Stejné projevy, ale pořád nevíme - 2 týdny bolesti břicha

Anonymní
10.8.20 11:19

Stejné projevy, ale pořád nevíme

Ahoj. Prosím, jestli jste se s tím někdy někdo setkal, napište. Přes dva týdny mě trápí bolesti břicha (v horní části - žaludek, žlučník, slinivka). Byla sem už několikrát u doktora. Vše bylo v pořádku - ultrazvuk a krev také, akorát jsem tam měla zvýšené nějaké hodnoty, takže sem dostala dietu. Řekli, že je to mírně podrážděné. O týden později si začal stěžovat přítel na stejné boelsti břicha, má stejný projevy a stejnou charakteristiku bolesti. Nemůžu tomu doteď uvěřit. Trápí nás to už třetí týden (přítele asi druhý). Doktoři ale kloudně nic nezjistili. Nevím, jestli jsme třeba něco snědli a máme nějakého parazita… K doktorce jdu bohužel až za týden (má dovču) a potřebuju ji říct o tom, že přítel to má stejné, protože na chirurgii nad tím mávli rukou, že to nic nebude (byla jsem tam na vyšetření).
Jinak bolesti nejsou výrazně velké, spíše takové nevolnosti, hrozný nadýmání, kyselý šťávy v krku, do toho mám ještě měsíčky. Můžeme chodit na procházky, neležíme v posteli, ale je to nepříjemné.
Přítel byl také u doktora a čeká na výsledky z výtěru (ale ty přijdou až za dva týdny).
Kdyby vás cokoli napadlo, nebo jste se s tím už setkali, dejte prosím vědět. Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2673
10.8.20 11:29

Nevim kde jste byli a co jste jedli (zazrak, sushi, rybu, neumyta zelenina), ze si myslis, ze mas parazita. To doporucuju si online koupit leky - par prasku, na 2 dny a jsou proti parazitům. Stoji asi 200,– a tady u nas jsem videla 2 typy/znacky. Proste si vygugluj,,lek proti parazitům" a je to. Vzdycky kdyz prijedu z Asie si to radsi aplikuju preventivne. Kazdopadne jinak vic neporadim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
10.8.20 11:51

@Micaella22 zazrak je asi tatarák viď :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu