Stejný výsledek tt ráno a odpoledne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 09:16
stejny vysledek tt rano a odpoledne ?

Ahoj, je mozne, aby mi vysel v jinou dobu stejny vysledek? Vcera odpoledne a dnes rano, MS meska 2. Den a bojim se, aby nebylo nwco spatne

Reakce:
Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 16.10.14 09:19

Je tam čárka? Je. Tak neplaš :) v návodu k testu nepíšou nic o tom, jak silná by ta čárka měla a neměla být

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 16.10.14 09:25
@Anonymní píše:
Ahoj, je mozne, aby mi vysel v jinou dobu stejny vysledek? Vcera odpoledne a dnes rano, MS meska 2. Den a bojim se, aby nebylo nwco spatne

neplaš a netestuj jak zběsilá.. máš si udělat test za 2 dny, né za pár hodin :think:

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 16.10.14 09:40

Přesně..netestuj tak často :mrgreen:,hcg se zdvojnásobuje obden tuším ;)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.10.14 09:57

No a co by mělo být divného na tom? :nevim: gratulace k těhotenství

blumen
Hvězda diskuse 46887 příspěvků 16.10.14 10:18
@Anonymní píše:
Ahoj, je mozne, aby mi vysel v jinou dobu stejny vysledek? Vcera odpoledne a dnes rano, MS meska 2. Den a bojim se, aby nebylo nwco spatne

Kdyz chces sledovat hodnotu HCG, testuj po 2 dnech nejdriv. Za par hodin se nic nezmeni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 10:33

Já jsem to zkusila protože jsem testovala odpoledne, tak jsem říkala, že když píšou, abych testovala z ranní, tak jsem to zkusila, do dalšího testíku počkám min. do soboty :) abych neplašila…a co myslíte? dá se považovat za pozitivní?

blumen
Hvězda diskuse 46887 příspěvků 16.10.14 10:43

Jasne, ze je pozitivni :kytka: navic Ti vynechala MS. Uz ani testovat dal nemusis. Pokud nebudes mit problemy, objednej se na gyndu, nejlepe v 6+neco, at uz jde videt rovnou i srdicko a zbytecne se nestresujes.

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 16.10.14 10:44

Nevim.co mas. za testy, ale trebabu testu Dr. Max pisou, ze je jedno jak je carka. silna, proste pokud tam je ta druha, tak je to pozitivni, takze ano, je pozitivni.

Mona2010
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 16.10.14 10:45
@Anonymní píše:

proboha co je toto za dotaz??? 8o 8o 8o 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 11:07
@Mona2010 píše:
proboha co je toto za dotaz??? 8o 8o 8o 8o

Nikdo Vás nenutí na něj odpovídat nebo snad ano???

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 16.10.14 12:41

Mě se ty testy zdají stejné… neplaš, pozitivní to je. V klidu se objednej k doktrovi - ne za týden, ale tak za měsíc a uvidíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >