dobrou statistiku

Váš příspěvek
Reklama